استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Border Wall Construction

City Border Wall Construction

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۸
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mega Tech Studio
‏‏این شبیه سازی دیوار مرزی ترفند ، بازی شبیه سازی واقع گرایانه ای است که استفاده گسترده و اضافی از فیزیک واقع گرایانه را به شما می دهد . پیش از این ممکن است بسیاری از پارکینگ ها ، مسابقه ، بدلکار یا بازی های شبیه سازی دیگر را رانندگی کرده باشید ، اما هنوز نباید تجربه رانندگی با جرثقیل یا رولر جاده ای یا کامیون دامپر و غیره را داشته باشید . این ساخت دیوار مرزی واقع گرایانه از شما می خواهد تجربه منحصر به فرد رانندگی خودروهای متعدد وظیفه سنگین با فیزیک واقع بینانه و کنترل های صاف و کارآمد را امتحان کنید . این بازی سازنده پازلینگ 3 بعدی همچنین حاوی کیفیت فوق العاده با نمای 360 درجه دوربین است . این بازی ساختمان دیوار مرزی یک بازی علاقه مند منطقی است که برای افرادی که دوست دارند ساختمان ها را بسازند و بسازند توسعه یافته است . مفهوم این شبیه سازی بازی دیواری مرزی بسیار ساده و منحصر به فرد است حتی برای کودکان ، و جوان و پیرانی که دیوانه اجرای تکنیک های مهندسی خود را دارند . در اینجا وظیفه شما ساخت دیوار مرزی برای خودروهای سبک و سنگین است . برای ساخت پل قابل اعتماد اولین نیاز شما نهایی کردن طرح خود برای پل ریور است ، سپس تعدادی از خودروها ( ماشین آلات سنگین وظیفه ) آماده استفاده برای شما برای ساخت است . بر اساس طرح ساختمانی شما خودروهای خود را کامیون باربری ، لودر کرین ، کامیون دامپر ، کامیون مخلوط بتن ، کرین و تاور کارنه برای ساخت پل خودتان از میان رودخانه عمیق . اگر هر کاری را درست انجام دادید و هر کاری را به کمال و کمال انجام دادید پس بهترین مهندس حرفه ای محسوب می شوید.
‏بیایید برویم ، وقت آن رسیده که خود را بعنوان یک مهندس حرفه ای ساخت پل رودخانه ای ثابت کنید . فقط این بازی ساختمانی را شروع کنید و توانایی ها و مهارت های ساختمانی خود را امتحان کنید و پل های جاده ای را بر فراز رودخانه ها بسازید . شبیه ساز منحصر به فرد ساختمانی نشان می دهد که پل جاده رودخانه ای که قصد ساخت آن را دارید باید آنقدر قوی و قابل اعتماد باشد که بتواند وزن خودروها و کامیون ها و تمام خودروهای دیگر را نگه دارد . سازنده پل سرک سالار بودن می توانید طیف مصالح مورد استفاده هر پل سرک یا زیرگذر را انتخاب کنید مانند چوب ، فولاد ، کابل ، یا ستون بتنی و غیره . در اینجا در این بازی ساخت پل مدرن واقع بینانه باید نیازی به ماندن با بودجه خود برای ساخت پلی عالی و قابل اعتماد نداشته باشید.
‏‏✨به ساخت دیوار مرزی شهر خوش آمدید! ✨
‏🚧 اشکالات جزئی رفع شد
‏🚚 بهبود کنترل‌های بازی Challenge Mode ⚒️
‏ شامل برخی بهبودهای کیفیت زندگی است، بنابراین فراموش نکنید که بازخورد ارزشمند خود را برای به روز رسانی های آینده ارائه دهید.

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
افراسیابی
٣ فروردین ١٤٠١

امیرفاضل افراسیابی خیلی خوب

۸ ۲
محمدامین
٢٨ بهمن ١٤٠٠

بد ترین بازی دنیا 🤮🤮🤮🤮🤮

۵ ۱
1534
٢٢ آذر ١٤٠٠

خیلی بد

۹ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده