استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Heli Ambulance Simulator Game

Heli Ambulance Simulator Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۱
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۴
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
‏‏آیا شما علاقه ای به نگهبان نجات یا نجات غریق موج سواری یا حتی یک نجات دهنده جان آمبو دارید. آیا شما از طرفداران پر و پا قرص بازی های آمبولانس هستید و می خواهید حرفه خود را به عنوان یک نجات غریق شروع کنید؟ سپس خود را برای ماموریت های نجات خارج از جاده در این بازی شبیه ساز هلیکوپتر آمبولانس پلیس آماده کنید. شما باید مهارت های حرفه ای خود در رانندگی آمبولانس را برای نجات افراد مجروح در حوادث بحرانی نشان دهید و در اسرع وقت آنها را به نزدیکترین بیمارستان ببرید. فراموش نکنید که در مسیرهای منحنی و تپه‌ای آمبولانس رانندگی خواهید کرد، بنابراین در این بازی شبیه‌ساز آمبولانس پرواز پلیس آفرود 2019 به مهارت‌های رانندگی بالایی نیاز خواهید داشت.
‏در حین انجام بازی‌های پلیس نجات 911، باید کمک های اولیه را به بیماران جدی ارائه دهید، سپس آنها را در کمترین زمان ممکن به اورژانس بیمارستان ببرید تا ثابت شود که قهرمان نجات مجازی ماموریت های نجات هستند. در تصادفات مرگبار که زندگی در خطر است، به خدمات تیم پزشکی هوانوردی نیاز دارید تا بیمار را با هلیکوپتر به بیمارستان اصلی شهر منتقل کنند. در این صورت باید آمبولانس خود را به بالگرد ببرید و بیمار را به داخل هلیکوپتر آمبولانس ببرید. اکنون باید به عنوان بخشی از تیم امداد هلیکوپتر آمبولانس عمل کنید. اکنون به عنوان خلبان هلیکوپتر، دستورالعمل ها را دنبال کنید و او را به شهر ببرید، جایی که تیم آمبولانس دیگری در حال حاضر منتظر شماست تا مجروحان را مستقیماً به بیمارستان شهر مرد در این قسمت از شبیه ساز آمبولانس ببرد.
‏ تجربه یک تجربه شبیه ساز هلیکوپتر واقعی با پرواز هلیکوپتر واقعی با کنترل های شگفت انگیز. پرواز با هلیکوپتر هرگز مانند بازی‌های هلیکوپتر آمبولانس پروازی 2019 واقع گرایانه نبوده است. با شبیه‌ساز هلیکوپتر نجات تبدیل به یک نجات دهنده غریق شوید و خلبان هلیکوپتر آمبولانس باشید تا از روی سکوهای آفرود برخاسته و بر فراز مسیرهای منحنی و کوه‌ها پرواز کنید تا سریع به بیمارستان شهر بروید.
‏ویژگی ها:
‏- شبیه ساز خارج از جاده پلیس شماره 1 2019
‏• شهر سه بعدی واقع گرایانه و محیط آفرود.
‏• بهترین انیمیشن ها از بین تمامی بازی های آفرود پلیس.
‏• موقعیت های مختلف دوربین .
‏• 3 کنترل آسان آمبولانس به همراه 2 کنترل هلی.
‏• فیزیک رانندگی به طرز شگفت انگیزی واقع گرایانه.
‏‏- گیم پلی بهینه شده

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ahmadreza
١٧ اسفند ١٣٩٩

بازی بدی هست دانلود نکنین خیلی بده

۲۲ ۸
مرادی
٢٦ دی ١٤٠٠

الیه

۶ ۷
علی حاجی نیا
٢٦ فروردین ١٤٠٠

نمیاد

۱۷ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده