خانه بازی هیجانی
Grand Action Simulator - New York Car Gang

Grand Action Simulator - New York Car Gang

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۴.۲۲
تعداد نظرات۱۲۵
سازنده HGames-ArtWorks
نسخه۱.۳.۵
حجم۱۵۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۱۸
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک بازی حادثه ای فوق العاده با گرافیکی عالی و از زاویه دید سوم شخص که در آن نقش خلافکاری را بازی میکنید که تمام شهر از او وحشت دارد،
‏شما هر ماشین یا موتوری را که بخواهید میدزدید و هیچ کس هم نمیتواند جلوی شما را بگیرد.
‏البته خلافکاران دیگری از کشورهای روسیه، چین، مکزیک و ژاپن هم هستند که با شما مبارزه میکنند اما اینها در برابر شما عددی نیستند!
‏محیط بازی محیطی وسیع است که میتوانید با هر وسیله نقلیه ای که خواستید به هر جای آن بروید. همچنین میتوانید از فروشگاه بازی سلاح ها و تجهیزات مورد نیازتان را خریداری کنید.
‏اکثر درگیری های شما در خیابان ها و در محله های بدنام همچون محله چینی ها اتفاق می افتد. بعد از سرقت ماشین یا موتور پلیس هم شما را دنبال خواهد کرد که میتوانید از دستش فرار کنید اما وقتی به خلافکاران دیگر رسیدید راهی غیر از درگیری مسلحانه نخواهید داشت. شاید تعجب کنید ولی شما حتی میتوانید تانک ها و هلی کوپتر ارتش را هم بدزدید و دیگر قدرت  بلامنازع شهر شوید!
‏آماده یک ماجراجویی اساسی در شهر نیویورک هستید؟

‏ویژگی ها:
‏- گرافیک بسیار زیبایی با کیفیت اچ دی
‏- گیم پلی جالب و سرگرم کننده بازی
‏- امکان خرید سلاح ها و تجهیزات مورد نیازتان از فروشگاه بازی
‏- امکان ویراژ دادن با ماشین های مختلف در شهر
-Fixed garage, etc.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟