استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Spider Games: Spider Rope Hero

Spider Games: Spider Rope Hero

نسخه۱.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده PMS Games
‏‏بازی‌های ربات نجات قهرمان عنکبوتی بازی‌های ربات پرنده ابرقهرمانی
‏هیجان زده از پرواز بازی‌های ربات ابرقهرمانی از بازی‌های قهرمان سرعت ابرقهرمان به عنوان ماموریت‌های نجات ربات در حال معرفی خدمات شبیه ساز نجات آمبولانس بین شهری با ارائه بازی های ابرقهرمانی ربات پرنده به بازیکنان ماموریت نجات ربات ابرقهرمانی که دوست دارند وظایف بازی های ربات قهرمان با سرعت واقعی را انجام دهند. دسترسی کامل به بازی‌های Speed ​​Hero Police با بازی‌های ربات نجات ابرقهرمانی داشته باشید و ربات Flying Speed ​​Hero را در ماجراجویی‌های این ربات جدید با سرعت در بازی‌های قهرمان با سرعت فوق‌العاده آغاز کنید. در شبیه ساز ربات ابرقهرمان، استعدادهای نجات خود را در این بازی های ابرقهرمانی نجات نشان دهید که بازی های قهرمان ربات پرنده شما را به چالش می کشد و ماموریت نجات ابرقهرمان پرواز را به عنوان قهرمان فولادی در حال پرواز کامل می کند. از ربات پلیس نجات خود برای انجام تمام عملیات نجات قهرمان ربات با سرعت نور در شهر خود و بازی های قهرمان سرعت ماموریت با تمام مراقبت از ماموریت نجات قهرمان طناب استفاده کنید تا از هر گونه ناراحتی جلوگیری کنید. این ماموریت قهرمان ربات پرنده نجات است، نسخه پیشرفته قهرمان ربات آهنی، بازی های شبیه سازی ابرقهرمانی که شما را به عنوان بازی های قهرمان سرعت واقعی آموزش می دهد تا به بازی های مگا رمپ آینده نگرانه تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ بازی Flying Superhero Spider Hero Robot Superhero را بازی کنید.
‏نزدیک شدن به ربات Flying Hero و بازی های قهرمان پرنده به سبک حرفه ای. بازی‌های قهرمان فوق‌العاده ما از همه لحاظ بی‌همتا هستند و بهترین جایگزین برای بازی‌های پرواز ابرقهرمانی و قهرمانان ربات پرنده هستند. به شکل قهرمان طناب پرنده با بازی‌های بزرگ نجات ربات. وقت خود را در تعقیب‌های بی‌هدف هدر ندهید و راه خود را برای شروع حرفه‌ای حرفه‌ای به عنوان مأموریت نجات پلیس هموار کنید که در ماموریت‌های نجات شهر با ربات فوق‌العاده متخصص در هنر ربات قهرمان سرعت پرواز است. این بازی ربات ابرقهرمانی پرنده با ابعاد کوچک و سازگار با بازی‌های سه بعدی ربات‌های قهرمان فوق‌العاده برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی بازی ربات‌های سرعت پلیس و می‌توانید در مدت اقامت خود در این بازی که اخیراً با بازی Rescue City Survival کوک شده‌اید، اکشن بازی ربات پرنده پلیس را در ماموریت نجات ربات با سهولت واقعی کنترل کنید.
‏ بازی‌های ابرقهرمانی ماموریت نجات قهرمان عنکبوتی.
‏بازی قهرمان سرعتی جدید شما با موتور دوست‌دار جو است و در پرواز بسیار مناسب است. قهرمان طناب عنکبوتی و ربات ابرقهرمان پرنده به عنوان یک ربات قهرمان پرنده تا شما را در شبیه ساز ربات ابرقهرمانی قادر می سازد تا تمام چالش های شبیه ساز نجات و بازی های قهرمان با سرعت نور را به سبک متقاعد کننده انجام دهید. از تک تک بازی های ابرقهرمانی ربات لذت ببرید و با کنترل آن از بازی های ابرقهرمانان گانگستری در ماموریت نجات قهرمان ربات پرنده به عنوان نجات قهرمان سرعت میامی، تمام وظایف مورد نظر ماموریت نجات بازی های قهرمان ربات ما را انجام دهید.
‏ربات ابرقهرمانی. ویژگی‌های ماموریت نجات به عنوان ربات نجات ابرقهرمان پرنده:
‏• مفهوم جدید یک ابرقهرمان پرواز آینده‌نگر با بازی‌های ابرقهرمانی ربات‌های نهایی.
‏• نقش ربات فوق‌قهرمان کاملاً فشرده برای بازیکن.
‏• سرعت ابرقهرمان قدرتمند بازی‌های قهرمان.
‏• ماجراهای هیجان‌انگیز بازی‌های قهرمانی با سرعت نور بزرگ 2021 به عنوان ماموریت نجات فوق‌قهرمانی.
‏• ماموریت‌ها و کنترل‌های نجات شهر ابرقهرمانی بازیکن.
‏• بهترین بازی ابرقهرمانی نصب‌شده با تمام زوایای دوربین.< br>• گرافیک با کیفیت بالا با انیمیشن های سه بعدی از ابرقهرمانان با سرعت فوق العاده.
‏از تبدیل شدن به قهرمان بزرگ سرعت پلیس این بازی های ابرقهرمانی پرنده لذت ببرید و بهترین طعم بازی های ربات های ابرقهرمانی پرنده را در حالت عملی بچشید. . در ماموریت نجات ابرقهرمانی پرواز، ماموریت بی پایان ربات نجات ابرقهرمان پلیس را انجام دهید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده