استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mech Robot Transforming Game

Mech Robot Transforming Game

نسخه۸.۴.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۴
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۷
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Ace
‏‏جنگ‌های ربات مکانیکی و بازی چند تبدیلی در جدیدترین بازی‌های ربات با ترکیبی از تحولات چند ربات و نبرد تیمی در اینجا ارائه شده است. بازی های ربات ماخ و بازی های ربات جت را انجام دهید تا از نبردهای آینده با بازی های تیراندازی تیمی لذت ببرید. به دنیای بازی های ربات های تبدیل کننده خوش آمدید، جایی که ربات های مکانیکی قصد دارند با ربات های شیطانی و بازی تبدیل ماشین چند رباتی با ایده های منحصر به فرد مبارزه کنند. این بازی ربات فرصت تجربه چندین ربات مکانیکی را در یک بازی ماشین ربات یک بسته ارائه می دهد. Multi robot wars ترکیبی از بازی های ربات جت و بازی ربات ماشین با محیط جهان باز است. بازی ربات مکانیکی با تغییرات مختلف و حالت مسابقه بزرگراهی جنگ تحول چند ربات و نبرد ربات مکانیکی. بیایید با ربات‌های پهپاد با قدرت‌ها و سفارشی‌سازی‌های منحصربه‌فرد بازی کنیم، چند روبات در این بازی جنگ مکانیکی. این بازی ربات تبدیل ماشین یکی از بهترین بازی های تبدیل ربات است که برای دوستداران بازی های مبارزه ای عالی است.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی های تبدیل ربات این روزها به عنوان ربات پیکا در بین کودکان محبوب شده است. این نیز یک بازی تبدیل ربات است که در آن شما فرصتی برای ایجاد اتحاد ربات برای تبدیل بازی خواهید داشت. این بازی تبدیل ربات فوق العاده دیوانه است و طراحی شده است تا تجربه بازی تبدیل ماشین ربات را به شما بدهد. ربات gearsofwar خود را در این بازی تبدیل ربات تغییر دهید. بازی های تبدیل ربات ها کیفیت زندگی را افزایش می دهند زیرا این بازی های تبدیل کننده ربات ایده ها و مفاهیم جدیدی را برای متحول کردن این جهان به ارمغان می آورند. این بازی تبدیل ربات همچنین تکنیک های نبرد را به عنوان ربات دنده جنگی که در آن ربات مرده و در حال نبرد با یکدیگر را خواهید دید، تقویت می کند.
‏به عنوان ربات غول پیکر و ربات مگا جرثقیل مکانیکی، تیراندازی را تمرین کنید. ماشین ربات فضایی آماده برای از بین بردن جنگجویان مکانیکی به عنوان: ربات جرثقیل باشید. به عنوان بازی جرثقیل سفینه فضایی ربات سه بعدی: بازی والا ربات هلیکوپتر پرواز. در ربات جایگزین یکپارچهسازی با سیستمعامل. غرق شدن در سفر دژ ربات هواپیما. در جدول جهانی ربات شنی، بهترین استاد بازی تیراندازی باشید: بازی ربات Heavy Excavator: Flying Jet Transform.
‏بازی‌های ماشین ربات مکانیکی در جدیدترین بازی‌های ربات با ترکیبی از نبرد تیمی تبدیل چند ربات بازی می‌کنند. به بازی چند ربات آفلاین بپیوندید و بازی های تبدیل ربات را با ربات بازی های ماشین بازی کنید تا از نبرد آینده با بازی های تیراندازی تیمی 2021 لذت ببرید. به دنیای بازی های ربات ماچا جنگجوی چند روباتی خوش آمدید که در آن بازی چند ربات تبدیل ربات با ایده منحصر به فرد و ترکیبی از چند ربات های ماخ این بازی‌های اکشن جدید ربات‌های آینده‌نگر فرصتی برای تجربه چندین جنگنده ربات در بازی‌های نبرد ربات‌ها ارائه می‌دهد. چند ربات جنگ مخلوطی از ربات جت و بازی ربات پهپاد است. فقط یک بازی ربات مکانیکی با دگرگونی های مختلف و حالت مسابقه بزرگراهی و همچنین در همان بسته جنگ تحول چند ربات را تصور کنید. حریفان بی‌شماری پرواز و قدرت‌های فوق‌العاده، گیم‌پلی هیجان‌انگیز بازی ربات مکانیکی را به شما می‌دهند.

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۹۱۱۰۲۳۲
١٢ مرداد ١٤٠٢

بازی خیلی عالی واین بازی اینتر نتی نیست این بازی ابدید

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر 정국25
٢٧ تیر ١٤٠٢

آلی بود توی بعزی مرحله هاش باید باگوریل قول پیکر بجنگی رنگ های زیادی نداره آلی ❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر هپی مود
١٢ دی ١٤٠١

بازی خیلی خوبی هست حتما نصبش کنید

میپسندم۱۵ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده