استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Heavy Excavator Simulator Game

Heavy Excavator Simulator Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۵
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده 3DBrains - Fun Games
‏‏شبیه ساز جدید Heavy Excavator: بازی های بیل مکانیکی 2020 ساخت و ساز شهری را با شبیه ساز بیل مکانیکی به عنوان یک سازنده شهر برای شما به ارمغان می آورد که در آن کار سنگین بیل مکانیکی هرگز خسته کننده نیست! هنگامی که فرمان خودروهای بیل مکانیکی شن و ماسه را به تاخیر انداختید، تمام تمرکز شما باید فقط بر نحوه تکمیل کار شبیه ساز ساخت و ساز به طور مؤثر و کارآمد باشد. مملو از کنترل های کامل کامیون کمپرسی بیل مکانیکی سنگین و سایر بازی های ساخت و ساز بیل مکانیکی. از تجربه رانندگی شبیه ساز بولدوزر تا یک اپراتور جرثقیل حرفه ای و مانور دادن با کامیون کمپرسی لودر. بازی حرفه ای Heavy Excavator Simulator انواع کامیون ها و جرثقیل های جاده سازی را برای کار بیل مکانیکی شما به شما ارائه می دهد. از شانس خود با این بازی شهرساز استفاده کنید و از سرگرمی شبیه ساز چند شهر ساخت و ساز در این بازی ساخت و ساز لذت ببرید. شما باید در حین بارگیری کامیون های لودر و بیل مکانیکی با گل، شن، سنگ و غیره، ساخت و ساز جرثقیل غول پیکر را اجرا کنید. کامیون کمپرسی را در محل ساخت و ساز رانندگی کنید و با دنبال کردن برخی از ساخت و سازها، تمام جاده را برای توسعه یک جاده جدید تصادف کنید. در این بازی شبیه سازی ساخت و ساز شهری واقعی 2020 می توانید به هدف خود برای تبدیل شدن به یک شهرساز با بیل مکانیکی گل و بیل مکانیکی لودر شن و ماسه دست یابید.
‏تاکتیک برای برنده شدن در ماموریت های New Heavy Excavator Simulator: Excavator Games 2020:
‏این بازی ساخت و ساز را انجام دهید به عنوان راننده سربالایی و سراشیبی، کارگر ساختمانی و کار با جرثقیل های هیدرولیک غول پیکر در محیط تپه صعود. شما باید از بولدوزر برای پاکسازی سنگ هایی که مسیر رودخانه را مسدود می کنند در شبیه ساز بولدوزر استفاده کنید. سنگ، ماسه یا خاک را با استفاده از جرثقیل بیل مکانیکی رباتی حمل کنید و آن را در کامیون کمپرسی بارگیری کنید. در اعماق کوه‌های سخت حفاری کنید تا سنگ‌ها را برای مسیرهای حمل و نقل جدید خرد کنید. جاده در اپراتور جرثقیل ترک خورده است که باید بشکنید تا بتوانید در این مکان یک جاده جدید بسازید. وارد جرثقیل بیل مکانیکی شوید و برای ساختن جاده های بزرگ شهری شروع به استخراج کنید. این بازی تجربه عملی مانور جرثقیل بیل مکانیکی هیدرولیک رودخانه با استفاده از فرمان و سایر کنترل ها را در این بازی های ساخت و ساز به شما می دهد. این ماشین‌های ربات سنگین به اپراتور جرثقیل و مهارت‌های رانندگی کامیون متخصص نیاز دارند. وارد جرثقیل بیل مکانیکی شوید و برای ساختن جاده های بزرگ شهری شروع به استخراج کنید. این بازی شبیه ساز ساخت و ساز شهر برای تمام سنین است، شما باید در میان خدمه ساخت و ساز بسیار سخت کوش باشید و با کنترل های صاف جرثقیل بیل مکانیکی سنگین را برانید.
‏بازی New Heavy Excavator Simulator: Excavator Games 2020:
‏Havy Excavator Simulation یک بازی کامیون کمپرسی سازنده شهر است که به شما این نقش را می دهد تا بهترین سازنده شهر نیویورک در این شبیه ساز جرثقیل باشید. تونل دیوانه را بسازید یا پل را در مکان رویایی خود بسازید. تمام ابزارهای مورد نیاز برای سازنده تونل، تخریب جاده به شما داده می شود و باید به تخیل خود اجازه دهید تا روی بازی های شبیه ساز جاده سازی در این شبیه ساز ساخت تونل زیرزمینی و بازی های جاده سازی کار کند. این بازی جدید سایت ساخت و ساز شهر به شما انواع کار جنگلداری بیل مکانیکی و کامیون کمپرسی را ارائه می دهد. شما باید در حین بارگیری کامیون های لودر و بیل مکانیکی با گل، شن، سنگ و غیره، ساخت و ساز جرثقیل غول پیکر را اجرا کنید. کامیون کمپرسی را در محل ساخت و ساز رانندگی کنید و با دنبال کردن برخی از ساخت و سازها، تمام جاده را برای توسعه یک جاده جدید تصادف کنید. برای حمل شن و ماسه، گل و سنگ حفاری شده به منطقه ساخت و ساز شهر، باید راننده حمل و نقل کامیون ساختمانی بسیار تیزبین و متخصص باشید، زیرساخت ها را طوری قرار دهید که مردم بتوانند به راحتی در مسیرهای خارج از جاده پارک و رانندگی کنند. مانند پیمانکار ساخت و ساز بازی کنید. چالش های ساخت و سازهای مرگبار جاده، حمل و نقل و عملیات واقعی بیل مکانیکی را بپذیرید.
‏چگونه در New Heavy Excavator Simulator: Excavator Games 2020 جایزه بزرگی کسب کنید؟
‏شما می توانید به هدف خود برای تبدیل شدن به یک سازنده برسید و شهرساز با انجام این بازی شبیه سازی ساخت و ساز شهری واقعی در حالت حرفه ای.
‏یک بررسی شما می تواند ما را برای بهبود این شبیه ساز جدید Heavy Excavator: Excavator Game 2020 پشتیبانی کند!

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده