خانه برنامه کسب و کار
The Official eFax App–Send Fax from Phone

The Official eFax App–Send Fax from Phone

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
تعداد دانلود۳ هزار
سازنده j2 Cloud Services
نسخه۵.۳.۶
حجم۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۲/۳۱
‏‏برنامه فکس eFax تلفن همراه قدرت دستگاه فکس را در دستگاه اندرویدی شما قرار می دهد. برنده جایزه برنامه فکس راحت ترین راه برای ارسال، دریافت، اسکن و امضای فکس است! برنامه eFax® Fax رایگان است برای دانلود و کار برای همه مشترکان eFax®. کاربران جدید می توانند برنامه رایگان فکس را به صورت رایگان دانلود کنند و برای حساب eFax از طریق برنامه یا از طریق وب سایت ما ثبت نام کنند: https://www.efax.com/efax-free کاربران ایالات متحده می توانند به صورت رایگان با فکس و ویژگی های محدود eFax را آزمایش کنند. eFax Plus شامل موارد زیر است: • انتخاب شماره فکس خودتان • دریافت 150 صفحه فکس در هر ماه • ارسال 150 صفحه فکس در هر ماه • به صورت دیجیتالی فکس ها را امضا کنید ارسال، دریافت، اسکن و امضای فکس رایگان از تلفن یا رایانه لوحی خود. شروع به ارسال فکس در چند دقیقه با eFax - رهبر جهانی در فکس آنلاین. اسناد را با استفاده از تلفن یا قرص تان اسکن کنید یا فورا آنها را فکس کنید. eFax® همچنین به شما اجازه می دهد فایل های خود را از دستگاه خود، ایمیل یا ذخیره سازی ابر (مثلا Google Drive، Box، Dropbox) آپلود کنید و حتی فکس ها را با صفحات شخصی شخصی تهیه و ارسال کنید! ویژگی های دیگر: • با لمس انگشتان خود یک امضای الکترونیکی تهیه کنید و آن را اضافه کنید • دریافت، ویرایش و ثبت فکس - بدون چاپ مورد نیاز است • ذخیره فکس های مهم و آنلاین با ذخیره فیش نامحدود • چاپ فکس با استفاده از Google Cloud Print • اسناد به جلو توسط فکس یا ایمیل از تلفن خود • صادرات فکس - دانلود فایل ها و انتقال اسناد PDF به ذخیره سازی ابر آنلاین شما این برنامه فکس رایگان همراه با ایمیل eFax® به فکس / فکس به سرویس ایمیل است. شما می توانید فکس ها را با ایمیل ارسال کنید و بر روی دسکتاپ، لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود بفرستید. دیگر ویژگی های دسکتاپ شامل اشتراک فایل های بزرگ، ذخیره فکس آنلاین نامحدود و نرم افزار ویرایش ایمیل فکس eFax Messenger است. ما نظرات شما را ارزیابی میکنیم. لطفا ورودی و پیشنهادات خود را به android@efax.com ارسال کنید
Thank you for using eFax! This release includes bug fixes and support content updates to improve your faxing experience.
Please send your suggestions to android@efax.com.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟