استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Helicopter Robot Car Game 3d

Helicopter Robot Car Game 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۵۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Battle Jobs - Shooting Games & Robot Games
‏‏اولین بازی ربات دینو با ویژگی های فوق العاده بازی های تبدیل ربات و بازی های اتومبیل ربات تانک 2020 در اینجا است. یکی از بهترین بازی های روبات و بازی های اتومبیل ربات را پیدا کنید که شامل تحولات چند ربات از جمله تبدیل ربات جیپ ، جنگ ربات های مخزن ، نبرد با روبات های دایناسورها ، فرمول ربات ماشین و تبدیل ماشین های مدرن ربات است. سرگرمی های جالب بازی های دایناسور روبات ، بازی های تانک ربات و بازی های فرمول اتومبیل 2020 را در این فرمول بازی ربات اتومبیل و بازی تانک ربات بازی 2020 از دست ندهید. برای دوستداران بازی های ربات دایناسورها و بازی های تانک جنگ این بازی ربات اتومبیلرانی نهایی منبع سرگرمی. هیچ کس دوست ندارد بازی ربات های ربات را در بهترین بازی های روبات و بازی های مبارزه با روبات های ارائه شده در بسته های اندازه کوچک منفرد از دست بدهد. جنگ های تبدیل ربات دینو در بهترین بازی های تیراندازی ربات بهترین قاتلین زمان برای همه است. بازی ماشین ربات Tank 2020 - Robot Dinosaur Games مخصوص دوستداران بازی های تیراندازی ربات و بازی جنگ ربات 2020 ساخته شده است. از هیجان نامحدود بازی های ترانسفورماتور ربات و بازی های مخزن ربات به صورت رایگان لذت ببرید.
‏بازی تحول چندگانه بازی های دایناسور ربات ، بازی های جیپ روبات ، بازی های اتومبیل ربات ، بازی های مخزن ربات و بازی های روبوت ماشین فرمول را در یک مکان جمع می کند. از فرصت مبارزه با مخازن جنگ روبات در بازی های مخزن جنگ و بازی های ترانسفورماتور ربات استفاده کنید. یکی دیگر از کیفیت های منحصر به فرد بازی تانک ربات اتومبیل 2020 ، گرافیک سه بعدی خیره‌کننده است که در نصاب آفلاین کوچک وجود دارد اگر شما عاشق افراطی بازی های روباتی مخصوصاً بازی های تبدیل کننده ربات و بازی های تیراندازی ربات هستید ، از شما سرگرم کننده بزرگ به شما اطمینان می دهیم. ربات های جنگ بزرگ اندازه در شهر ربات برای مقابله با روبات های شیطانی در این بازی ربات مخزن 2020 همکاری کرده اند. نیروهای بیگانه به همراه ربات های جنگنده مچ دست به طرز شرورانه ای حمله کرده اند تا به این سیاره حمله کنند و بشریت را از این کار اخراج کنند. شما دایناسور غول تبدیل کننده غول پیکر به عنوان نگهبان شهر روباتیک هستید. به عنوان روبات مخزن و فرمول اتومبیل تبدیل شوید تا روبات های بیگانه را به عدالت بسپارید. وارد این بازی تانک ربات اتومبیل 2020 شوید - بازی های دایناسور ربات و مبارزه با جنگ های بی پایان ربات و نبرد روبات ها در برابر ربات های نبرد.
‏اگر به دنبال تغییر بازی روبات ها هستید ، این بازی اتومبیل ربات تانک انتخاب نهایی است که هرگز شما را به پشیمانی سوق نخواهد داد. بودن بهترین بازیکن بازی های روبات جنگ با چند تبدیل فرم بازی ربات ماشین ، بازی ربات دینو ، بازی ربات جیپ و بازی تانک دو برابر خواهد شد. بلافاصله از فروشگاه بازی آن را رایگان دریافت کنید و آن را در موبایل خود نصب کنید و با بازی ربات جدید که در اوقات فراغت نیازهای سرگرمی شما را برآورده می کند ، بسیار خوش گذرانید.
‏‏حجم بازی کاهش یافت...
‏واسط کاربری جدید اضافه شد...
‏محیط جدید اضافه شد...
‏حالت جدید اضافه شد...
‏اضافه شدن قدرت های جدید...
‏مدل های جدید اضافه شد.. .

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Iliya Alamshahi
١٠ آذر ١٤٠١

×کیفیت بد ×باگ میده افتزاه بدبدبدبد شبیه عکس هاشم نیست

۳ ۲
پرهام
١ اردیبهشت ١٤٠٢

عالییییییییییی

۰ ۰
AIi
١٩ مهر ١٤٠١

👍 عالیه

۴ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده