خانه بازی هیجانی

Mario Kart Tour

تور ماریو کارت

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۴۷
تعداد نظرات۶۶
سازنده Nintendo Co., Ltd.
نسخه۲.۴.۰
حجم۱۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۴/۳۱
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏یک بازی چند نفره جذاب که می‌توانید با دوستان درون‌بازی، بیرون از بازی و تمام بازیکنان دنیا تا سقف هفت‌نفر به شکل همزمان انجام دهید.
‏ مسابقات چند نفره در این بازی با قوانین متنوعی اعم از یک به یک ، تیمی، کارت سرعت و آیتم اسلات برگزار می‌شود. خودتان روش دلخواه را تعیین کنید.
‏ ماریو و دوستان در این بازی جهانی می‌شوند. در کنار جاده‌های قدیمی از مسیر‌های زیبای جدیدی که منطبق بر شهرهای واقعی است گذر می‌کنند. این تورهای مسابقاتی هر دو هفته یک‌بار به‌روزرسانی می‌شوند. علاوه بر لوکیشن‌های نمادین، کاراکترهای بازی تغییراتی را ایجاد می‌کنند که مزه‌ی متفاوتی به تجربه‌ی تور ماشین سواری کارتینگ ماریو می‌دهد.
‏ توفان سوپرماریو ماشینی معروف و دوست‌داشتنی یک‌ بار دیگر دنیای بازی‌ها را درنوردید! فقط با یک انگشت، به راحتی و سهولت در مسابقات کارتینگ به تاخت و تاز بپردازید و مدال‌های قهرمانی را درو کنید.
‏ در این مسابقات به توپ‌خانه‌ای مجهز می‌شوید که با ترکیب آیتم‌ها و فعال کردن حالت جدید فرنزی آیتم‌های نامحدودی را در اختیارتان می‌گذارد تا شکست‌ناپذیر باشید. البته حالت فرنزی زمان محدودی دارد و باید به سرعت از آن نهایت استفاده را ببرید.
‏ ستاره‌ها را جمع‌آوری کنید تا ماشین‌ها، کاراکتر‌ها و گلایدرهای جدید را آزاد کنید و نشان‌های افتخار را با پشت ‌سر گذاشتن چالش‌ها در کنار اسم خود ببینید
‏ توجه داشته باشید که هدف نهایی تمام مراحل فقط اول شدن نیست و متناسب با ماموریت‌ها باید استراتژی جدیدی را در مسابقه اتخاذ کنید.
‏ استفاده از شخصیت‌ها، ماشین‌ها و گلایدرهای مختلف منجر به کسب امتیاز بیشتری می‌شود. بنابراین تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا با کسب تمام امتیازات ممکن جایگاه خود را در جدول رده‌بندی بازیکنان دنیا ارتقا بدهید. 
‏ توجه داشته باشید برای انجام این بازی باید حتما حساب کاربری نینتندو باز کنید.
‏ بازی رایگان است اما پرداخت درون‌برنامه‌ای برای بعضی از موارد در نظر گرفته شده است.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏پشتیبانی از تصویر عمودی و افقی در حین شرکت در مسابقات
‏ امکان ساختن اتاق‌های چند نفره و دعوت از دوستان
‏ پشتیبانی از رویدادهای مختلف، جزئیات بیشتر و برنامه زمان‌بندی با اعلان‌های درون‌برنامه‌ای
‏ تنظیم تصویر اصلی بازی

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟