استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Transport Cruise Ship Games

Transport Cruise Ship Games

نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۱.۶
تعداد نظرات۷
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏پس از استقبال بی‌نظیر Army Criminals Transport Plane & Army Criminals Transport Ship، استودیو فازبرو یک بازی حمل‌ونقل مسافر دیگر را برای گسترش سری بازی‌های حمل‌ونقل ارائه می‌کند. Transport Cruise Ship Game Passenger Bus Simulator یک شبیه ساز اتوبوس یورو کاملاً جدید با بازی حمل و نقل کشتی است که با رانندگی اتوبوس توریستی و شبیه ساز کشتی بسته بندی شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏برای شبیه ساز حمل و نقل کشتی باری واقعی آماده شوید که در آن مسافران فرودگاه باید داشته باشند. تجربه رانندگی واقعی اتوبوس یورو بر خلاف بازی‌های راننده اتوبوس با تورهای خارج از جاده. مهارت های رانندگی اتوبوس خود را در این بازی حمل و نقل ثابت کنید. با اتوبوس توریستی خارج از جاده که از شهر مترو به ایستگاه‌های تپه و کوه‌های صخره‌ای در شرایط آب و هوایی مختلف رانندگی می‌کند، رانندگی کنید. رانندگی با کشتی کروز و کشتی مسافربری کشتی را در این بازی حمل و نقل توریستی تجربه کنید.
‏در اکثر بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس‌های مسافربری، می‌توانید کارهای بیشتری از صرفاً یک راننده اتوبوس یورو حمل‌ونقل در بازی‌های اتوبوس خارج از جاده انجام دهید. این بازی مجموعه ای از چالش های حمل و نقل و ماموریت های رانندگی خود را در این بازی های اتوبوس دارد نه فقط بازی های اتوبوس خارج از جاده 2021، بازی های حمل و نقل اتوبوس، بازی های رانندگی ون و بازی های رانندگی اتوبوس شهری. مهارت های رانندگی کشتی کروز خود را به عنوان کاپیتان کشتی بازی های واقعی حمل و نقل کشتی ثابت کنید.
‏برای جابجایی مسافران توریستی و انتقال آنها از شهری به شهر دیگر خلبان هلیکوپتر باشید. حالتی از بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس شهری را به عنوان راننده اتوبوس برانید و همچنین رانندگی شدید اتوبوس را در بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس یورو در خارج از جاده، بازی‌های حمل و نقل اتوبوس تجربه کنید. در بازی‌های شبیه‌ساز تصادف قایق، باید کشتی کروز را رانندگی کنید تا در بازی‌های اتوبوسی بسیار مراقب مسافران باشید یا گردشگران کشتی را گاهی کندتر یا سریع‌تر از بازی‌های دیگر مانند بازی‌های شبیه‌ساز قایق موتوری، بازی شبیه‌ساز راننده کشتی، بازی‌های کشتی‌های کشتی مسافربری انجام دهید. اکنون زمان آن رسیده است که یک بازی کاپیتان دریایی در بازی‌های کشتی مسافربری باشید و یک راننده کشتی توریستی شگفت‌انگیز برای مسافران کشتی باشید.
‏کار رانندگی کشتی خود را در شبیه‌ساز اتوبوس مسافربری بازی کشتی کروز حمل‌ونقل و پرواز هلیکوپتر باری در انواع مختلف آغاز کنید. ماموریت های حمل و نقل اتوبوس شهری خود را در این بازی های اتوبوس یورو 2021 از طریق کلان شهر رانندگی کنید و گردشگران را به کشتی لوکس توریستی منتقل کنید. با استفاده از هلیکوپتر باری، گردشگران را از ایستگاه های تپه خارج از جاده به مقاصد مختلف منتقل کنید. خدمات این هلیکوپتر باری برای آن دسته از مسافرانی است که تمایلی به استفاده از اتوبوس شهری، اتوبوس دو طبقه در این شبیه ساز کشتی کروز ندارند.
‏شما شبیه‌ساز حمل‌ونقل کشتی باری واقعی، تجربه رانندگی با اتوبوس واقعی مسافر فرودگاهی با مناظر مختلف از شهرهای بزرگ با آسمان‌خراش‌ها و مسیرهای شدید خارج از جاده، هلیکوپتر از تفرجگاه‌های طبیعی مختلف و سفر به کروز لوکس را احساس خواهید کرد. کشتی در این بازی حمل و نقل، رانندگی کشتی کروز در بازی حمل و نقل مسافر. اگر از بازی‌های اتوبوس توریستی یا بازی‌های اتوبوس خارج از جاده 2021 لذت می‌برید، این بازی کشتی حمل‌ونقل توریستی را دوست خواهید داشت زیرا این بازی در سطح بعدی از بازی رانندگی اتوبوس خارج از جاده، بازی‌های حمل و نقل اتوبوس یورو است. برای سواری در شبیه سازی رانندگی کشتی کاپیتان دریایی آماده شوید و کشتی های باری را در این بازی عالی کاپیتان دریایی برانید. از شبیه سازی شگفت انگیز حمل و نقل کشتی باری یا بازی راننده کشتی حمل و نقل مسافر در یک بازی راننده کشتی توریستی 2021 لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ♕شاه♕
١٨ خرداد ١٤٠١

بببببببببببببددددددددد

میپسندم۱ نمیپسندم۶
عکس کاربر محمدرضا
٢١ آذر ١٣٩٩

خیلی چرته دان نکنید

میپسندم۹ نمیپسندم۱۶
عکس کاربر parsa
٩ اسفند ١٣٩٨

بد ترین بازی دنیا اخه کی این بازی رو اختراع کرده بددددددددد اخه ما بیایم اینترتت خودمونو برای یک بازی بد ها

میپسندم۹ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده