استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
City Construction Simulator 3d

City Construction Simulator 3d

نسخه۲.۵۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۶
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۷
حجم۴۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vital Games Production
‏‏در JCB Construction Simulator 3D: Truck Games در زمین‌های ناهموار مرتفع حرکت می‌کند و به عنوان کارگر ساختمانی بازی‌های رانندگی کامیون و بازی‌های شبیه‌ساز بیل مکانیکی بازی می‌کند. در بازی های ساخت و ساز رایگان، مهارت های خود را در یک سایت ساخت و ساز واقعی رانندگی با ماشین آلات ساختمانی سنگین در JCB Wala Game: Truck Driving Games امتحان کنید. کار دستی این جرثقیل بیل مکانیکی هیدرولیک را در این شبیه ساز بیل مکانیکی Snow Excavator JCB Truck Games تجربه کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏در این بازی JCB wali، شبیه ساز ساخت و ساز خارق العاده و شگفت انگیز 2022 در JCB Construction Simulator 3D کار می کند. آیا تا به حال در زندگی خود سعی کرده اید راننده تریلر در بازی های بیل مکانیکی یا شبیه ساز کامیون کمپرسی پارکینگ، شبیه ساز لیفتراک باری، ماشین های سنگین ساختمانی باشید، نه؟ بیایید با هم شروع به یادگیری پارکینگ شبیه ساز رانندگی کامیون شدید 2021 کنیم. پشت فرمان بنشینید تا راننده تریلر بزرگی باشید و با استفاده از این شبیه ساز لیفتراک باری 2022 و سایر ماشین های سنگین برای توسعه در بازی های ساخت و ساز شهری 2021 به سراغ بارگیری و تحویل مواد مختلف بروید. در این بازی JCB wale، اگر می‌توانید انواع ماشین‌های ساختمانی را اداره کنید و می‌توانید انواع ماشین‌های سنگین را با احتیاط رانندگی کنید Mobile Home Builder Construction Games 2021 برای شما مناسب است. در این بازی ولی ساخت و ساز، بتن بریزید و خیابان ها را بپوشانید تا راه سازی و خانه سیار کاردستی را با هزاران شغل رانندگی کامیون آفرود شهری در بازی های ساخت و ساز خانه بسازید.
‏اگر به بازی های شبیه ساز رانندگی و ساخت و ساز علاقه دارید. بازی کار، پس باید در این بازی ساخت و ساز ولی به جای مناسب بیایید. در این بازی کارگر ساختمانی، این بازی شبیه ساز رانندگی حمل و نقل ماشین آلات سنگین بهترین بازی ساخت والی 2022 است. در این بازی رانندگی کامیون های سنگین شما باید تمام مهارت های رانندگی و پارکینگ خود را در شهر ساختمانی که در آموزشگاه رانندگی خود آموخته اید به نمایش بگذارید. در این بازی JCB Wale، کامیون کمپرسی سنگین را برانید، بازی والی کامیون ساختمانی را برانید و بیل مکانیکی سنگین برفی، لیفتراک و سایر وسایل نقلیه ساختمانی را برانید. بیایید جرثقیل بیل مکانیکی JCP بازی شبیه ساز رانندگی واقعی ماشین 2022 را شروع کنیم که باید با بیل مکانیکی برف سنگین کار کنید و سپس مهارت پارک خود را در این بازی شبیه ساز پارکینگ نشان دهید.
‏در این بازی ساخت و ساز، ما نیاز به ساخت ساختمان داریم. و جاده شهری و همچنین جاده را تعمیر کنید و سپس مانند بازی های پارکینگ 2022 با احتیاط پارک کنید. بازی ساخت و ساز wale را انجام دهید و رویای همیشگی خود را برای تبدیل شدن به بخشی از شغل مهندسی عمران در بازی های JCP wale محقق کنید. در این شبیه سازی بازی های ساخت و ساز، این چالش با هدف تجلیل از مهارت های بازی های ساختمانی شهر و مهارت های بازی ساخت و ساز لیفتراک سه بعدی است. در این بازی های ساخت و ساز والا کامیون سنگین ساخت و ساز بازی کار ساخت و ساز جدید را برانید و بازی کامیون لودر فوق العاده روان را تجربه کنید که قبلاً هرگز ندیده اید! شبیه ساز ساخت و ساز جاده شامل تجربه واقعی رانندگی از بازی مدرن رانندگی کامیون های ساختمانی است.
‏ گیم پلی و ویژگی های Snow Excavator JCB Truck Games
‏-حمل حجم عظیمی از بار برای بازی ساخت و ساز
‏-در این بازی JCB wale، به عنوان یک پیمانکار شروع کنید و به یک شهرساز حرفه ای تبدیل شوید
‏-در بازی JCP wali، صداهای واقعی کامیون حمل و نقل سنگین
‏-به یک اپراتور جرثقیل تبدیل شوید این ساخت شهر بزرگ از بازی JCB wala.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرطاها رضایی خلج
٢٥ آذر ١٤٠٠

وخیلی خیلی بده

میپسندم۲ نمیپسندم۴
عکس کاربر amir..518
١٨ اردیبهشت ١٤٠٠

اصلا بدرد نمیخوره من ساعت 10نیم گرفتم الون 10 چهل و پنج دقیقه تموم کردم 8 تا مرحله داره یک ستاره هم زیاده

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر reza
١٣ فروردین ١٤٠٠

به درده اه نمیخوره

میپسندم۲ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده