استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
BERSHKA: Fashion & trends

BERSHKA: Fashion & trends

نسخه۹.۱۸.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۱۳
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۸
حجم۲۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده Inditex
‏‏عشق Bershka فروشگاه ها و لباس؟ لذت بردن از همیشه پوشیدن آخرین روند، با لباس های مد به جلو، لوازم جانبی و کفش؟ اکنون برنامه را دانلود کنید و یک راه جدید برای خرید اقلام مد را برای لباس های روزمره کشف کنید، روند جدید فصل را برای او و او ببینید، حساب کاربری خود را مدیریت کنید، و فروشگاه های خود را در نزدیکی شما پیدا کنید.
‏کاتالوگ کامل Bershka در نوک انگشتان شما
‏با برنامه Bershka، شما قادر به دسترسی به فروشگاه آنلاین، که در آن شما پیدا کنید تازه واردین برای زنان (دامن، پیراهن، چکمه ها)، برای مردان (شلوار، پیراهن، پیراهن، کت) و لوازم جانبی (کیف، کیف پول، جواهرات )، و همچنین محصولات زیبایی و لوازم آرایشی.
‏ایجاد لیست علاقه مندی ها با تمام مواردی که دوست دارید
‏این فقط برای خرید لباس نیست. شما همچنین می توانید کاتالوگ کامل را مرور کنید، مواردی را که دوست دارید بهترین را انتخاب کنید و یک لیست را با توجه به آخرین روند برای خرید بعدی خود انتخاب کنید. مورد علاقه های خود را انتخاب کنید!
‏حساب کاربری خود را مدیریت کنید
‏برنامه فقط برای خرید لباس نیست. شما همچنین می توانید سفارشات خود را مدیریت کنید، خرید آنلاین خود را پیگیری کنید، با هر گونه سوال با خدمات به مشتریان تماس بگیرید و برنامه را به دوستانتان توصیه کنید.
‏پیدا کردن فروشگاه ها در نزدیکی شما
‏با استفاده از موقعیت جغرافیایی، برنامه به شما می گوید که در آن نزدیکترین فروشگاه ها را پیدا کنید و اگر لباس های مردانه یا لباس های زنانه را ذخیره کنید، و همچنین شماره تلفن تماس را در صورتی که میخواهید یک مورد خاص را سفارش دهید، فراهم می کند.
‏همه چیزهایی که می توانید با برنامه Bershka انجام دهید
‏✔ کشف آخرین روند مد
‏با استفاده از برنامه، شما می توانید به سرعت ببینید که لباس های هر فصل برای هر فصل خواهد بود.
‏✔ خرید همه اقلام از کاتالوگ
‏لباسهایی را که دوست دارید بهترین ها را انتخاب کنید و آنها را بخرید! همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که یک روش پرداخت را انتخاب کنید، یک آدرس تحویل را اضافه کنید و منتظر بمانید تا به شما ASAP برسد.
‏✔ ایجاد لیست علاقه مندی از تمام اقلامی که واقعا دوست دارید.
‏شما می توانید پیدا کنید که اقلام و لوازم آرایشی در روند روند، و ایجاد لیست علاقه مندی ها برای صرفه جویی در مورد علاقه خود را. شما می توانید آیتم ها را برای مردان و زنان در برنامه اضافه کنید، با استفاده از نوار بارکد یا اسکنر.
‏✔ مدیریت سفارشات خود را
‏در بخش حساب کاربری، شما می توانید خرید خود را بررسی کنید، سفارشات خود را پیگیری کنید و اگر سوالی دارید، با خدمات به مشتریان تماس بگیرید.
‏✔ کشف مکان های جدید برای رفتن به خرید
‏این برنامه لیستی از نزدیکترین فروشگاه شما را نشان می دهد. شما همچنین می توانید مکان خود را بر روی نقشه مشاهده کنید، آنها را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید، یا جزئیات اضافی را مشاهده کنید (شماره تلفن تماس بگیرید، اگر آنها لباس های مردانه یا لباس زنانه و آدرس دقیق را به فروش برسانند).
‏مانند پوشیدن آخرین روند؟ مانند خرید لباس، کفش و مد لوازم جانبی برای مردان و زنان به طور مستقیم از تلفن همراه خود را؟ میخواهید آنچه را که سفارش داده اید را ببینید؟ آیا می خواهید فروشگاه های جدید را کشف کنید یا به طور مستقیم با استفاده از تلفن همراه خود پرداخت کنید؟ اگر چنین است، برنامه Bershka دقیقا همان چیزی است که شما دنبال آن هستید.
‏این خیلی بیشتر از یک فروشگاه آنلاین است.
‏‏نسخه جدید برنامه را دانلود کنید و هیچ خبری را از دست ندهید:

‏اکنون الهام بیشتری با طراحی صفحه اصلی جدید وجود دارد.
‏اصلاح خطا و بهبودها

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ֆօʝɨǟ
٧ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خوبه ‏✓ متنوعه ‏✗ محصولات توی سایت نیست ‏✗ با فیلتر شکنه🙂 Good bod vali be zoor ba filter omad

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر پارمیدا
٢٦ آبان ١٤٠٢

عالی ، حیف دسترسی بهش ندارییم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Ali
١٩ خرداد ١٣٩٦

alie

میپسندم۷ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده