استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Police Transport Truck

Grand Police Transport Truck

نسخه۱.۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۵
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game valley
‏بازی های رانندگی با استفاده از نسخه های جدید بازی های حمل و نقل پلیس ، کنترل رانندگی رانندگان را گسترش می دهند تا دیدگاه گسترده تری نسبت به یکی از بهترین شبیه سازهای اتومبیل در جهان داشته باشند. با استفاده از هیجان ویژه چالش رانندگی اتومبیل های دیوانه وار ، کامیون حمل و نقل پلیس ایالات متحده را تحت کنترل و کنترل خود درآورید و بسیار بیشتر از یک راننده خشمگین ماشین 2020 عمل کنید و به حرفه ای ترین نوع راننده ماشین تبدیل شوید.
‏وقت آن است که شما با ارائه گزینه ای عملی برای حمل و نقل وسیله نقلیه در هواپیما ، کامیون ، ماشین یا کشتی ، انقلابی واقعی در دنیای بازی های راننده ایجاد کنید. در این بازی حمل و نقل شما باید با بسیاری از چالش های حمل و نقل وسیله نقلیه بازی های رانندگی حمل و نقل مواجه شوید. در این دنیای سریع بازی های حمل و نقل پلیس ، تجربه دقیق تری در حمل و نقل کامیون ، کشتی ، هلیکوپتر یا هواپیما داشته باشید.
‏صندلی رانندگی کامیون حمل و نقل قدرتمند را در اختیار داشته باشید و تمام نیازهای حمل و نقل بازی رانندگی کامیون حمل و نقل پلیس واقعی را برای کمک به مقامات حمل و نقل بازی های حمل و نقل پلیس شروع کنید. تمام هیجانات و احساسات شبیه ساز هلیکوپتر پلیس ایالات متحده را مربوط به گذشته کنید و شبیه ساز رانندگی با کامیون بزرگراه را به تازگی برنامه ریزی کنید تا تمام تغییرات مورد نظر را در دنیای مدرن بازی های حمل و نقل پلیس 2020 به ارمغان بیاورد. سعی کنید بهترین سطح خود را داشته باشید تا نمایش همه شما را به نمایش بگذارد استعدادهای رانندگی داخلی و خارجی بازی های حمل و نقل مدرن برای پاک کردن تمام سطوح این بازی حمل و نقل به سبک واقعی.
‏در حالی که وظایف حمل و نقل شبیه ساز حمل و نقل هواپیما را به روشی قانع کننده و قابل قبول انجام می دهید ، کامیون حمل و نقل پلیس ایالات متحده را به روشی افسانه ای به مقصد تعیین شده خود اسکورت کنید.
‏با اثبات کنترل های رانندگی خود بر مسیرهای سخت و غیرممکن بازی حمل و نقل پلیس حمل و نقل از اقامت خود به روشی عالی لذت ببرید و تمرکز واقعی خود را بر روی چالش های حمل و نقل وسیله نقلیه مورد نظر خود از این شبیه ساز رانندگی ماشین چند منظوره 2020 نشان دهید. نام خود را به عنوان حمل و نقل پلیس حرفه ای توسط همه حمل و نقلهای باری را در همه زمینه های مربوط به حمل و نقل بسیار عقب می گذاریم. حرکت سریع مانند سرعت فوق العاده سریع هواپیمای حمل و نقل ماشین پلیس شهر را انجام دهید و بیشتر از حمل و نقل اتومبیل هلی کوپتر آمریکایی ساده ذات حرکت کنید.
‏در یکی از بهترین بازی های حمل و نقل پلیس 2020 ، از همه تنقلات حمل و نقل لذت ببرید تا خود را برای شبیه ساز پارکینگ اتومبیل های ورزشی آینده هدایت کنید. خود را در دنیای حمل و نقل پلیس پلیس 2020 معرفی کنید. شما یکی از رانندگان حمل و نقل کامیون در دنیای مدرن هستید.
‏ویژگی های کامیون حمل و نقل پلیس:
‏• کامیون حمل و نقل شبیه سازی بازی 3D.
‏• اختراعات مدرن از بازی های پلیس ایالات متحده.
‏• کامیون قدرتمند حمل و نقل ماشین 2020.
‏• کنترل پویا بازی های رانندگی با کامیون.
‏• آموزش واقعی برای بازی های حمل و نقل ماشین.
‏• نقش واقعی راننده حمل و نقل ماشین پلیس.
‏• نسخه به روز شده بازی های حمل و نقل کامیون.
‏• بازی رانندگی با ماشین مانند تجربه واقعی رانندگی است.
‏راننده کامیون حمل و نقل پلیس فوق سریع پلیس 2020 شوید و تمام وظایف حمل و نقل وسایل نقلیه شبیه ساز کامیون فوق العاده حمل و نقل را به روشی مناسب انجام دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر -𝙀𝙡𝙞
١ مهر ١٤٠١

بد نیس🙇🏻

میپسندم۱۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر امیر کیان ابراهیمی
١٢ بهمن ١٤٠٠

زیاد خوب نیست چون که من یه روزه تموم کردم مرحله هاشو من تقریباً 2. 30اینا نصب کردم و الان که ساعت 18. 43%دقیقه تمام کردم اومدم نظر دادم. به خاطر همین 3ستاره کم کردم و الان حذفش میکنم از من میپرسید اینترنتتون را حروم نکنید خیلی عصبانی شدم وقتی تموم شد😡😡😤🤬

میپسندم۱۵ نمیپسندم۷
عکس کاربر نیما عرب نژاد
١١ خرداد ١٤٠٠

عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی ده امتیا می دم ده ستاره می دم بازی قشنگ تر بذارید⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃🤩🌟🌠

میپسندم۲۸ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده