استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Army Prison Transport Ship Gam

Army Prison Transport Ship Gam

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۲.۱
تعداد نظرات۷
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏آهو!
‏کشتی حمل و نقل جنایتکاران ارتش
‏تا به حال از خود پرسیده اید که عبور کشتی از میان یک طوفان کامل چه حسی دارد؟ برای بردن مجرمان و زندانیان غیرقانونی به یک زندان منزوی؟ دیگر جای تعجب نیست! همانطور که با کشتی حمل و نقل جنایتکاران ارتش، شما در شرف هدایت جنایتکاران ارتش در قدرتمندترین کشتی حمل و نقل، با نیروی محض دریا هستید.

ویدئو معرفی بازی

‏کشتی حمل و نقل جنایتکاران ارتش
‏در بحبوحه جنگ و ویرانی، دیگر فضای بیشتری برای انتقال جنایتکاران زندان از اینجا به بعد وجود دارد، ارتش و ارتش وارد عمل خواهند شد تا همه چیز را به دست خود بگیرند. شما بر تجارت حمل‌ونقل کشتی ارتش خود نظارت می‌کنید و یک بار به طرز ماهرانه‌ای مسئولیت حمل و نقل قایق و هواپیمای ارتش را بر عهده گرفتید.
‏کشتی حمل‌ونقل جنایتکاران ارتش
‏آماده شروع کار خود هستید. وظیفه حمل و نقل هواپیمای زندان به عنوان ون حمل و نقل جنایی و راننده کامیون ارتش. اما این بار در اقیانوس‌ها و دریاها حرکت کنید، از زندانی ارتش خود محافظت کنید و آنها را با خیال راحت به زندان دریایی منتقل کنید.
‏شما قبلاً این تمرین را انجام داده‌اید و می‌دانید که انتقال مجرمان زندان و زندانیان ارتش بازی کودکانه نیست. رانندگی با ون حمل و نقل زندانیان به توجه کامل نیاز دارد. کامیون ارتش و بعداً کشتی حمل و نقل برای قایقرانی زندانی بدون خطا.
‏کشتی حمل و نقل مجرمان ارتش
‏برخلاف سایر بازی های حمل و نقل جنایی زندانیان و زندانیان ارتش. در Army Criminals Transport Ship، شما این فرصت را دارید که فرماندهی کشتی خود را به دست بگیرید. دوران حمل و نقل اسرای ارتش از طریق هواپیمای ترابری گذشته است.
‏بیایید برای انتقال جنایتکاران ارتش از یک منطقه به دریا بزنیم و وظیفه حمل و نقل کشتی ارتش خود را با خیال راحت انجام دهیم. با کمک یک ناقل کشتی ارتش، امنیت کامل زندانیان خود را تضمین کنید. مطمئن شوید که هیچ فرار از زندان یا فرار از زندان در ساعت شما اتفاق نمی افتد.
‏کشتی حمل و نقل مجرمان ارتش
‏با تجربه خود از پرواز با هواپیمای زندان بازی شبیه ساز پرواز. شما در حال حاضر تجربه ماهرانه بودن خلبان هواپیمای ارتش و خلبان هلیکوپتر ارتش را دارید. علاوه بر اینکه راننده کامیون ارتش است. با این حال، اداره کشتی ارتش برای شما چندان دشوار نخواهد بود.
‏یکی از هیجان انگیزترین و چالش برانگیزترین بازی راننده کامیون ارتش و کشتی حمل و نقل جنایی را با وسایل نقلیه حمل و نقل ارتش پیشرفته بازی کنید. بر هر مانع کشتی حمل و نقل جنایتکاران ارتش که بر سر راه وظیفه پلیس ارتش شما قرار می گیرد، غلبه کنید. این زندان را برای حمل و نقل مجرمان و زندانیان موفق کنید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اصغر
٣ دی ١٤٠١

عالی کلا چرت و پرت میگن😡نگید دیگه🥺

۰ ۰
بنیامین قربانی
١٠ آذر ١٤٠١

بدرد نمیخوره اصلا بالا نمیاد

۰ ۱
امیرعلی
١٢ خرداد ١٤٠١

بددددددددددددددددددددخیلی خیلی بد یک ستارهم زیادش یک ستاره دادم تا نظرم ثبت بشه

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده