خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵۱
حجم۱۶۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GRAMPUS°
‏‏بازی اندروید Cooking Adventure یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های آشپزی و مدیریت رستوران میباشد. در این بازی اندرویدی مهارتهای آشپزی خود را به نمایش بگذارید و غذاها، نوشیدنی ها و دسرهای متنوع برای مشتریان سرو کنید و به بهترین سرآشپز شهر تبدیل شوید. وسایل مورد نیاز برای آشپزخانه را بخرید و در طول بازی آها را ارتقا دهید و تنوع منوی غذایی رستوران خود را افزایش دهید و رضایت مشتریان را جلب کنید. در ازای سرو غذا از مشتریان پول دریافت کنید و با پول ها آشپزخانه خود را ارتقا دهید.
‏در بازی اندروید Cooking Adventure پاستا، سوشی، قهوه، ماکارونی، پیراشکی، غذایهای چینی و مکزیکی و صدها غذا و دسر دیگر را به مشتریان ارائه دهید و در بیش از ۳۰۰ مرحله آشپزخانه و رستوران خود را گسترش دهید. از مشتریان مختلف پذیرایی کنید و برای افراد معروف شهر بهترین غذاها را سرو کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و رویارویی با کاراکترهای متنوع از مشتریان در فضای شاد رستوران یک بازی بینظیر آشپزی و مدیریت رستوران را به کاربران ارائه داده است.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Cooking Adventure :
‏– بازی سرگرم کننده ی آشپزی و مدیریت رستوران
‏– نشان دادن مهارتهای آشپزی خود به مشتریان
‏– سرو غذاها، نوشیدنی ها و دسرهای متنوع برای مشتریان
‏– خرید وسایل مورد نیاز برای آشپزخانه
‏– گسترش آشپزخانه و رستوران و افزایش تنوع منوی غذایی
‏– گسترش رستوران در بیش از ۳۰۰ مرحله
‏– رویارویی با کاراکترهای متنوع از مشتریان
‏– دارای گرافیک عالی و فضای شاد
- Fixed AD errors and minor bugs
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟