استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Anaconda Car Robot Games

Anaconda Car Robot Games

نسخه۱.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۶
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۸۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Ace
‏‏به اتحاد ربات با ربات مار آناکوندا، شکارچی تمساح، ربات سفینه فضایی بیگانه خوش آمدید. ربات دیوانه در بازی شبیه سازی ربات تبدیل مار آناکوندا، تمساح، سفینه فضایی با روبات هایی که در حال جنگ هستند مبارزه می کند. شما بازی‌های کروکودیل را با ربات آب و هوا انجام داده‌اید، اما هرگز اتحاد ربات‌ها را بازی نکرده‌اید، همانطور که در این بازی ربات بزرگ سفینه فضایی Anaconda Robot Transform Spaceship را تجربه خواهید کرد. ربات فضایی به شما حمله می کند و شهر سفینه فضایی را تغییر می دهد و آنها را نابود می کند. شما می توانید به ربات کروکودیل تبدیل کنید تا روی زمین بجنگد. بازی‌های تبدیل ربات و بازی‌های تبدیل ربات بسیار محبوب هستند و تبدیل به جنگجویان ربات مکانیکی می‌شوند و در جنگ‌های بزرگ ربات‌ها به رقابت می‌پردازند. از این ربات مکانیکی که بازی‌های کروکودیل را به صورت رایگان تغییر می‌دهد لذت ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏آیا به بازی‌های ربات آناکوندا علاقه دارید که در آن با ربات‌های بزرگ مبارزه کنید؟ به دنیای جدید ربات بپیوندید که در آن آناکوندا تبدیل به قدرتمندترین ربات تسخیر شده در تمام ربات های پادشاهی می شود. شما بازی‌های ماشین‌ها و ترانسفورماتورهای زیادی را بازی کرده‌اید، اما ربات خشم را در بازی‌های ربات بزرگ احساس می‌کنید. حمله آناکوندا و تیراندازی با اسلحه را با حمله وحشی آناکوندا در جنگل تجربه کنید. آیا به دنبال بازی های کبرا یا بازی های ربات های متحول کننده هستید؟ سپس این غول ربات با سلاح های ربات در برابر مکانیک جنگ ربات غول پیکر بهترین بازی برای شماست. دیگر نیازی به یافتن و کاوش یک بازی مار ندارید این بازی های حمله رباتیک متحول کننده را به صورت رایگان دانلود کنید.
‏آیا می خواهید بازی های ربات تبدیل را بازی کنید؟ پس شما منتظر چه هستید؟ برای تبدیل جدید ربات مار مرگبار که پرطرفدارترین بازی امروزی است آماده شوید. در این بازی تبدیل ربات مار، شهر خود را از شر مار شیطانی نجات خواهید داد و وظیفه خود را برای شکار دشمنان با مسلسل های خود انجام خواهید داد.
‏Slither مار دارای قدرت فوق العاده خزیدن، پرواز و تبدیل شدن به ربات غول پیکر آینده نگر است. وارد نبرد تبدیل ربات شوید و ربات های تروریستی را از شهر پاک کنید. در این ربات جنگی مار، شما وظایف مختلف را انجام می دهید و با دشمنان مبارزه می کنید و استراتژی هایی برای کشتن و از بین بردن دشمنان در اسرع وقت ایجاد می کنید. روبات‌های جنگی تبدیل ربات‌های آینده‌نگر مانند همه بازی‌های جنگی روبات‌ها حاوی سلاح‌های ربات فولادی هستند. از حمله تیراندازی مار خود برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید تا قهرمان مار شوید.
‏این بازی جنگی تبدیل مار یکی از بهترین بازی های تیراندازی ربات و همانند بازی های تبدیل کننده است. از حمله مار روبات لذت ببرید.
‏‏به‌روزرسانی بازی‌های ماشین ربات Anaconda اینجا است:
‏- بازی بهبود یافته است.
‏- اندازه بهینه شده.
‏- رفع اشکالات جزئی.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ابراهیم
٢٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ ۲ ‏✗ ۵ ۶۳

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر هادی صدیقی
٢٩ تیر ١٤٠٢

عالی خیلی خوب

میپسندم۶ نمیپسندم۰
عکس کاربر آریا
٢٧ بهمن ١٤٠١

عععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییی

میپسندم۲۷ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده