خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Google LLC
‏‏گوگل چت ابزاری ارتباطی هوشمند و ایمن می باشد که برای گروه ها ساخته شده است. از پیام های مستقیم گرفته تا اتاق های گفتگوی گروهی ، گوگل چت بستر یکپارچه ای را فراهم می کند که ارتباط گروهی را آسان و کارآمد می کند
‏نسخه فعلی فقط برای مشتریان G Suite است.
‏پیام رسانی گروهی که اجازه به اشتراک گذار محتوای G Suite (Docs ، Sheets ، Slides) را می دهد ، بدون اینکه نگران اعطای مجوز باشید.
‏قابلیت جستجوی گوگل با گزینه هایی برای فیلتر کردن مکالمات و محتوایی که به اشتراک گذاشته اید.
‏ادغام با G Suite و ابزارهای شخص ثالث در دسترس خواهد بود. Google Meet Bot تقویم های همه را مرور می کند و جلسات را در زمان هایی تنظیم می کند که برای همه مفید باشد.
‏آماده برای سرمایه گذاری با مزایای کامل امنیتی و کنترل دسترسی G Suite از جمله جلوگیری از از دست دادن اطلاعات ، انطباق ، موافقت تنظیمات آدمین ، حفظ جهش ، نگهداری ، جستجو و صادرات.
Current version, for Google Workspace Customers only, includes direct messages, group chats, and platform integration with Google Apps
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟