استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Tank Robot Game - Robot Car 3D

Tank Robot Game - Robot Car 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Brave Jackals
‏‏بازی تبدیل ربات فیل - نبرد مگا ربات
‏به بازی ربات تانک عنکبوتی 2022 خوش آمدید زیرا ما می خواهیم بازی ربات تانک آمریکایی خود را به صورت سه بعدی راه اندازی کنیم. بازی ربات هلیکوپتر را با ویژگی های نامحدود بازی های ربات فیل و بازی های ماشین ربات انجام دهید. بازی تانک ربات عنکبوتی یک بازی ربات عالی برای دوستداران بازی های ربات فیل و بازی های ربات ماشین است. فقط برای مدتی فکر کنید که بازی های تیراندازی ربات های آمریکایی 2022 و بازی های جنگی مگا ربات ها را در یک بسته بازی ربات در اندازه کوچک دریافت می کنید. اگر به دنبال گیم پلی هیجان انگیز و جالب بازی های تانک عنکبوتی هستید، بازی ربات ماشین ما را به صورت سه بعدی دریافت کنید. بخشی از جنگ‌های تانک ربات‌های عنکبوتی ایالات متحده باشید و تمام ربات‌های مخرب را به پایان برسانید تا آخرین بقای جنگ‌های بزرگ در این بازی ماشین ربات متحول شوید. بازی ربات فیل پرنده بهترین فرصت را برای شما فراهم می کند تا به عنوان یک قهرمان بازی کنید تا در برابر ربات های شرور بی رحم به رقابت بپردازید و به جنگجوی فوق العاده بازی های ربات های عنکبوتی ایالات متحده تبدیل شوید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی های ربات تانک بسیار زیادی در بازار وجود دارد. ، اما این بازی تبدیل ربات فیل منحصر به فرد با کنترل های واقعی و صاف است. بازی ربات ماشین عنکبوتی با حالت پیشرفته جنگ ربات و حالت مسابقه مرگ تیمی آن را برای کاربران بازی های ربات فیل جذاب تر می کند. در این بازی ربات تانک عنکبوتی، ربات چند قدرتی خود را به اشیاء رباتیک دیگر تبدیل کنید تا با نیروهای بیگانه رقابت کنید. قدرت های شیطانی می توانند برای شهروندان شهر مدرن مضر باشند و آرامش اشیاء زنده را از بین ببرند. نقش یک قهرمان فوق العاده را در بازی ربات تانک بازی کنید تا نبرد بی پایان ربات های بزرگ را به عنوان آخرین نفر ایستاده به پایان برسانید.
‏ بازی ربات تانک عنکبوتی ایالات متحده – جنگ تبدیل ربات آینده نگر
‏ماشین بازی های ربات 2022 از سه حالت تبدیل ربات تشکیل شده است. گیم پلی هیجان انگیز جدیدترین نبرد ربات هلیفانت حس برتری را برای مخاطبان بازی های ربات 2022 ایجاد می کند.
‏ حالت اول تبدیل بازی ماشین روباتی حالت حرفه ای است که در آن ربات بازیکن شما می تواند به اشکال مختلف رباتیک تغییر کند. برای تکمیل سطوح چالش برانگیز جنگ ربات های متحول کننده. شما توانایی تبدیل شدن به ربات ماشین و ربات تانک عنکبوتی را دارید تا خود را به اندازه کافی قوی کنید تا تمام قدرت های غیرقابل قبول زمین را شکست دهید.
‏ حالت دوم مسابقه مرگ تیمی در این بازی تانک ربات عنکبوتی است. تیم ربات مکانیکی خود را به خوبی آموزش دیده برای رویارویی با سخت ترین رقبا در نبرد نهایی ربات های مکانیکی آماده کنید. به همراهان خود در دگرگونی نبرد روبات‌ها بپیوندید تا تمام ربات‌های بی‌رحم را تمام کنید و تا رسیدن به هدف خود شکست ناپذیر بمانید.
‏ حالت سوم بازی ربات تانک 2022 حالت پیشرفته است. در حالت پیشین بازی ربات فیل، دشمنان خود را در چهار قسمت دسته بندی می کنیم. بروید و فقط حریف خود را انتخاب کنید که می خواهید با او مبارزه کنید تا مهارت های مبارزه خود را آزمایش کنید. بنابراین، بچه ها وقت گرانبهای خود را هدر ندهید و سریع به دانلود بازی تبدیل ربات ماشین ما بروید تا نبرد آینده را تجربه کنید.
‏ ویژگی های انحصاری بازی US Spider Robot
‏• روان کنترل های واقع گرایانه تانک عنکبوتی و فیل پرنده.
‏• دگرگونی های متعدد.
‏• گرافیک با کیفیت بالا با محیط زیبای سه بعدی.
‏• گیم پلی گیرا و داستان های لذت بخش.
‏‏*** نبرد Team Death Match بهبود یافت ***
‏Spider Tanks V/s Scorpions ..
‏***ویژگی های جدید اضافه شد..
‏*** اشکالات جزئی رفع شد ***
‏** *بازی جدید ..
‏***حالت های جدید بیشتر برای بازی ..
‏*** روبات های جدید و قدرت های فوق العاده ...
‏***بهبود ثبات بازی ...
‏*** فصل زمستان اضافه شد ...
‏***حالت کریسمس جدید اضافه شد ...
‏***جوایز بابا نوئل و هدایای نامحدود ...
‏قدرت های فوق العاده جدید اضافه شد ...
‏اشکالات جزئی رفع شد. ..
‏جعبه های مختلف با جوایز توزیع شده در شهر برای کاوش...

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پرسپولیس عشقه
٦ اسفند ١٤٠٠

خخخخییییللللییی بببببدددددهههههه

۳ ۶
کونگ فوکاران جوان
٢٩ بهمن ١٤٠٠

خوبه بد نیست اما خیلی چرته 😑

۴ ۷
رهام
٨ اسفند ١٣٩٩

بازی خوبی است عالی بود

۱۷ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده