استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Mud Truck Driving Games 3D

Mud Truck Driving Games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۳۰
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Simulator Hub
‏‏آیا برای بازی های رانندگی کامیون گلی در دوره جدید 2022 آماده هستید؟ ما بازی‌های دونده کامیون گل و لای آفرود جدید و بازی‌های گل‌آلود را در Google Play برای ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز رانندگی با کامیون یورو راه‌اندازی کرده‌ایم. بچه ها شما قبلاً انواع مختلفی از شبیه ساز کامیون یورو مانند کامیون گل، دونده کامیون برفی و سایر قانون شکنان خارج از جاده را در بازی های کامیون های گلی رانندگی کرده اید. شبیه ساز کامیون خارج از جاده بهترین راه برای لذت بردن همه رانندگان کامیون های مسابقه گل و لای در جاده های گلی است. در بازی‌های کامیون گلی، ما ایده‌های جدید زیادی مانند مسابقات آفرود، جشنواره گل و تایرهای چرخشی را به ارمغان می‌آوریم. دونده کامیون گل دارای کامیون مسابقه ای 4x4 در مسیر تپه ای مختلف است. اگر می خواهید با شبیه ساز رانندگی کامیون گل خوشحال باشید، به شما توصیه می کنم این قانون شکنان خارج از جاده و راهنمای دونده کامیون برفی را در بازی های کامیون آفرود مدرن نصب کنید.
‏شبیه ساز آفرود Mud Truck 3D:
‏بازی های رانندگی کامیون گلی 3d برای رانندگان بار کامیون های گل و لای و یورو در دسترس است. از رانندگی برفی کامیون گلی خود در مسیرهای گل آلود خارج از جاده لذت ببرید. کامیون باری گلی 6x6 spintires خود را در بازی های کامیون گلی آفرود برانید. این بازی های شبیه ساز کامیون برفی 2021 یک شبیه ساز رانندگی بار کامیون گل آفرود است که می توانید در بسیاری از مسیرهای گل آلود خارج از جاده از جمله جنگل های مختلف و محیط های برفی سفر کنید.
‏در شبیه ساز رانندگی کامیون یورو، شما باید از مسیرهای مختلف دونده کامیون گل به عنوان یک راننده کامیون واقعی سه بعدی لذت ببرید. زیرا این کامیون گل آفرود با تایرهای چرخشی و بازی های شبیه ساز کامیون یورو 2021 کاملاً متفاوت است. در بازی های کامیون گلی می توانید از تحویل بار، حمل و نقل کامیون و رانندگی با جیپ خارج از جاده رایگان 4x4 لذت ببرید. این دونده کامیون برفی در مقایسه با سایر شبیه سازهای کامیون آمریکایی و کامیون های یورو در شبیه ساز کامیون مسابقه خارج از جاده 3D موتور قدرتمندتری دارد.
‏اگر مبتدی هستید و در مسابقه گل و لای شرکت می کنید، در بازی تاس گلی گیر کرده اید. جهت ها و با کمک طناب و کامیون های بزرگ دیگر در شبیه ساز کامیون خارج از جاده سطوح کاملی دارید و دونده کامیون برفی را راهنمایی می کنید. در حین رانندگی کامیون گل هندی در جاده گلی، کامیون هندی را با دقت رانندگی می‌کنید و کامیون مسابقه 4x4 را در گل‌آلودگی خارج از جاده برنده می‌شوید: کامیون هیولاهای خارج از جاده. Mud Truck یکی از بهترین بازی های لجن کشی کامیون های مسابقه ای در عصر مدرن برای همه عاشقان کامیون های بزرگ در جاده های گلی خطرناک است. این بازی کامیون گلی، امکانات بیشتری را برای همه دوستداران کامیون های خارج از جاده و بازی های حمل بار سنگین فراهم می کند.
‏اگر عاشقان بازی را حمل می کنید، زمان چالشی برای مسابقه اتومبیل های خارج از جاده و حمل و نقل کامیون در طول کامیون یورو است. در بازی های کامیون گلی سریع در مسیر گل آلود رانندگی کنید. موانع مختلف در جاده گلی برای رانندگی کامیون گل و شبیه ساز رانندگی کامیون یورو در بازی کامیون قرار داده شده است. اگر شما متخصص راننده کامیون یورو هستید و بازی‌های کامیون گل واقعی خارج از جاده را یاغی می‌کنید، شبیه‌ساز رانندگی خارج از جاده خود را در بازی کامیون‌های مسابقه‌ای و کامیون‌های گلی مسابقه‌ای 4x4 نشان دهید.
‏چگونه می‌توانید رانر کامیون گلی و رانندگی با جیپ آفرود را بازی کنید. ?
‏اول از همه باید به گوگل پلی مراجعه کنید و این کامیون گل و برف رانر را مانند یک جیپ آفرود واقعی در جاده های گل آلود نصب کنید. پس از نصب این گل و لای و کامیون های آفرود کمربند ایمنی را گرفته و موتور را روشن کنید. در بازی‌های آفرود و کامیون‌های گلی باید وسایل نقلیه سنگین خود را با کنترل خودکار و دستی کنترل کنید. در شبیه ساز کامیون گل و لای به عنوان راننده کامیون بزرگ خارج از جاده، تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت خواهید کرد و از رانندگی سه بعدی آفرود تایرهای چرخشی لذت خواهید برد.
‏ویژگی های بازی کامیون های آفرود شدید و مسابقات گلی.
‏✔️ محیط گل آلود واقعی آفرود رانندگی 3 بعدی: بازی کامیون های بزرگ
‏✔️ انتخاب های متعدد از کامیون های هندی و دونده های کامیون گل و لای
‏✔️ بسیاری از سطوح چالش برانگیز برای مسابقات رالی کامیون های هیولا شما و مسابقات خارج از جاده
‏ گل و لای
‏بازی های رانندگی با کامیون گلی 3 بعدی :
‏لاستیک های چرخشی سه بعدی کامیون هیولا یا یورو کامیون سیم کارت به صورت رایگان و آفلاین در فروشگاه Google Play در دسترس هستند. شبیه ساز کامیون گل و شبیه ساز کامیون خارج از جاده مخصوصا برای بازی سرگرم کننده بچه ها در اوقات فراغت طراحی شده است. این رانندگی با کامیون گل مدرن را بازی کنید و برای بهبود نسل بعدی بازخورد مثبت بدهید.
‏‏مشکلات انتخاب سطح حالت کریسمس حل شد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده