استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱۷.۰.۲۵۲۷۷۲۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۱۵
تعداد دانلود۴۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۴۳
حجم۱۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Medrick FZE House
‏‏حل هزاران پازل و معما در جنگل اسرار! اشیای مخفی و سرنخ‌ها در انتظار شماست! همه را پیدا کنید و اسرار شهر مخفی را فاش کنید. پازل‌ها و معماها را ترکیب کرده و رازها را فاش کنید!
‏تبدیل به یک جوینده حقیقی و برگزیده شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی معماگونه به شما امکان می‌دهد که بخشی از دنیای مرموز و رازآلود بازی باشید! به راحتی می‌توانید خود را غرق در یک داستان مرموز با معماها و پازل‌های غیرمنتظره کنید.
‏در قصه‌های جنگل اسرار آمده که فرد برگزیده‌ای برای فاش کردن راز یادداشت‌های جوینده‌ها خواهد آمد. این بازی پازلی در قلعه‌ای در نیمه‌شب به شما امکان می‌دهد که واقعا مثل یک کارآگاه عمل کنید و راهتان را با حل پازل‌ها و معماهای مختلف به جلو ببرید. شما فرصت دارید که یک افسانه شوید.
‏در اعماق جنگل اسرار چه چیزی منتظر شماست:
‏ پازل‌ها و معماها. اشیاء مخفی را پیدا کنید و مکان‌های جدید را باز کنید. رازها را کاوش کنید و اشیا را جستجو کنید؛ ممکن است 2، 3، 5، 10... جوینده برنده شوند. جوینده یابندست!
‏ موجودات و شخصیت‌ها. محله را کاوش کنید. تمام شهر پر از موجودات اسرارآمیز و شخصیت‌های شبانه و مرموز است که به شما در سفر اکتشافی کمک خواهند کرد.
‏ فصل‌های جدید و جذاب. سفر شما تازه شروع شده است. پازل‌های بزرگ و کوچک را حل کنید تا پاسخ‌های راز جوینده را پیدا کنید. برای برخی پیچ و تاب‌های داستان، معماهای غیرمنتظره، پازل‌های مغزی و معماهای حل‌نشده آماده باشید.
‏‏نسخه جدید بازی

نظرات و امتیاز ها

۲۴۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ریحانه
٢١ ساعت پیش

‏✓ بازی عالی ‏✓ تصویر گری و ماجرا هم قشنگ ‏✗ زیاد معماهاش سخت نیست ولی بازی عالییه ببینید اگه از وای‌فای داخلش برید نمیاره باید با فرجی برید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سونامی
٢٢ ساعت پیش

‏✗ عدم اتصال به راحتی ‏✗ دیر پر شدن انرژی ‏✗ ورود سخت به بازی ‏✗ داشتن باگ

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر دریا
دیروز

بازی بدی نیست ولی بعد ی مدت حوصله سر بر میشه تازه وقتی توشم هی میگه اتصال اینترنت بررسی کنید 😑

میپسندم۶ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

دنبال سرنخ‌ها باش

جورچین‌ها

بازی فکری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده