استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۳
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Zego Studio
‏‏آیا شما آماده اید تا تبدیل به یک عنکبوت برای مبارزه با گانگستر شهری شوید؟
‏آیا برای ماجراجویی شگفت انگیز مبارزه با جرم و جنایت آماده هستید؟
‏به گانگستری خوش آمدید Spider Crime Fighter بهترین جنایت بزرگ گانگستری است. برای سرقت، کشتن، تیراندازی و مبارزه با همه جنایتکاران آماده شوید. ماشین‌ها را بدزدید، در خیابان‌ها مسابقه دهید و اراذل و اوباش را با اسلحه شلیک کنید. در خیابان مبارزه با جنایت در شهر به یک عنکبوت تبدیل شوید.
‏بازی مبارزه با عنکبوت بر روی موتور کاملاً جدید ساخته شده است و در شهر گانگسترهای جنایتکار اتفاق می افتد. اربابان جنایت بی رحمانه به شهر حمله کردند و ابرقهرمان عنکبوتی شما باید مافیا را شکست دهد!
‏آیا می خواهید به عنوان یک ابرقهرمان بازی کنید؟ حالا زمانش فرا رسیده. قهرمانان عنکبوتی توانایی های خاصی مانند ضد جاذبه دارند که در هنگام استفاده از این مهارت می توانید ماشین ها یا افراد را به هوا پرتاب کنید. شما همچنین لیزرهای قدرتمندی دارید که می توانند در نبردها به شما کمک کنند. اگر مبارزه برای شما خیلی زیاد است، مرد عنکبوتی می تواند به سادگی پرواز کند.
‏Gangster Spider Crime Fighter یک بازی نقش آفرینی است که می توانید به محافظ تبدیل شوید، در حالی که همراه با کارتل های گانگستری و مافیایی به صورت رایگان مبارزه می کنید. جهان بازی باز با جنگ های گانگستری.
‏دعواهای خیابانی و معاملات مافیایی بخشی از این بازی دنیای جنایت گانگستری با ماموریت های اکشن شش تفنگی است. بوکس در شب مبارزه، مبارزات خیابانی در هر زمان و هر مکان، و انواع مختلف رانندگی در شهر با وسایل نقلیه متعدد و پرسه زدن در اطراف. گانگستر شهر را در نبرد شهر در بازی های تیراندازی با تفنگ جنایی گانگستری بزرگ تجربه کنید.
‏وقتی عنکبوت می شوید. پاهای شما نیز بسیار قوی هستند اما آنها را دست کم نگیرید. با پلیس درگیر نشوید، آنها افراد خوبی هستند. شما با گانگسترهای مختلف مافیایی از هر گوشه شهر و غیره مبارزه خواهید کرد. بازی پر از Gangster Spider Crime Fighter است. بیشتر ماموریت‌ها در خیابان و دیگر سرزمین‌های گانگستری و غیره خواهند بود. در این بازی رایگان شهر بزرگ را کاوش کنید، کوه‌ها را بالا بروید، ماشین‌های فوق‌العاده بدزدید و رانندگی کنید، با اسلحه شلیک کنید و موارد دیگر. شهر جنایی را کاوش کنید، مملو از مینیون های گانگستری و تهاجمی. به عنوان معیار عدالت به امید شهروندان تبدیل شوید، یا به عنوان یک شوالیه عذاب جدید به شهر بزرگ گانگستری بیایید.
‏از نزاع های فانی پر از اکشن ابرقهرمانان عنکبوتی در مقابل گانگسترها و روسای آنها لذت ببرید. از قدرت عنکبوتی شگفت انگیز ابرقهرمانان در مبارزه فانتزی در مکان های مختلف شهر خیابان های تاریک استفاده کنید. در بازی عنکبوت از حملات غوغا یا نبردهای دامنه دار با توانایی های جدید استفاده کنید. از یک مرد ساده به یک ابرقهرمان عنکبوتی مطلق تبدیل شوید!
‏‏نسخه_1.27:
‏- مهارت جدید
‏- رفع مشکل ماموریت
‏- سلاح های جدید
‏- نقشه جدید
‏- پوسته های جدید

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🥰سلطان🥰
٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ نقاط قوت هیچی نداره ‏✗ هنگ میکنه ‏✗ باگ داره ‏✗ تور عنکبوت زیاد تا دور نمیره کلن بازی مزخرفیه یه ستاره دادم تا نظرم ثبت بشه👿👿🖕

میپسندم۱۶ نمیپسندم۹
عکس کاربر Mahyar
١٧ آذر ١٤٠٢

خیلی خیلی بد بود یک ستاره هم بای این بود که نضرم ارسال بشه😖😖

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۷۵۵۵۴۴
٢٤ تیر ١٤٠٢

‏✗ 000000000000⁰00000000000000 1 000000000000000 1

میپسندم۲۱ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده