استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dino Robot War Robot Transform

Dino Robot War Robot Transform

نسخه۸.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۲
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۷
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game Ace
‏‏Dino Robot Battle Game Offline & Flying Dino Transform Robot
‏ در بازی ربات دایناسور فقط باید با ربات دایناسور پرنده با دقت برخورد کنید تا زنده بمانید و ماموریت های خود را در بازی تبدیل ربات دایناسور پرنده یا ربات دوچرخه انجام دهید. در بازی های تبدیل ربات وظیفه شما این است که با جنگجویان مکانیکی بجنگید و به غیرنظامیان بی گناه کمک کنید تا ربات ها بازی ها و بازی های تبدیل ربات را تغییر دهند. شما می توانید یک مبارز بی باک در بازی ربات دایناسور پرنده یا بازی های دگرگونی باشید که می توانید به یک ربات دوچرخه سوار سرعت جدید نیز تبدیل شوید. این بازی تبدیل والا یک بازی بسیار چالش برانگیز ربات دایناسور پرنده و بازی ربات‌های حمله به شهر ربات دینو پرنده است.
‏ بازی و بازی ماشین تبدیل ربات دینو
‏ بازی‌های ماشین پرنده ربات دینو و تبدیل ربات با مکانیک رباتیک در دسترس است، بنابراین بازی ربات دایناسور پرنده و بازی‌های دگرگونی را انجام دهید تا حس واقعی دنیای آینده‌نگر دایناسورها را به دست آورید. این یک ماموریت بقای ربات های ماخ با بازی ربات های شیطانی است، بنابراین این بازی تبدیل ربات پرنده را انجام دهید تا وظیفه نجات شهر آینده خود را در این بازی های اکشن انجام دهید. در بازی تبدیل ربات پرنده یا تبدیل چند ربات، غیرنظامیان بی گناه در خطر هستند، بنابراین شما باید آنها را از شر ربات دوچرخه نجات دهید. این بازی تبدیل ربات و بازی های ماشین ربات تبدیل دینو از چندین سطح تشکیل شده است. این تبدیل ربات دینو باعث می شود این بازی با سرگرمی و سرگرمی بسیار لذت بخش تر شود.
‏ جنگ ربات های آینده و بازی های مبارزه با ربات
‏ در بازی های مبارزه با ربات یا بازی تبدیل ربات دایناسور از جنگ های چندتغییر مانند بازی داد و بیداد ربات دینو دربی تخریب به یک عرصه بسته در بازی های ربات ماشین. بازی‌های ربات دیوانه که در آن بازیکن از ربات فوق‌العاده نوآورانه بازی‌های ربات دوچرخه‌سواری مدرن لذت می‌برد. بازی های ربات تبدیل ماشین واقعی بهترین نبرد رباتیک با ماموریت های بازی چند روباتی است. بازی ماشین بازی های ربات بهترین در بازی های تیراندازی ماشین تبدیل ربات آفلاین است. این بازی تیراندازی جنگ ربات را انجام دهید تا تخصص خود را در بازی های تبدیل ربات دینو با قدرت های فوق العاده روباتیک افزایش دهید.
‏ این قسمت جدید از بازی های ماشین تبدیل دینو به شما فرصتی واقعی برای بازی و مبارزه با چند ربات در بازی مبارزه می دهد. مبارزه بازی‌های تبدیل ماشین را احساس کنید و از ویژگی‌های تبدیل مدرن بازی‌های تیراندازی ماشین بازی‌های شبیه‌ساز ابرقهرمانی پرواز در بازی‌های چند روباتی سبک جدید لذت ببرید. گرافیک با کیفیت بالا Dino Robot : Flying Car Games ارائه بازی های تیراندازی تبدیل ماشین. این برنامه جدید بازی ربات دینو یا بازی دینو والا را دریافت کنید و از تجربه بازی دایناسور ربات پرنده در بازی ماشین ربات دینو تیراندازی در زمان واقعی لذت ببرید.
‏ بازی ماشین پرنده بازی های ربات تبدیل آینده و جنگ نبرد فوق العاده مکانیکی شامل چندین حالت هایی برای دادن ربات آینده نگرانه دینو ربات بازی های تیراندازی ربات دایناسور را تغییر می دهد. شما این شانس را خواهید داشت که چالش های هیجان انگیز را در بازی ربات دایناسور پرنده و بازی های حمله ماشین واقعی جنگجوی مکانیکی نبرد ربات های آینده نگر انجام دهید. بازی تیراندازی ربات ماشین به بازی دایناسور ولی یا تبدیل بازی های ربات جنگجو. بازی جدید dino wala را با بازی های پرواز و بازی های رایگان ربات دینو بازی کنید. از بازی‌های تبدیل ماشین ربات باورنکردنی لذت ببرید و در جنگ ربات‌ها با بازی‌های چند روباتی در بازی‌های سه بعدی، بدون ترس رانندگی کنید.
‏ Dino Robot: Flying Car Games ویژگی‌ها:
‏ - دینو قدرتمند تبدیل به یک بازی ماشین روباتیک.
‏ - مفهوم پیشرفته پرواز ربات با ربات دایناسور.
‏ - ماشین ربات دایناسور برای شلیک به دشمنان ربات های شیطانی.
‏ - ماشین ربات دینو و نجات شهر جهان باز.
‏ - تجربه کنترل های منحصر به فرد بازی با گرافیک بازی HD.
‏ - بازی آسان و روان بازی های ماشین ربات دینو.
‏‏رفع اشکالات جزئی.
‏بهبود کیفیت.

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد طاها قادری
١٣ بهمن ١٤٠٢

من این بازی رو نصب کردم خیلی جالب بود هرکی این بازی نصب کنه هنر کرده

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد حسین علیایی
٢٠ آبان ١٤٠١

بازی بدی من خوشم نمیاد 🤬🤬🤬🤬🤬🤬😣😣😣😣😣😣

میپسندم۲۹ نمیپسندم۴۵
عکس کاربر ..
٧ اردیبهشت ١٤٠٢

اصلا بازی خوبی نیست پیشنهاد من این است که این بازی را نصب نکنید 1ستاره هم براش زیاد هست

میپسندم۱۹ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده