استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
US Tractor Farming Sim Offroad

US Tractor Farming Sim Offroad

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Verx Labs
‏‏Tractor Pull & Farming Duty Game 2021
‏آیا با بازی تراکتور 2021 دوست دارید بازی‌های کشاورزی Simulator 2022 را بازی کنید؟ آیا تا به حال کشاورزی تراکتور هندی: کشاورز تراکتور برای حمل ماشین آلات کشاورزی از شهری به شهر دیگر داشته اید؟ این شبیه ساز بازی تراکتورسازی: تراکتور در داخل شهر برای انجام بازی تراکتورسازی و انجام بازی های کشاورزی در شهر یا حمل و نقل با تریلی تراکتور در شهر است. مردمی که در مزرعه زندگی می کنند بیشتر کشاورزان در تماس با کشاورز تراکتوری خود هستند. این بازی های کشاورزی تراکتور رانندگی 2022 - شبیه ساز کشاورزی مخصوص عزیزان با بازی های کشاورزی 3d است. شما مزرعه را بکارید و کار را با خرمنکوب و دروگر تمام کنید. در این بهترین بازی های کشاورزی تراکتور، صداهای واقعی ماشین خرمن را احساس خواهید کرد. کشاورز تراکتور یا حمل‌ونقل بار، هر جا که در این سیم آفرود کشاورزی تراکتورسازی مضحک باشد، در مورد کار خود پر انرژی هستند: کشاورزی تراکتورسازی روستایی. در این بازی تراکتور ولی، حیوانات و وسایل نقلیه را از شهر به شهر مدرن حمل کنید. بازی تراکتور برای پسران بچه‌ها و شبیه‌ساز تراکتور کشاورزی 2022.
‏تراکتور 3D Sim: بازی‌های آفلاین تراکتور
‏در بازی‌های کشاورزی 3D: مزرعه تراکتور یک حمل و نقل تراکتور کششی و کشاورزی سنگین است که شما انجام خواهید داد. وظیفه سنگین در شبیه ساز مزرعه: بازی تراکتور در مسیر غیرممکن. می توانید با خرمن کوب، دروگر و سایر بازی های کشاورزی کار کنید. شما می توانید گیاهان، حیوانات را در بازی تراکتور روستایی مشاهده کنید. بازی آفرود کشاورزی تراکتور برای کشاورزان اساسی ترین است. اینجا بهترین وضعیت گرافیکی تراکتورسازی و کشش ماست. بازی‌های تراکتور درایو مزرعه باورنکردنی‌ترین بازی کشاورزان برای پیوستن به تراکتورسازی و کشیدن تراکتور در این برداشت سیار مزرعه است. اگر عاشق سرگرمی‌های حامل هستید، پس از آن وظیفه کشاورزی ما و پرورش راننده مزرعه آزمایشی در حال اجرا سه بعدی و تغییر مسیر حامل در بازی تراکتور برای بچه‌ها را انجام دهید.
‏Sim Offroad تراکتورسازی ایالات متحده
‏سطوح مستقیم و مشکلات مختلفی وجود دارد. این بازی تراکتور مزرعه واقعی تاریخی است و با الزامات انباشته شده است. این یک شانس باورنکردنی برای انتخاب تجربه خود از تراکتور کشاورزی و بازی کشاورزی مدرن است. US Tractor Pull Games 2021 در تضاد با سایر بازی های انباشته با تراکتور مزرعه گره خورده، تراکتور تولیدی است.
‏بازی های سه بعدی کشش تراکتور ایالات متحده: بازی تراکتور 2020
‏استفاده از بازی پرورشی متمایز بازی رانندگی کشش کشاورزی: ​​مزرعه تراکتور . وارد کردن دستگاه های بازی کشاورزی تراکتور کشاورزی برای انجام شبیه ساز بازی های کشاورزی. در این تراکتور کشاورزی: ​​شبیه ساز کشاورزی tarctor هندی، برای حمل گندم، خاک و سایر مواد کشاورزی. در این بازی Farmer Drive: Tractor Trolley New Games 2021 یا بازی مزرعه تراکتور رایگان، به عنوان اولین موضوع باید محصول گندم را خرد کنید. در حال حاضر رانندگی تراکتور کشاورزی خود را شروع کنید: بازی تراکتور و با آن در این بازی های کشاورزی به شیار بپیوندید. بازی‌های یدک کش و کشش تراکتور را به میدان ببرید و در این بازی «کشاورزی دیوانه تراکتور واقعی: بازی تراکتور والی» شروع به انفجار کنید. در این بازی هندی تراکتورسازی: بازی‌های کشاورزی 2022، مرحله زیر آبیاری مزارع در بازی‌های شبیه‌ساز تراکتور: بازی‌های تراکتور است.
‏شبیه ساز مزرعه آمریکایی: US Tractor Pull Games 2021 نکات مهم:
‏🚜 در مزرعه بیرون بیایید و محصول خود را در شبیه ساز مزرعه جمع آوری کنید
‏🚜 توسعه عملی بازی آفلاین آزمایش تراکتور
‏🚜 بر همه چیز در بازی‌های تراکتورسازی مزرعه نظارت کنید
‏🚜 به حیوانات خود توجه فوق‌العاده داشته باشید و آنها را به بازار بفرستید تا از مزیت مطمئن شوید.
‏🚜 سهم خیره‌کننده کشاورزی تراکتور در این بازی تراکتوری. بازی‌های کشاورزی بازده
‏🚜 کار معقول با تراکتورسازی واقعی: بازی تراکتور.
‏🚜 کامیون‌های مزرعه را رانندگی کنید و یک تراکتور کشاورزی ملحق شوید: بازی رانندگی تراکتور
‏اتوبوس تراکتور کش و زنجیر شده ما را دانلود کنید. بهترین را ارائه دهید رتبه بندی و بررسی یدک کش تراکتور زنجیر شده.
Improve game
Bug fixes
Resolve issues

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده