استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Crazy Bike Racing Stunt 3D

Crazy Bike Racing Stunt 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۰
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۰
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده GamePace
‏‏Tricks Master Stunt Bike Race Free: Time Trial ;
‏بیایید بیایم و اعتیاد آورترین مسابقه شیرین کاری دوچرخه سواری دیوانه وار سه بعدی غیرممکن بازی بدلکاری شبح وار 2k17 را در فروشگاه بازی دانلود کنیم. این بازی استاد دوچرخه سواری بسیار برجسته است و برای همه کاربران دوچرخه سوار بسیار جالب است. بازی US Crazy Bike Impossible gt مسابقه Stunt Master مخصوصاً برای آن دسته از کاربرانی طراحی شده است که بازی را به عنوان یک چالش در نظر می گیرند. این بازی کوهستانی برفی شیرین کاری با دوچرخه دارای دو حالت است که در این زمان شامل همه بازی‌ها برای شیرین کاری هوایی رایگان و مسیرهای جاده‌ای است. در حالت شیرین کاری هوایی، مسیرهای منحنی و زیگ زاگ در دوچرخه های شیرین کاری هوایی قرار می گیرند و همه سطوح برای کاربران چالش برانگیز طراحی می شوند. در این ماجراجویی شیرین کاری روی موتور سیکلت بزرگراه، اگر دیوانه دوچرخه‌سوار حیله‌گر هستید، بیایید حالت شیرین کاری بنگ را بازی کنیم. طراحی هر سطح تم جدید برای بازی دوچرخه باعث ایجاد علاقه کاربر نترس سوار می شود. بسیاری از شیرین‌کاری‌های فوق‌العاده دیوانه‌وار در سفرهای مگا شامل مکان‌های هواپیما با مسیرهایی برای مسابقه دوچرخه سواری طولانی مدت، رایگان است. هر سطحی چالش های باورنکردنی برای راننده دوچرخه سوار دیوانه دارد که پدربزرگ پرواز می کند تا ماموریت را انجام دهد و کار را انجام دهد و تبدیل به یک راننده دیوانه معمولی شود. این شیرین کاری غیرممکن مسابقه دوچرخه سواری حیله‌بازی 2019 را دانلود کنید و خود را برای دوچرخه‌سواری در شیرین کاری‌های هوایی سرگرم کنید. در حالت 2 تمام سطوح طراحی شده توسط دوچرخه رایگان بازی های دیوانه غیرممکن آهنگ های روی حیله و تزویر شیرین کاری جاده هیجان. در این استاد شیرین کاری دوچرخه ورزشی آفرود 2019، اگر دیوانه حیله‌سوار هستید، بیایید این بازی دوچرخه‌سواری حیله‌باز دیوانه غیرممکن 2019 را بازی کنیم و تمام سطوح را به‌موقع کامل کنیم تا در بازی‌های شیرین کاری دوچرخه آزمایشی اسکوتر مهارت پیدا کنیم.
‏در این دوچرخه سوار غیرممکن کوهستانی، بسیاری از دوچرخه های شاسی بلند آفرود شامل شیرین کاری های سنگین دوچرخه سواری ساحلی و دوچرخه های خاکی برای همه بازی های دوچرخه سواری رانندگان دیوانه دوچرخه هستند. . در این ماجراجویی دوچرخه‌سواری غیرممکن مسابقه دوچرخه‌سواری هندی 2019. این سکه‌ها برای باز کردن سایر مدل‌های بازی‌های شیرین کاری دوچرخه واقعی دوچرخه‌سواری واقعی مسابقه موتوری ارتقا یافته استفاده می‌شوند تا تمام سطوح چالش‌برانگیز را به‌طور کامل انجام دهند. در این Highway Rider Crazy Bike Stunt Adventure، می توانید دوچرخه ها را برای تکمیل برخی از سطوح چالش برانگیز به راحتی ارتقا دهید. سطوح چالش برانگیز غیرممکن را به راحتی با ترفندهای کمال استاد بدلکاری سوار بازی کنید. در این بازی رایگان با قابلیت های موتوری شیرین کاری، تب موتور سیکلت دوچرخه مانند توربو مسابقه دوچرخه سواری فوق العاده است.
‏بازی مسابقه دوچرخه سواری جدید 2017: چرخه ناگهانی رایگان؛
‏محصولات مسابقه ای موتور دوچرخه سواری سرعت مگا بهترین بازی های موتورسواری در مواقعی که به کمک atv و کمی سرگرمی نیاز دارید. برای سوارکاران نترس که عاشق بازی‌های دوچرخه‌سواری در شهر بزرگ مسابقه‌ای Xtreme هستند. ترفندهای مسابقه دوچرخه سواری در ترافیک چندان آسان نیست. این بازی شامل کوه‌های برفی، تپه‌ها و مسیرهای آفرود است. شیرین کاری‌های موتوری شگفت‌انگیز و سوار ماجراجوی مسابقه‌ای واقعی باشید و مهارت‌های دوچرخه‌سواری خود را نشان دهید. فیزیک واقعی و روان با تجربه‌ی فوق‌العاده خوب، مانند منطقه شیرین کاری moto gp: شبیه‌ساز شیرین کاری واقعی دوچرخه مسابقه دوچرخه سواری استاد سختی را حمل می کند.
‏ شیرین کاری بی پروا Formula Racing Car Bmx Rider 2018 ;
‏این بازی شیرین کاری دوچرخه با انحنای غیرممکن را بازی کنید و مهارت های حیله گر شیرین کاری دیوانه وار خود را نشان دهید تا ثابت کنید که بهترین راننده هستید مسابقه دهنده از گرافیک طراحی خوب و کنترل واقعی دوچرخه لذت ببرید، که به شما کمک می کند بهترین تجربه دوچرخه سواری آزاد با دوچرخه شیرین کاری انجام دهید. خود را آماده کنید تا از شبیه‌ساز دوچرخه شیرین کاری فوق‌العاده معمولی خود استفاده کنید. بازی گوگل.
‏╰☆☆ 𝓕𝓮 Levels
‏☆ Crazy Zig Zag & Tracks Curvy
‏☆ صداهای واقعی و جلوه های صوتی
‏توجه داشته باشید!
‏این بازی رایگان است و توسط آگهی پشتیبانی می شود
New Bike Racing Game
Real HD Graphics
Smooth and realistic control

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بچه پایین
٦ اسفند ١٤٠١

بازی ک@ری هنگ مکیکنه یک ستارم زیاده براش

۰ ۰
پارسا
٢٥ خرداد ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده بده یک ستاره هم زیادهههههههههه

۳ ۷
داریوش
١٤ خرداد ١٤٠١

سلام بچه ها داریوش هستم ا صلان نصب نکنید یک ستاره ام واسش ازافه👹👹

۱۰ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده