استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Modern Home Design Games 3d

Modern Home Design Games 3d

نسخه۱.۰.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۷
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏آیا تا به حال آرزو کرده اید که یک سازنده خانه شوید که بتواند طراحی داخلی خانه رویایی شما را نیز انجام دهد؟ بنابراین، شما را در بازی های خانه سازی مورد علاقه خود و بازی های طراحی خانه مسحور خوش آمدید. خانه ساز دنیای خانه و ماشین رویایی خود شوید و وظایف مختلفی مانند ساخت خانه، طراحی داخلی، دکوراسیون خانه و غیره را انجام دهید که در سایر بازی های خانه سازی و بازی های طراحی داخلی دیده نمی شود. اکنون سفر خانه سازی خود را مانند یک خانه ساز شروع کنید و برای ساخت خانه و طراحی خانه به صورت سه بعدی باید به تجهیزات مختلف ساختمانی مانند بیل مکانیکی سنگین، کامیون لودر، جرثقیل بیل مکانیکی، کامیون کمپرسی نیاز داشته باشید. برخلاف دیگر بازی‌های تزیین خانه و بهترین بازی‌های ساخت و ساز، این بازی خانه‌سازی تجربه شگفت‌انگیزی از ساخت خانه از بازی‌های سایت ساخت‌وساز و تزئین خانه در بازی‌های دکور خانه را به شما ارائه می‌دهد. بازی های ساخت و ساز رایگان را با ادغام ساخت و ساز خانه مدرن خیالی به همراه طراحی خانه در بسته بازی کنید. ساخت و ساز خانه سردر را با جدیدترین روش تکنولوژی یعنی دیوارهای ساخت و ساز هوشمند به عهده بگیرید و از دکوراسیون خانه و لمس کمی از نوسازی خانه لذت ببرید که در بسیاری از بازی های خانه سازی و بازی های ساخت خانه دیده نمی شود. کار خود را در سطوح پایه مانند ساخت فونداسیون، دیوارسازی، سقف سازی و نیاز به دارایی های اولیه پنجره، درب خانه بزرگ یا ساختمان های مدرن داشته باشید و پس از آن کار مبله و طراحی خانه آینده را از نظر طراحی اتاق خواب انجام دهید. ، طراحی کف، دکوراسیون دیوار، و طراحی درب.
‏شاید بسیاری از بازی‌های ساخت خانه و بازی‌های شگفت‌انگیز طراحی خانه را بازی کرده باشید، اما این بازی خانه‌ساز سرگرمی‌های دوگانه مانند ساخت‌وساز مدرن و طراحی خانه سه بعدی را ارائه می‌دهد. در این بازی خانه ساخت، بینش های متفاوتی در مورد دنیای ماشین و ساختمان های مدرن و همچنین مهارت های مختلف طراحی و بازسازی یاد می گیرید که در بازی های تزئین خانه و بازی های خانه سازی یافت نمی شود. بهترین بازی های ساخت و ساز و بازی های بازسازی خانه شما را به عنوان سازنده مدرن برای ساخت خانه در بازی های ساخت و ساز رایگان آموزش می دهد. یک خانه رویایی را در بازی های طراحی داخلی تصور کنید و به انتخاب خودتان خانه بسازید. در حالی که این یک خانه کوچک مدرن است، اما بر مهارت های شما در مورد ساخت و ساز خانه مدرن و طراحی داخلی تسلط دارد. طرح ساخت خانه خود را در بازی های دکور منزل به همراه رنگ های شگفت انگیز دکوراسیون منزل برای اتاق داخلی، کف و سقف انتخاب کنید. برای ساخت خانه، سازنده خانه آموزش دیده باید به محل ساخت خانه مدرن نیاز داشته باشد و همچنین به ماشین آلات ساختمانی مانند جرثقیل بیل مکانیکی، بولدوزر، جرثقیل بیل مکانیکی، کامیون لودر و کامیون کمپرسی نیاز دارد. اطمینان حاصل کنید که برای ساخت و ساز هر مرحله طراحی خانه و خانه در بازی های سازنده ساختمان و بازی های دکوراسیون داخلی اتاق برنامه ریزی کرده اید. این شبیه ساز ساخت و ساز ساختمان در بازی های ساخت خانه به شما تخصص ساخت خانه و کار طراحی داخلی را می دهد. بازی های جدید سایت ساخت و ساز و بازی های خانه ساخت و ساز را برای بهترین طراحی خانه کاوش کنید و هزینه خود را در مورد ساخت و ساز خانه مدرن و طراحی داخلی تکمیل کنید.
‏بهترین سازنده خانه در این خانه مدرن باشید و از شبیه ساز ساخت خانه با ویژگی های سه بعدی خانه دوگانه و طراحی خانه فوق العاده در بازی های ساختمان سازی مدرن و بازی های نجار خانه سازی رویایی لذت ببرید. محیطی با جزئیات بالا برای ساخت خانه بزرگ و اقدامات نهایی دکوراسیون داخلی. اگر عاشق دکور خانه، صنایع دستی و تزئین خانه هستید، این شبیه ساز خانه سازی از بازی های طراح خانه برای شما مناسب است. بازی ساخت خانه را همین حالا دانلود کنید!
‏بازی های طراحی خانه و ساخت خانه مدرن ویژگی های سه بعدی:
‏خانه مدرن شگفت انگیز به همراه دکوراسیون فوق العاده دیوار، طراحی کف، طراحی اتاق خواب و طراحی درب، که با بسیاری از خانه های دیگر مطابقت ندارد بازی‌های نوسازی و بازی‌های ساخت و ساز ساختمان.
‏ماموریت‌های مدرن ساخت‌وساز و تزئین خانه در بازی‌های سازنده خانه.
‏ماموریت‌های چالش برانگیز سازنده خانه در مورد ساخت و ساز خانه و سایت ساخت و ساز آینده.
‏‏گیم پلی پیشرفته

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسین
٢٣ تیر ١٤٠٢

ک توسازندش وسط بازی میپره توگوگل

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر ثمین پهلوان
٢٩ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی خوب است دست سازندش درد نکند

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر ماشین
٢٠ مرداد ١٤٠٢

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده