استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Iron Robot Transformation Game

Iron Robot Transformation Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Hash Gamez
‏‏بازی‌های هش، قطار عنکبوتی ترسناک Cho-Cho Scary Charles Scary را که یک بازی ترسناک است به شما ارائه می‌کند. در Cho-Co Scary Charles Scary Train وظیفه شما این است که هیولای قطار عنکبوتی ترسناک محلی معروف به بازی های ترسناک سه بعدی 'چارلز' را نابود کرده و بکشید. معلوم نیست این هیولا از کجا آمده است و اطلاعاتی در مورد چو چو چارلز به خوبی شناخته نشده است، تنها چیزی که می دانیم این است که گوشت انسان های ضعیف را در این بازی های ترسناک می خورد. شما یک قطار کوچک زرد رنگ در این بازی ترسناک شبح وار Cho- دارید. قطار چارلز-عنکبوتی ترسناک چو با مسلسل شکاری نصب شده در پشت، نقشه ای برای کمک شما و مجموعه ای زیبا از گلوله های بزرگ نصب شده روی داشبورد. شما از قطار زرد رنگ برای حرکت از یک مکان بازی های ترسناک به مکان ترسناک دیگر در چو چو استفاده خواهید کرد. قطار ترسناک چارلز-عنکبوت در حالی که ماموریت‌های بازی‌های ترسناک و ترسناک را برای مردم شهر محلی انجام می‌دهید یا تکه‌هایی را در Juegos de terror از اطراف بازی‌های ترسناک بقای ارواح از جزیره فرار جمع‌آوری می‌کنید. Mr meat می‌توانید از تکه‌های خود برای ارتقاء سرعت قطار خود استفاده کنید و آن را اصلاح کنید. آسیب در بازی های ترسناک وحشتناک با گذشت زمان آقای گوشت. شما می توانید در بازی های تیراندازی نیروی شکار در چو چو ترسناک چارلز-اسپایدر قطار با افزایش زرادخانه خود غیرقابل توقف شوید، آیا آماده هستید تا با h رایگان عالی و قدرتمند روبرو شوید بازی های ترسناک Charles.
‏Choo Choo train بازی Charles 2023 یک بازی ترسناک با شخصیت Yellow train و با تیراندازی نیز یک بازی اکشن است. قطار هیولا در این بازی بازیکنان را در سراسر جهان در مکانی بسیار دور شکار می کند. choo-choo charles یک تجربه لذت بخش و در عین حال بسیار ترسناک است که در حین انجام این بازی ترسناک ترسناک خواهید داشت. این بازی دارای ویژگی های بسیار جذابی است که شامل توانایی پریدن از قطار چو چو و فرار از قطار هیولا در این بازی چو چو چارلز است که بازی را بسیار دشوار و چالش برانگیز می کند. قطار هیولا را نمی توان به هیچ وجه متوقف کرد و به دنبال چو چو چارلز به عنوان هدف خود ادامه می دهد تا زمانی که آن را بگیرد یا آنها موفق به فرار از چنگ چو چو چارلز شوند.
‏این یک بازی ترسناک بقا به نام چو است. -Cho Scary Charles-Spider Train، جهان باز، بازی های تیراندازی. در یک قطار ترسناک قدیمی، در یک جزیره حرکت کنید، به مرور زمان آن را ارتقا دهید و از آن برای مبارزه با قطار حساس شیطانی که به خانه شما حمله می کند استفاده کنید. غرق بعدی او نباشید زیرا بازی های دلقک چارلز گرسنه است. این دنیای باز عظیم رویای یک بازیکن است، اما شما باید هوشیار باشید زیرا قطار ترسناک Cho Cho Scary Charles همیشه در شهر کمین کرده است. ما فقط امیدواریم که نترسید و به مرور زمان به رشد کلکسیون قلابی خود ادامه دهید! برخی از Funko Pops را نیز دریافت کنید تا جالب بماند؟ به نظر ما، بازی های دلقک ترسناک Cho-Co Scary Charles شیطان راهبه کاملاً شایسته فیلم بازی های ترسناک خود است. تا زمانی که او را با استفاده از قدرت مسلسل شکار شکار نکنید. دلقک وحشتناک با چشمان ترسناک قطار عنکبوتی شما را تعقیب می کند.
‏اگر می خواهید در برابر چو-چو چارلز و ماشین قاتل بی امان زنده بمانید! رفلکس ها و هوش های سریع برای شخصیت قطار مورد نیاز است و یک قطار هیولا بازیکنان را آزار می دهد. بازی چو-چو چارلز یک بازی ترسناک است. اگر خیلی به هیولاهای چو چو چارلز نزدیک شدید، باید مراقب انواع مختلف هیولاها در این بازی چو چو چارلز باشید و همه آنها با قطارهای چو چو متفاوت هستند.
‏دانلود اکنون برای بازی و لذت بردن از ماجراهای ترسناک قطار ترسناک چو چو چارلز، قطار ترسناک چو چو عنکبوت.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بنیامین
١٧ اسفند ١٤٠١

بسیار عالییی ممنون از سازنده ی بازی کیفیتش خیلی خوبه داستانش هم بد نیست مرحله آخرش خوبه فقط دیتاش حجم زیادی داره خیلی عالیییی

۲ ۳
Anisa
٢١ بهمن ١٤٠١

‏✗ اصلا شبیه عکسش نیست ‏✗ فقط یه مرحله داره درکل خوب نیست از نظر من نصب نکنید👍🏻

۳۴ ۱۰
FANTASY FAM
٢ فروردین ١٤٠٢

خیلی عالی بود واقعا خوشم اومد دست سازنده درد نکنه که خیلی بازی خوبی ساخته، یک میلیارد ستاره هم براش کمه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده