استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
3D tractor Excavator Snow Plow

3D tractor Excavator Snow Plow

نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Games Feat
‏‏'شبیه ساز جرثقیل ساخت و ساز شهر بیل مکانیکی سنگین' یک بازی شبیه ساز رانندگی بسیار عظیم است که در آن هدف شما به عنوان یک اپراتور بیل مکانیکی حذف برف این است که تمام ماموریت های هیجان انگیز برفی را در مدت زمان محدود تکمیل کنید. مهارت های رانندگی بیل مکانیکی کامیون دیوانه را نشان دهید زیرا در حین بارگیری برف در کامیون گاوآهن، ممکن است به دلیل لغزش در این بازی برفی با مشکل مواجه شوید، اما شما راننده متخصص هستید، می توانید این کار را انجام دهید اما مراقب باشید. از بازی Heavy Excavator Simulator & Drive Plough Truck for Snow Removal لذت ببرید.
‏یکی از جالب ترین بازی های شبیه ساز بیل مکانیکی کامیون برفی 2022. این بازی شگفت انگیز بیل مکانیکی برفی را در بازی های شبیه ساز رانندگی بیل مکانیکی برفی 2022 بازی کنید، جایی که سعی خواهید کرد جرثقیل بیل مکانیکی برفی را در منطقه هیجان انگیز و لغزنده برانید و جایی که باید در بازی های ساخت جاده شبیه ساز بیل مکانیکی بزرگ به یک راننده شبیه ساز واقعی برف تبدیل شوید.
‏ویژگی های برتر بازی Snow Plow Truck Driving:
‏ br>▶ گرافیک و انیمیشن های سه بعدی خیره کننده
‏▶ محیط واقعی بارش برف زمستانی
‏▶ اپراتور ماشین بیل مکانیکی سنگین
‏▶ ماموریت های بسیار جذاب شهر بقا
‏▶ شبیه ساز حفاری برف سنگین حذف برف سنگین
‏-بازی mazing و نماهای چند دوربین
‏▶ جرثقیل نجات شهر Robot Excavator
‏Snow Excavator Gigantic Crane 3D: Snow Plow Game یک بازی اپراتور ماشین بیل مکانیکی برفی است که به تازگی توسعه یافته است برای نجات افرادی که در کوه های برفی شدید گیر کرده اند. این شبیه‌ساز رانندگی شدید را بازی کنید که در آن می‌توانید جرثقیل حفاری برف را در جدیدترین مناطق برفی برانید و جاده‌ها را تمیز کنید.
‏راننده شبیه ساز بیل مکانیکی مهارت های خود را نشان می دهد و گاهی از ماشین های بیل مکانیکی سنگین برف روب برای پاکسازی جاده از برف استفاده می کند. اگر می خواهید ماموریت های نجات محیط برفی را کامل کنید، پس اولین هدف شما این است که تمام برف های جاده را تمیز کنید. انیمیشن های سه بعدی شگفت انگیزی از محیط های برفی سنگین وجود دارد که در آن راننده زمین برفی از کامیون سنگین برف دم در خیابان های باریک شهر برفی استفاده می کند.
‏سایر ویژگی های بازی Snow Plow- Excavator Simulator:
‏ br>- تمام تلاش خود را برای حذف توده های برف برای پاکسازی جاده ها انجام دهید.
‏- ماشین آلات جرثقیل بیل مکانیکی سنگین را در مناطق سردسیر رانندگی کنید
‏- ماموریت های نجات را کامل کنید و بهترین راننده شوید
‏- از برف روب برای پاک کردن انسداد برف استفاده کنید.< br>- سطح بالا سه بعدی، محیطی جذاب
‏چرا بیل مکانیکی برف روب ما با سایرین متفاوت است:
‏بازی های رانندگی کامیون های برف پاک کن با شبیه ساز ماشین های سنگین بیل مکانیکی. به‌عنوان یک شبیه‌ساز کامیون سنگین برف‌پال، باید از خیابان‌های باریک دهکده عبور کنید تا به خطرناک‌ترین انباشته‌های برف در شبیه‌ساز بولدوزر برسید. Snow Plough را در علامت های فعال شده برای آن پارک کنید. برف را در کامیون لودر در این بازی بیل مکانیکی کامیون و بازی های شبیه ساز بولدوزر سه بعدی کامیون بیل مکانیکی بارگیری کنید.
‏اگر بازی شبیه ساز بیل مکانیکی کامیون برف روب ما را دوست دارید، لطفاً فراموش نکنید که به ما امتیاز 5 ستاره بدهید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یلعهل
٢٢ شهریور ١٤٠٢

‏✗ ه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرعلی حسنزاده
٧ اردیبهشت ١٤٠١

بازی خوبی نبود واقانکاه

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر ابی
١٣ اردیبهشت ١٤٠٠

سلام بازی خوبیه ولی حیف که از دو تا ماشین بیشتر استفاده نمیشه و فقط 10 تا مرحله بیشتر نداره و نمی دونم مرحله هشتم رو چجوری بگذرونم. مراحلش هم آدم رو اذیت می کنه 400ثانیه بهت زبان میده و طبق نقشه حرکت می کنی و تازه می فهمی از چه ابزار آلاتی استفاده کنی.

میپسندم۱ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده