استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dude Theft Crime Mafia Gangster

Dude Theft Crime Mafia Gangster

نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۳۸ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۳۳
حجم۷۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده GamePark
‏‏کاوش در محیط شهر را به سبک زندگی اراذل و اوباش شروع کنید. از صحنه های مختلف در بازی شبیه ساز جنگ دزدی شخص لذت ببرید. جنایت گانگستری زندگی اراذل و اوباش واقعی را تجربه کنید. تبدیل شدن به یک گانگستر جنگ دزدی واقعی آسان نیست، جایی که شما باید به عنوان یک استاد رفیق زندگی اراذل و اوباش در یک بازی جنگی جنگی دزدی دزدی شهری در جهان باز برنامه هایی را اجرا کنید. هدف اصلی بازی جنگ دزدی دود این است که پول نقد را بدزدید، دیوانه شوید که برای ماموریت های جنایت دزدی بعدی خود باید سلاح بخرید.
‏ماموریت های سرقت را با خیال راحت به سبک زندگی اراذل و اوباش انجام دهید. به سمت ماموریت های جدید جنایت سرقت بزرگ گانگستری قدم بردارید. برای بزرگترین تیراندازی جنگ دزدی آماده شوید. بازی شبیه ساز جنگ جنایت دزدی جنگ، حمله دیوانه شهر مافیایی، تجربه نهایی تعقیب و گریز پلیس جنایی را در بازی جهان باز شهر جنایی به شما می دهد. شهرهای مختلف را کاوش کنید و همچنین ماموریت های چالش برانگیز خود را تکمیل کنید تا تبدیل به یک گانگستر شخص نهایی شوید. وارد هر ساختمانی شوید و پول نقد آنها را بدزدید یا به یک باند مافیایی بپیوندید و به دزدی پول نقد و پول ادامه دهید و آن را برای خرید اسلحه یا ماشین های اسپرت با پول نقد خرج کنید یا دیوانه شوید و با سلاح های دیوانه به یک نفر شلیک کنید و یک نبرد رویال را برای تشکیل یک گانگستر شروع کنید. مافیای جوخه و تبدیل شدن به بهترین گانگستر جنایتکار دزدی مافیایی!
‏بنابراین اجازه دهید بازی شبیه ساز جنگ دزدی شخص واقعی را نصب کنید، یکی از بهترین بازی های اکشن جنگ جنایی دزدی را بازی کنید و از تجربه هیجان انگیز سرقت پلیس جنایی لذت ببرید. همچنین می‌توانید صحنه‌های مختلف یک شهر جنایی را با توانایی‌های جنایتکار خود کاوش کنید.
‏ویژگی‌ها:
‏-محیط شهر حمله جنایی واقعی را کاوش کنید.
‏-این‌جا و آنجا پرسه بزنید. در چنین سبک زندگی اراذل و اوباش.
‏-محیط جهان باز.
‏-بهترین گرافیک سه بعدی HD.
‏-ماموریت های چالش برانگیز در انتظار بازی شما توسط بازیکن هستند.
‏-از شهروندان بترسید. فعالیت‌های جنایی خود را به سبک شخصی.
‏- جلوه‌های صوتی پس‌زمینه شگفت‌انگیز.
‏-به افراد دیگر در سرتاسر جهان غلبه کنید و پول نقد کسب کنید.
‏-به گانگستر مافیایی زندگی اراذل و اوباش واقعی تبدیل شوید.
‏- شیرین کاری‌های اکشن انجام دهید .
‏- شیرین کاری‌های شگفت‌انگیزی را با عروسک‌ها و ماشین‌هایی انجام دهید که تماشای کامل آن‌ها همانقدر سرگرم‌کننده است که شکست‌های وحشتناکی را ببینید.

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Kachan
٢٨ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی بده ههههههه اصلا نصب نکنید همین یه ستاره هم واسش زیاده میخواستم نظرم بیاد اصلا نریزید خیلی بده اصلا کیفیت نداره ادمش خیلی کنده گوشی من تا حالا هنگ نکرده بود این بازی رو که ریختم ازش میومدم بیرون گوشیم هنگ میکرد توی بازی هم هنگ میکرد خیلی خیلی بده اصلا نصب نکنید و اینترنت خودتونو مثل من هدر ندید 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

میپسندم۲۱ نمیپسندم۹
عکس کاربر امیرعباس
١١ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی بد اینترنت تو را هدر ندین یک ستاره هم با سش زیاده

میپسندم۱۹ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر Taha abbasi
٥ اسفند ١٤٠١

خیلی ببببببببببدددددد ه ه ه ه ه وارد بازی نمیشه چرته نصب نکنید یک ستاره دادم چون نظرم ثبت بشه

میپسندم۱۸ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده