استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Heavy Excavator Simulator PRO

Heavy Excavator Simulator PRO

نصب در حال دریافت
نسخه۹.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏Heavy Excavator Simulator PRO
‏در Heavy Excavator Simulator PRO یک بازی شبیه ساز ساخت و ساز، آماده زندگی مانند یک شهرساز شوید. این بازی جدید شهرسازی، انواع کامیون های جاده ساز و بیل مکانیکی شن و ماسه را به شما ارائه می دهد که هر کدام ماموریت و سختی خاص خود را در این بازی ساخت و ساز دارند.

ویدئو معرفی بازی

‏از تجربه رانندگی شبیه ساز بولدوزر تا یک اپراتور جرثقیل و مانور حرفه ای کامیون کمپرسی لودر؛ Havy Excavator Simulator PRO انواع کامیون ها و جرثقیل های راهسازی را برای کار بیل مکانیکی شما به شما ارائه می دهد. از شانس خود با این بازی سازنده شهر استفاده کنید و از سرگرمی چند شبیه ساز شهر ساخت و ساز همه در یک در این بازی ساخت و ساز لذت ببرید.
‏Heavy Excavator Simulator PRO
‏این بار در این شبیه ساز ساخت و ساز، کارگر ساختمانی سایت ساخت و ساز شهر خود باشید. مهارت های PRO خود را به نمایش بگذارید، زیرا کنترل خدمه ساخت و ساز مانند بولدوزر، بیل مکانیکی، بیل مکانیکی یا حتی کامیون لودر را به دست می گیرید. جای تعجب نیست که شما با بسیاری از بازی های اپراتور جرثقیل ساخت و ساز شهری ما، تجربه حفاری، ساخت و ساز و ساخت و ساز رودخانه را دارید. اما این Heavy Excavator Simulator PRO مخصوصاً ساخته شده است تا بهترین تجربه بیل مکانیکی شن و ماسه، ساخت جاده و شهرساز را در مقایسه با سایر بازی های ساخت و ساز به شما ارائه دهد.
‏Havy Excavator Simulator PRO
‏هنگامی که پشت فرمان وسایل نقلیه بیل مکانیکی شن و ماسه قرار گرفتید، تمام تمرکز شما باید فقط بر نحوه تکمیل کار شبیه ساز ساخت و ساز به طور موثر و کارآمد باشد. این بازی با کنترل کامل کامیون کمپرسی بیل مکانیکی سنگین و سایر بازی های ساختمانی، تجربه عملی مانور دادن جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه رودخانه هیدرولیک با استفاده از فرمان و سایر کنترل ها را در این بازی های ساخت و ساز به شما می دهد.
‏ ویژگی های Havy Excavator Simulator PRO:
‏• محیط ساخت و ساز واقعی 3 بعدی
‏• کنترل های برتر بیل مکانیکی
‏• درایو جرثقیل بیل مکانیکی مانند یک حرفه ای
‏• شهر چالش برانگیز سطوح ساخت و ساز
‏• رانندگی، حفاری، حمل و نقل و موارد دیگر
‏• بسته بندی شده با کنترل کامل بیل مکانیکی شنی سنگین، کامیون ساخت و ساز

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هومن حاجی موسایی
١٦ آبان ١٤٠١

عالییییی عالیییی بود

۰ ۰
علی رضا
١ فروردین ١٤٠١

بد بدبدبد

۱ ۳
مهدی رنجبر
٨ دی ١٤٠٠

محمد مهدی رنجبر

۰ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده