استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Virtual Gym 3D: Fat Burn Fitne

Virtual Gym 3D: Fat Burn Fitne

نسخه۱۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۰
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۷
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ecstasy Games
‏‏پسر چاق را از نظر بدنی مناسب جلوه دهید و تمرین بدنسازی در تناسب اندام شکم. شروع به تمرین بازیکن خود با 🏋 ورزشگاه مجازی سه بعدی: تمرین خانگی چربی سوزی کنید. برای کاهش وزن موثر در ژیمناسیو و تقویت قدرت عضلانی بدن با مربی مجهز یا شخصی. به بازی شش پک Abb بپیوندید که تمام تجهیزات ورزشی و بدنسازی داخل سالن را برای ارائه مربی بدنسازی سلامت و آمادگی جسمانی برای تمرینات قلبی دارد.
‏به بهترین بازی تناسب اندام تمرین لاغری فوری دسترسی پیدا کنید! دستورالعمل‌های حرفه‌ای مربی باشگاه شخصی‌تان را دنبال کنید تا پسر چاق‌تان را به ورزش‌های بدنساز و روزانه برای چالش شکم عالی تبدیل کنید 🏆با نکات تغذیه‌ای و برنامه‌ریز وعده‌های غذایی. جک را تمرین کنید تا با دویدن روی تردمیل وزن اضافی خود را کاهش دهید. برنامه غذایی خود را برنامه ریزی کنید و قدرت عضلات شکم (شکم)، عضلات دوسر بازو/سه سر و عضلات شانه را افزایش دهید.
‏ویژگی‌های سوزاندن چربی در تمرین خانگی مجازی سه بعدی:
‏🏋️‍مربی شخصی عالی برای مبتدی
‏🏋️‍جک پرش Gimnasio کارآمد
‏🏋️‍گزارش چندگانه ورزش در داخل ساختمان
‏🏋️‍Expensive Workout Gym راهنمای دقیق کاهش چربی متناسب
‏🏋️‍ویژگی‌های تمرینی هیجان‌انگیز و گرافیک HD
‏ br> در این تمرین تناسب اندام Virtual Gym 3D: Fat Burn Fitness ماموریت شما این است که تا 10-15٪ چربی را برای همه گروه های عضلانی بسوزانید. پسر چاق را تبدیل کنید و چربی را در بدن ساز عالی قرار دهید و او را قادر به برنده شدن کنید 🏆بازی تناسب اندام ژیمناستیک رقابت. اجازه دهید جک وارد بهترین باشگاه کاهش وزن فوری جهان شود. جک پرشی را با پوزیشن های فشاری، تجهیزات وزنه برداری، بادی پمپ و گزارش ورزش ایزومتریک با مربی بدنسازی Workout شروع کنید.
‏به هدف استودیوی تناسب اندام gimnasio arnald با پیروی از تمرین روزانه مربی شخصی بدنسازی حرفه ای دست یابید. یادآوری خود را برای تمرینات سلامتی و تناسب اندام تنظیم کنید. کارهای انتقال کاهش وزن باعث سوزاندن چربی شکم، افزایش قدرت قلبی در 🏋ورزش ورزش مجازی 3D: Fat Burn Fitness Workout می شود. چندین تمرین داخل سالن در مربی بدنسازی diario در انتظار است!
‏بازی‌های تمرین مجازی Gym Workout بسیار هیجان‌انگیز است! فقط به قهرمان 🥇 ورزشگاه شخصی باشگاه بدنسازی چربی فکر کنید. با کنترل های صفحه نمایش تمرین مناسب کالری بسوزانید و وظایف انتقال برنامه تمرینی برنامه تمرینی برای ساخت عضلات شکم را شش تکه آرنج و شانه انجام دهید! سطوح تمرین بدنسازی بیش از حد ژیمناسیو با برنامه تناسب اندام و تناسب اندام برای کاهش وزنه وجود دارد. به ورزشگاه استودیوی باشگاه مجازی بپیوندید و با پیروی از نکات تغذیه ای مربی شخصی آرنالد کارآموز، شکم عالی به دست آورید. به انقلاب شگفت انگیز کاهش وزن روزانه بسوزانید، روی تردمیل بدوید، جلسه کراس فیت دیوانه کننده قلبی را شروع کنید. مطمئن شوید که پسر چربی سوزی زیر نظر مربی متخصص بدنسازی بدنسازی خود عمل می کند.
‏برنامه تمرینی داش به زندگی مجازی هیجان انگیز کارآموز باشگاه تناسب اندام و سلامتی با ماموریت ترویج روتین باشگاه شخصی یا تمرینات شکمی برای ساخت کامل بدن. به پسر چاق کمک کنید تا به هدف چالشی ژیمناستیک خود در یک ماجراجویی تمرینی پر اکشن در باشگاه دست یابد. از برنامه تمرینی جک پرش با مربی شخصی متخصص پیروی کنید که باعث کاهش چربی شکم و سوزاندن کالری می شود، تمرینات هوازی. 🏋 Virtual Gym 3D: Fat Burn Fitness Workout را دانلود کنید و با نحوه بازی مربی ورزشی مجازی fit the fat بیشتر آشنا شوید!!
‏با پیروی از برنامه تمرینی دیاریو جیم گیمناسیو برای چربی سوزی، به استودیوی سلامت و تناسب اندام شش پک بدنسازی توجه کنید!
‏‏رابط کاربری از نظر زیبایی شناختی بهبود یافته است
‏مشکلات جزئی حل شد

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Ezrael
٢٦ مهر ١٤٠٢

‏✗ افففففففففففففففففففففففففففففتظاه

میپسندم۹ نمیپسندم۳
عکس کاربر AMiRZ10
١ خرداد ١٤٠٠

بازی خیلی خیلی بدیه هرگز نصب نکنید

میپسندم۴۸ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر 796319
٢٠ فروردین ١٣٩٩

بدک نیس🙁

میپسندم۵۹ نمیپسندم۳۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده