استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Grand Bull Robot Car Transform

Grand Bull Robot Car Transform

نصب در حال دریافت
نسخه۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۳
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۸۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Big Baller Studios
‏‏Grand Robot Bull Transforming Jeep Car Robot Game
‏بازی ربات گاو نر مبتنی بر داستان یک تکامل منحصر به فرد از تبدیل ماشین است. گرند بول در حال انتقام گیری است زیرا تنها عضوی است که از نژادش باقی مانده است. او برای مبارزه به کمک یک ربات ماشین جیپ کاملا آموزش دیده نیاز دارد. برای بازی ربات گاو بزرگ آماده شوید که تجربه تبدیل ماشین حماسی را برای شما به ارمغان می آورد. با ربات بزرگ گاو خود از نجات شهر لذت ببرید.
‏وارد عصر ربات ماشین جیپ مدرن شوید. شهر آینده نگر در محاصره است، با یک ماشین جیپ وارد یک نبرد شوید و همه آنها را نابود کنید تا مردم خود را نجات دهید. با استفاده از قدرت های فوق العاده ویژه در بازی ربات گاو نر، جنگجویان مکانیکی را از بین ببرید و با نیروهای بیگانه مبارزه کنید. با بازی به عنوان یک مبارز واقعی، ناامیدی خود را از بین ببرید. با گرافیک باکیفیت همهجانبه خود را مسحور کنید که به شما احساسی واقعی از دگرگونی ماشین جیپ می دهد. با تغییر شکل ربات جیپ چندگانه لذت ببرید.
‏از سطوح مختلف بازی ماشین روبات لذت ببرید. نبرد رباتیک زمانی جالب می شود که حریف توانایی مبارزه با ابرقدرت ها را نیز داشته باشد. در این بازی ربات گاو بزرگ به آخرین بازمانده و حاکم شهر مدرن تبدیل شوید. برای مدیریت حمله جنگجویان مکانیکی چالش واقعی بازی ماشین ربات است. ربات گاو نر خود را در شهر بشتابید و با استفاده از تفنگ های تیراندازی سنگین تمام جنگجویان مکانیکی را که سر راه شما قرار می گیرند نابود کنید.
‏بازی ربات ماشین جیپ تبدیل کننده گاو بزرگ ربات. نظرات و پیشنهادات شما بسیار قدردانی می شود.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده