استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Commando Shooting Strike Games

Commando Shooting Strike Games

نسخه۱.۴۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۰
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده PMS Games
‏Crystal Studio Games ارائه می دهد Critical Shooting Strike انواع مختلفی از دشمنان خطرناک و خطرناک در حال حمله به غیرنظامیان بی گناه است ، بدون هیچ گونه بررسی در این اعتصاب مهم در حال شلیک اسلحه ، جایی که شرایط به شدت به یک ضد حمله ارتش نیاز دارد تا یک پایان ابدی این مأموریت انتقادی مهم را به همراه داشته باشد. . وارد این دنیای جدید بازی های تیراندازی fps بدون تأخیر بیشتر شوید زیرا تعویق بیشتر در بازی های اعتصاب تیرانداز fps در حال حاضر منجر به خسارت های جدی به زندگی و خواص کماندو های مدرن خواهد شد که افراد تیراندازی به بازی های حمله ای را شلیک می کنند.
‏با فعالیت بیشتر از نوع سنتی کماندوهای ضد تروریستی ، برای هدایت و کنترل کلیه فعالیت های این منطقه ، به عمق مبارزات تیراندازی ادامه دهید. شما فرصت کمتری را در زیر کمربند خود دارید تا به حالت واقعی و صریح تیراندازی به این میدان جنگ کماندویی ارتش داشته باشید.
‏در طول این اعتصاب اسلحه جنگی مدرن ، شما باید کنترل فعالیت های خاموش انواع تروریست هایی که در یک سرمایه گذاری خاص هستند و در آن سعی می کنند شما را مورد ضرب و شتم قرار دهند تا برتری خودشان را تأیید کند ، کنترل کنید. شما باید با تأیید بقای نظامی خود از تمام حرکات خود در این ضد حمله کماندو ارتش اطمینان داشته باشید تا خود را به سمت قسمتهای آخر این ماجراجویی جدید سوق دهید. نقش واقعی و افسانه ای بازیگری را بیش از نوع معمولی ضد شکار فرض کنید و در جستجوی تروریست های هدفمند خود برای پیروزی در این اعتصاب تیرانداز ارتش به سبک بزرگ جستجو کنید. در انواع مختلفی از هیجان های مدرن این دنیای جدید از بهترین بازی های تیراندازی احساس کنید و در این اعتصاب مهم اسلحه به تمام اهداف خود شلیک کنید تا از ویژگی های بیشتر بازی های تیراندازی خط مقدم به شیوه اقناعی لذت ببرید.
‏با ایجاد نمایشگاهی فوق العاده از همه استعدادهای داخلی و خارجی خود با بازی در نقش تیرانداز افسانه ای ضد تروریست ارتش ، واکنش کامل خود را نسبت به همه تروریست های این حمله نظامی نشان دهید. نوع رسمی تیرانداز تروریستی SWAT را در همه زمینه های نگرانی در مورد تیراندازی رها کنید و سعی کنید تمام نیروهای رقیب خود را در این نبرد ضد تروریسم در حالت قانع کننده و فرماندهی بازی های رایگان تیراندازی نخبگان شکست دهید.
‏با پرتاب همه نیروهای شیطانی بازیهای میدان نبرد از شهر خود به مردم خود مباهات کنید تا مردم بتوانند زندگی راحتی و آسایش را طی کنند. مهارت های خود را به عنوان یکی از بهترین تیراندازان اول شخص با عمل بیشتر از کماندو های ارتش مقدم لهستانی و ضرب و شتم همه تروریست های بازی تیراندازی کماندو برای ایجاد آرامش و هماهنگی در زندگی مردم خودتان.
‏ویژگی های اعتصاب بحرانی تیراندازی:
‏ویژگی های جنگ جدید.
‏چندین اسلحه تیراندازی.
‏تکنیک های مدرن تیراندازی.
‏زاویه های دوربین کامل.
‏حالت بازی طبیعی.
‏کنترل های بازی دوست داشتنی بازیکن.
‏به همان اندازه قهرمان و دشمنان را متعادل کنید.
‏در هم تنیده و سطح برنامه ریزی شده.
‏با طی کردن این نبرد تیراندازی ارتش تازه به سبک پیشرفته ، این برنامه جدید را برای لذت بردن از بهترین نغمات بازی های جنگ نظامی نصب کنید.
‏‏محیط در ماموریت حمله هوایی تغییر کرد
‏محیط جدیدی در حالت Boss اضافه شد چرخ اضافه شد
‏نمایه بازیکن اضافه شد
‏Air Strike در Boss Mission اضافه شد اضافه شد🎁

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر RAHA
٤ خرداد ١٤٠٢

زیاد خوب نیست یار نداره. اگر بازی تفنگی میخواید برید کالاف یا کانتر نصب کنید.

میپسندم۲ نمیپسندم۴
عکس کاربر ☣︎عقاب☠︎⚠︎⚡︎
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ تفنگ های مختلف ‏✓ زیاد بودن مرحله ها ‏✓ عالیه ‏✗ دمیج زیاد میخوری ‏✗ گروهی نمیشه بازی کرد عالیه🔥

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر سید حسام نبوی
٢ مرداد ١٤٠٢

خیلی بازی خوبیه نصب کنید مثل عکساش نیست ولی خیلی خوبه پنج تا ستاره واسش کمه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده