استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
Flying Wild Tiger Robot Game

Flying Wild Tiger Robot Game

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۲۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۷
حجم۹۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Robot Life Games
‏‏در این بازی ربات های پرنده جهان مورد حمله قرار گرفته و همه شهرها به دست دشمنان افتاده اند. حالا شما باید قهرمان مردم شهر باشید و همه افراد را از این جنگ سخت نجات دهید. دشمنان شما بسیار قدرتمند هستند پس از تمام قابلیت ها برای شکست آن ها استفاده کنید. دشمنان شما می خواهند همه وسایل و منابع را نابود کنند اما شما باید جلوی آن ها را بگیرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ شما در این بازی قابلیت ها و قدرت های مختلفی از جمله موتور سواری، پرواز کردن، مبارزه و ... دارید که هرکدام در موقعیت ها و ماموریت های مختلف به دردتان می خورند. ببرهای رباتی پرنده در این بازی دشمن اصلی شما هستند که بسیار هم قدرتمند اند. البته شما خودتان هم در نقش یک ببر رباتی پرنده هستید که می توانید هر لحظه به شخصیت های دیگری تبدیل شوید و ماموریت های خود را انجام دهید.
‏ گرافیک بازی نیز بسیار بالاست و از جزییاتی که در طراحی به آن ها توجه شده لذت خواهید. بنابراین اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های ربات تبدیل شونده هستید حتما این بازی را دانلود و نصب کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده