استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Army Truck Robot Car Game 3d

Army Truck Robot Car Game 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Battle Jobs - Shooting Games & Robot Games
‏‏بازی جدید تبدیل ربات کامیون موشکی
‏به بازی ربات کامیون موشکی با ویژگی های خاص بازی تبدیل ربات ماشین خوش آمدید. این بازی ربات ماشینی به شما لذت بی قید و شرط بازی با چندین بازیکن را در بسته کوچکی از بازی های ربات پرتاب موشک می دهد. بازی ربات کامیون پرتاب کننده موشک ارتش توسط ربات های پرنده هدایت می شود که به خوبی از نحوه نابودی ربات های شیطانی آگاه هستند. شما در این بازی ربات جت جنگنده و بازی ماشین ربات کامیون، این فرصت را خواهید داشت که مهارت های عمل رزمی ربات خود را آزمایش کنید. بازی تیراندازی موشک آینده نگر یک بازی ربات کامیون پرتاب کننده موشک است که در آن باید به عنوان یک جنگجو بازی کنید تا قدرت های شیطانی ربات های بزرگ را منفجر کنید. از طریق سطوح بازی های مبارزه با ربات مبارزه کنید و مهارت بازی تبدیل ربات جت آفلاین را افزایش دهید. منتظر نباشید و سفر خود را برای تبدیل شدن به ناجی تنها تمام بازی های ربات پرتاب کننده موشک آغاز کنید.
‏ تنوع مخالفان در بازی رایگان تبدیل ربات
‏بازی ماشین ربات کامیون موشک دارای طیف وسیعی از مخالفان برای مبارزه با هر رقیب با داشتن مجموعه ای از حرکات و مهارت های خود، یاد می گیرد که در بازی ربات جت جنگنده و بازی ماشین ربات با هر چالشی مقابله کند. تنوع عظیمی از مخالفان در این بازی ربات جدید 2021 در بازی کامیون پرتاب موشک ما موجود است. هر حریف مجهز به قدرت‌های فوق‌العاده پیشرفته و سلاح‌هایی است که نیازمندی‌های این بازی‌های روباتی را برآورده می‌کنند.
‏ پیشرفت شغلی در نبرد هوایی
‏به آخرین بازی ربات پرتاب موشک ما بپیوندید تا سکه کسب کنید و تغییرات خیره‌کننده جدید خریداری کنید. روبات ها برای تبدیل شدن به بزرگترین جنگجوی بازی های ماشین روبات. این بازی پرتاب موشک کروز بهترین شانس را برای شما فراهم می کند تا حرفه خود را در رتبه بالا ایجاد کنید و خود را قهرمان نهایی نبرد ربات بزرگ مگا 3 بعدی کنید. تجاوز خود را در این جنگ ویرانگر بی پایان نشان دهید تا همه دشمنان خود را در بازی جدید تبدیل ربات جت شکست دهید.
‏ حالت های مختلف بازی بازی کامیون موشک کروز
‏این بازی ربات جت هوایی شامل از سه نوع حالت مختلف داستان‌های هیجان‌انگیز و گیم‌پلی هیجان‌انگیز این ربات را متمایز از دیگر بازی‌های ربات‌های بیگانه کرده است. در حالت اول بازی ماشین روبات تاک، شما باید با جنگجویان مکانیکی، تیراندازی به هواپیماهای بدون سرنشین، روبات های پرنده و تبدیل ماشین های تیراندازی به رقابت بپردازید. در حالت دوم بازی تبدیل ربات، شما باید برای محافظت از غیرنظامیان خود تا رسیدن به نبرد بزرگ ربات زنده بمانید. ابرقهرمان چند قدرتی خود را بخرید و تمام ربات های دشمن شرور را که در شهر نبرد بازی ربات ماشینی باعث تخریب می شوند را بکشید. در حالت سوم، کامیون موشکی چند قدرتی خود را برای شلیک تمام جت های تیراندازی و نابود کردن تمام قایق های مخربی که وضعیت وحشتناکی را در شهر جنگ ربات ها ایجاد می کنند، از بین ببرید.
‏ ویژگی های کلیدی Missile Truck Robot Wars
‏• کنترل صاف و بی نقص کامیون پرتابگر و ربات جت.
‏• طیف وسیعی از مخالفان روبات های پرنده و تیرانداز.
‏• جالب حالت ها و داستان های دلربا.
‏• بازیکنان ربات های مختلف و انیمیشن های متعدد.
‏• محیط واقعی و گرافیک سه بعدی.
‏‏ماموریت های جدید اضافه شد...
‏***اشکالات جزئی رفع شد...
‏پرتاب کننده موشک با تبدیل ربات...
‏نبرد شدید جت در هوا...
‏تبدیل ماشین ربات

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده