استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
US Shark Robot Transform Games

US Shark Robot Transform Games

نسخه۱.۶.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۵
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۲
حجم۵۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Battle Jobs - Shooting Games & Robot Games
‏‏به بازی تبدیل ربات خوش آمدید زیرا ما قصد داریم بازی دوچرخه سواری ربات کوسه 2020 خود را راه اندازی کنیم. بازی تبدیل ماشین ربات گردباد را با ویژگی های گسترده بازی ربات کوسه پرنده و بازی ربات دوچرخه سواری انجام دهید. این بازی ماشین ربات کوسه یک بازی جنگ ربات عالی برای دوستداران بازی های تبدیل ربات های پرنده و بازی های تبدیل دوچرخه ربات گردباد است. بهترین بازی‌های تیراندازی ربات 2020 و بازی‌های جنگی مگا ربات‌ها را در بسته‌ای کوچک از بازی تبدیل ربات کوسه تصور کنید. اگر به دنبال گیم پلی هیجان انگیز و جالب بازی ربات کوسه هستید، باید این بازی ماشین ربات گردباد رایگان را نصب کنید. بخشی از بازی های تبدیل ربات باشید تا تمام ربات های مخرب بزرگی را که باعث تخریب در این بازی ربات دوچرخه تبدیل می شوند، به پایان برسانید. این بازی ربات گردباد بهترین فرصت را برای شما فراهم می کند تا به عنوان یک ابرقهرمان بازی کنید تا در برابر غول های بی رحم بازی کنید و به بهترین جنگجوی بازی ربات کوسه 2020 تبدیل شوید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی های ماشین ربات گردباد بسیار زیادی در فروشگاه بازی وجود دارد. اما این بازی تبدیل ربات منحصر به فرد با بهترین کنترل ربات دوچرخه و ربات کوسه پرنده است. بازی تبدیل ربات دوچرخه با حالت مسابقه دوچرخه سواری بزرگراه آن را برای کاربران بازی های ربات جذاب تر می کند. در این بازی ربات کوسه، ربات چند قدرتی خود را به اشیاء رباتیک دیگر تبدیل کنید و با نیروهای بیگانه رقابت کنید. بازی‌های ربات‌های ماشین و بازی‌های ربات دوچرخه‌سواری این روزها محبوب‌ترین بازی‌ها هستند. این بازی ربات گردباد یک بازی تبدیل ربات بسیار جذاب برای مخاطبان بازی های ربات کوسه است که خواهان چند حالت و جنگ های بزرگ بی پایان هستند.
‏بازی ماشین ربات کوسه ما از چهار حالت تبدیل مختلف تشکیل شده است. همانطور که در بالا ذکر شد، می توانید در این بازی تبدیل ربات با کوسه پرنده و ربات گردباد بازی کنید. بروید و تمام بدی های تیراندازی خطرناک را در حالت اول بازی ماشین روباتی تبدیل کنید تا هزاران سکه و الماس به دست آورید. می‌توانید در بازی دوچرخه‌سواری ربات گردباد قفل را باز کنید و با مجموعه‌های مختلف بازیکنان بازی کنید تا چند روبات با قدرت‌های بسیار زیاد را تجربه کنید. در حالت دوم، بازیکن خود را به ربات دوچرخه و ربات ماشین تبدیل کنید تا با رزمندگان ربات مکانیکی روبرو شوید. ربات کوسه پرنده با قابلیت نبردهای آینده نگرانه در برابر حریفان تیراندازی پرنده، ایده ای منحصر به فرد برای کاربران بازی تبدیل ربات دوچرخه سواری بود. حالت مسابقه بزرگراه موتور دوچرخه حالت مسابقه پیشرفته بازی های تیراندازی ربات سه بعدی است. بنابراین، بازی دوچرخه‌سواری ربات کوسه ما را نصب کنید تا از بهترین ویژگی‌های بازی‌های ماشین ربات گردباد و تبدیل بازی‌های ربات دوچرخه‌سواری برای تجربه مسابقات دوچرخه‌سواری آینده‌نگرانه 2020 لذت ببرید. در این بازی تیراندازی ربات به عنوان یک قهرمان بازی کنید تا جنگ ربات‌های بزرگ را به عنوان یک قهرمان به پایان برسانید. میدان جنگ ربات
‏اکنون دانلود کنید و یکی از بهترین بازی های دوچرخه سواری ربات گردباد و بازی ماشین ربات کوسه را بازی کنید. از دگرگونی‌های آینده‌نگر، گرافیک‌های سه‌بعدی کنسول‌مانند، آخرین گیم‌پلی جذاب، داستان دل‌انگیز و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید.
‏‏اندازه بازی کاهش یافت
‏بازی بهینه شد...
‏اشکالات جزئی رفع شد...

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پوریا
١٢ مرداد ١٤٠٢

خیلی خیلی بازی خوبی ی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 是不是你
١٦ فروردین ١٤٠٢

دبتن

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر امیررضا حیدری
١ آبان ١٤٠١

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیییییییییییییییییییییییییییه

میپسندم۸ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده