استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Email - Fast & Secure Mail

Email - Fast & Secure Mail

نسخه۱.۵۶.۰۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۲
حجم۷۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Edison Software
‏‏ایمیل توسط ادیسون تجربه ساده و قابل تنظیم صندوق ورودی است که به شما امکان می دهد حساب های ایمیل نامحدود را به روشی یکپارچه مدیریت کنید! ایمیل‌ها را سریع‌تر دریافت کنید، هرزنامه‌ها را مسدود کنید و دیگر تبلیغاتی را مشاهده نکنید که صندوق ورودی شما را مسدود می‌کند.

ویدئو معرفی برنامه

‏از Office 365، Yahoo Mail، AOL Mail، Hotmail، Outlook، MS Exchange لذت ببرید. ، IMAP، Alto، Gmail، iCloud، Comcast، Verizon، AT&T و موارد دیگر همه در یک برنامه. برای استفاده از گوشی و تبلت ساخته شده است.
‏برنده برنامه برتری Android فروشگاه Google Play 2017
‏TheVerge - 'سریعترین برنامه ایمیل در سراسر...'
‏Android Authority - '...ویژگی های مفید... رابط کاربری عالی...'
‏TechCrunch- '...مثل اینکه به برنامه ایمیل ارتقا داده اید...'
‏CNET- '... نظم را بر صندوق ورودی سرکش تحمیل می کند...'
‏با Edison Mail دریافت می کنید:
‏• هشدار قیمت - پس از خرید پول نقد دریافت کنید! فعال کردن «هشدار قیمت» و «ادیسون» به شما هشدار می‌دهد اگر خریدهای اخیرتان از خرده‌فروشی‌هایی که مطابقت قیمت ارائه می‌دهند کاهش یافته باشد، بنابراین می‌توانید درخواست بازپرداخت مابه‌التفاوت را داشته باشید.
‏• همه صندوق‌های ورودی شما به روشی که می‌خواهید - همه حساب‌های ایمیل خود را مدیریت کنید، به راحتی بین صندوق‌های ورودی جابه‌جا شوید، صندوق ورودی فوکوس اختیاری، نامه‌های مهم شما را به جلو منتقل می‌کند.
‏• نزدیک‌تر به Inbox Zero - همه اشتراک‌های خود را در یک برگه مشاهده کنید، اشتراک خود را از هرزنامه‌ها با یک ضربه لغو کنید، حذف انبوه کنید، فرستندگان خاصی را از ارسال مجدد پیام به شما مسدود کنید. به راحتی هرزنامه ها را برای همیشه مسدود کنید
‏• حریم خصوصی از Prying Eyes - تنها ایمیلی که به طور خودکار پیکسل های ردیابی رسید خواندن را بدون کاهش تجربه ایمیل مسدود می کند
‏• دستیار هوش مصنوعی داخلی - صورتحساب ها و رسیدها، پیوست ها، سفر، سرگرمی را جستجو کنید، و بیشتر بدون ایجاد مزاحمت در سازمان ایمیل شما. اعلان های سفر در زمان واقعی در مورد برنامه های پرواز خود را دریافت کنید. وضعیت بسته را همه در یک پوشه بررسی کنید. با «دستیار» جدید ما، جلسات آتی، برنامه سفر، صورت‌حساب‌های سررسید، پیشنهادات لغو اشتراک هوشمند و موارد دیگر را در یک نگاه ببینید.
‏• اشتباهات کمتر - گزینه‌های پاسخ هوشمند ارسال و مبتنی بر هوش مصنوعی را همیشه لغو کنید.
‏• جستجوی کمتر - یک موتور جستجوی کامل در تلفن شما که به شما امکان می دهد همه پوشه های خود را سریع و بدون نقص جستجو کنید.
‏• اعلان های قابل تنظیم - تنظیمات صدا و لرزش را شخصی کنید. فقط برای نامه‌هایی که می‌خواهید ببینید هشدار دریافت کنید.
‏حریم خصوصی با طراحی قول ما به کاربرانمان است
‏ما در همه کارهایی که در Edison Software انجام می‌دهیم، حریم خصوصی را در اولویت قرار می‌دهیم. ما هرگز شما را برای تبلیغات هدف قرار نمی دهیم و از ردیابی شرکت های دیگر هنگام استفاده از برنامه ما جلوگیری می کنیم. ما همچنین به شفاف بودن و دادن انتخاب به شما اعتقاد داریم. لطفاً خط‌مشی رازداری ما را بخوانید تا مطمئن شوید که با روش‌ها و مدل کسب‌وکار ما آشنا هستید و یاد می‌گیرید که چگونه می‌توانید داده‌های خود را مدیریت کنید.
‏لطفاً درخواست‌های ویژگی و بازخورد خود را در mailsupport@edison.tech برای ما ارسال کنید.
‏از همه کسانی که به ما 5 ستاره می دهند، یا قدردانی می کنند، تشکر ویژه داریم! پشتیبانی شما برای تیم ما معنای جهانی دارد!
‏هشدار قیمت در ایالات متحده موجود است.
‏دستیار هوش مصنوعی در ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، کانادا و هند موجود است.
‏‏معرفی Ai compose! چه برای استفاده تجاری و چه شخصی، ایمیل‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی می‌توانند به شما کمک کنند پیام‌هایی واضح، جذاب و متناسب با گیرندگان خود بنویسید. همچنین در این به روز رسانی، بسیاری از ارتقاء تجربه مدیریت پوشه، رفع اشکال و بهبود عملکرد گنجانده شده است. امیدواریم از آپدیت جدید لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۷۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Afton
٩ فروردین ١٤٠٢

عالیه ایمیل رو سریع نشون میده

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mahan
١٧ دی ١٤٠١

سریع ایمیلو میاره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر jentlma✔
٢٨ آذر ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✓ 4 ‏✗ 1 عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده