خانه برنامه خرید
Etsy: Buy Custom, Handmade, and Unique Goods

Etsy: Buy Custom, Handmade, and Unique Goods

تعداد دانلود۱ هزار
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده Etsy, Inc
‏‏برنامه Etsy به شما امکان می دهد تا میلیون ها مورد از یک نوع را مستقیماً از طریق تلفن و رایانه لوحی خود خریداری کنید. چه برای لحظات بزرگ باشد و چه کوچک ، همه ما آن را داریم: کالاهای دست ساز ، کالاهای پرنعمت ، کالاهای خلاق ، کالاهای سفارشی - چیزی برای همه وجود دارد. هیچ بازار خلاق کاملاً مثل آن وجود ندارد با استفاده از برنامه Etsy می توانید هدیه ای مناسب برای دوستان ، خانواده و همکاران خریداری کنید و یا حتی یک چیز کمی برای خودتان تهیه کنید.
‏با استفاده از برنامه Etsy ، کشف همه موارد جالب ، شخصی و منحصر به فرد مورد نظر بسیار آسان است. به مجموعه های سرآمد جواهرات دستباف ، کالاهای پرنعمت برای کمد خود ، مبلمان سفارشی برای خانه خود ، وسایل روزمره آشپزخانه و حمام ، کیت های DIY بروید تا به آن کمک کنید تا خلاقیت جریان پیدا کند و موارد دیگر.
‏به علاوه ، هر وقت روز بزرگی در عروسی ها ، سالگردها ، تولدها ، تعطیلات یا فارغ التحصیلی ها فرا می رسد — Etsy رفتن به مقصد برای هدایای منحصر به فرد است.
‏برنامه Etsy پیدا کردن آنچه می خواهید آسان می کند.
‏• وسایل و فروشگاه های مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا بعداً بیشتر آنچه را می خواهید کشف کنید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و در آینده توصیه های شخصی تری به شما می دهد.
‏• وقتی فروشگاه مورد علاقه شما موارد جدیدی اضافه می کند ، یا وقتی کالاهای مورد علاقه شما به بازار عرضه می شوند ، مطلع شوید ، بنابراین پس انداز ویژه یا نسخه های محدود را از دست نخواهید داد.
‏• مستقیماً با صاحبان مغازه گپ بزنید و مواردی را که فقط برای شما سفارشی شده است. بیشتر صاحبان مغازه ها به سرعت پاسخ می دهند و دوست دارند چیزی را فقط برای شما ایجاد کنند!
‏• با استفاده از مجموعه کامل گزینه های پرداخت ما ، از جمله Google Pay در پرداخت ، خرید سریع و ایمن کالا آسان است.
‏• شما می خواهید ردیابی سفارش؟ ما به شما اطلاع می دهیم چه زمانی سفارش شما ارسال می شود ، و حتی بهتر از زمان تحویل!
‏• Etsy در سراسر جهان صحبت می شود! می توانید به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، هلندی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، لهستانی یا ژاپنی مرور کنید.
‏هرگز زمان بهتری برای یافتن چیزی که دوست دارید در Etsy وجود نداشته باشد. برنامه را امروز دریافت کنید
‏از صفحه پشتیبانی ما دیدن کنید: http://www.etsy.com/help/
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟