استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Perfect Cake Maker- Cake Game

Perfect Cake Maker- Cake Game

نسخه۱.۷.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۰
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Happy Giggles
‏‏دوستداران کیک ساز، وقت شماست که مهارت خود را در پخت دسرهای خوشمزه برای مشتریان خود در یکی از بهترین بازی های کیک نشان دهید. بازی‌های جدید و هیجان‌انگیز نانوایی کیک‌ساز به شما این فرصت را می‌دهد که جنون خود را برای پختن و تزئین کیک‌های عالی کاهش دهید. بیایید سرآشپز کیک ساز باشیم و دنیای شگفت انگیز بازی های غذای دسر کیک ساز را کشف کنیم. شانس خود را برای پختن بهترین کیک ها با درست کردن رویه عالی آن، طراحی و یخ زدن زمانی که در حال آماده کردن یک بیابان مناسب در بازی های کیک هستید، امتحان کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏پیش بند خود را بپوشید، فر خود را از قبل گرم کنید و ماجراجویی خود را شروع کنید. بازی های پخت کیک شما نه تنها آن را میپزید بلکه می توانید از تزئین فوق العاده آن نیز لذت ببرید. از تخصص خود استفاده کنید، دسر را با هزاران اقلام زیبا تزئین کنید و از بهترین بازی های نانوایی لذت ببرید. مشتریان خوشمزه ترین کیک را سفارش می دهند، خواسته های خود را برآورده می کنند و از بازی های دسر شیرینی پزی برای دختران لذت می برند.
‏وارد یک کیک فروشی شگفت انگیز شوید که در آن یک آشپز نانوایی می تواند غذای دسر را با لذت پخت، طراحی و سرو کند. . برای لذت بردن از سرگرمی های بی وقفه آشپزخانه کیک ساز که مملو از مجموعه ای از فعالیت های هیجان انگیز بازی کیک پخت است، لذت ببرید. آشپز کیک ساز! بیایید ساعت ها مشغول پختن بازی های غذای دسر باشیم. بیایید در این بازی شگفت انگیز کیک شیرینی پزی، بسیاری از کیک های خوشمزه و عالی را برای مشتریان خود بپزیم.
‏در این مغازه نانوایی کیک ساز، یک آشپز شیرینی پزی قرار است کیک را بپزد، یخ بزند و کیک را به یک کیک شگفت انگیز تبدیل کند. در آشپزخانه کیک ساز خامه ای خود سعی کنید با تخصص شگفت انگیز سازنده غذای دسر، سفارشات را تکمیل کنید. مشتریان کیک های خوشمزه زیادی را برای تهیه در مغازه شیرینی کیک دلپذیر شما درخواست خواهند کرد. آنها را ناامید نکنید یک سرآشپز خبره در تهیه کیک خامه ای شوید و از چندین تاپینگ خوشمزه استفاده کنید و از بازی های دسر پخت و پز کیک ساز عالی برای دختران لذت ببرید.
‏فروشگاه دسر ساز آشپزی شما مملو از خوراکی های خوشمزه نامحدود است که به شما کمک می کند یک کیک عالی درست کنید. بازی شیرینی پزی برای سفارشات شما. کیک را نسوزانید یا نپختید، مایه کیک صاف بمالید، مواد رویه بسیار خوشمزه را انتخاب کنید و جایزه را جمع آوری کنید.
‏بیا کیک ساز، وقت آن است که مغازه نانوایی کیک ساز عالی خود را راه اندازی کنی، استاد پخت شوی کیک های شگفت انگیز و لذت بردن از کیک ساز عالی بازی های دسر پخت و پز. به سرآشپز خلاق شیرینی پزی تبدیل شوید، جادوی خود را بسازید و از بازی های شگفت انگیز شیرینی ساز کیک لذت ببرید. وارد دنیای بازی های غذایی کیک ساز خامه ای شوید و از غذاساز دسر خوشمزه لذت ببرید. بیایید با اشتیاق خود در پخت کیک های عالی در یکی از بهترین بازی های کیک بازی کنیم.
‏‏چه چیزی در به‌روزرسانی جدید عالی است؟

‏- کیک‌های زیباتر را تزئین کنید
‏- طرز تهیه کیک را در حالت آشپز یاد بگیرید
‏- رابط کاربری بهبودیافته
‏- اشکالات حذف شدند

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده