استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Black Spider Rope SuperHero

Black Spider Rope SuperHero

نصب در حال دریافت
نسخه۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۳
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۸
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Gamepoint world
‏‏یک قهرمان شجاع ابرقهرمان عنکبوت سیاه باشید تا خطر پرواز با بازی های ابرقهرمانی را بپذیرید و همه مردم را از ماجراجویی شهر معاون بیرون بیاورید. این یک شکل پیشرفته از بازی های ابرقهرمانی است، مانند بازی های قهرمان فوق العاده یا دسته قهرمانان طناب عنکبوتی. جنگنده طناب عنکبوتی یک بازی جنگی اکشن است. بازی قهرمان عنکبوتی فایتینگ نهایی پر از هیجان و سرگرمی است. در اینجا بازی های فوق العاده طناب سیاه قدرتمند هستند. یک بازی رایگان عنکبوت بازی کنید تا به شما به عنوان یک قهرمان طناب عنکبوتی ثابت شود. ماموریت های نجات را با یک شبیه ساز آمبولانس شهری که در آن شما یک قهرمان ربات پرنده در یک بازی عنکبوت سیاه دارید، پاک کنید.
‏ بازی عنکبوت سیاه برای بازیکنانی طراحی شده است که عاشق انجام کارهای ماجراجویانه و خارق العاده هستند و دوست دارند ریسک کن. قهرمان عنکبوتی نه تنها وسیله ای برای سرگرمی است، بلکه اشتیاق شما را ایجاد می کند. همچنین بازیکن را نترس می کند. انجام بازی مبارزه ای Super Hero تجربه جالب تری خواهد بود. بازیکن باید بسیار هوشیار و باهوش باشد تا از دست گانگسترها فرار کند. با کمی بی احتیاطی زندانی خواهید شد. انبوهی از گانگسترها شروع به تجاوز به مردم در Spider hero Man کرده اند. اما این قهرمان رعد و برق است که قرار است نبرد حماسی ابرقهرمان عنکبوتی باشد. هر قهرمان سوپر مبارزه‌ای ویژگی‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارد و مهارت‌های جدیدی دارد، دستگاه‌های زیادی بسازید که مکمل قدرت عنکبوت هستند.
‏Black Spider بهترین بازی است که به شما پیشنهاد شده است. عملیات ماموریت نجات قهرمان طناب عنکبوتی اکنون توسط Spider Rope Hero انجام می شود. ماموریت های متعددی در بازی Black Spider وجود دارد که نشان می دهد شما می خواهید قدرت عنکبوتی شگفت انگیز، مهارت ها و توانایی های منفعل خود را در ماموریت نجات شهر انجام دهید تا شهر را از شر گانگسترهای جنایت نجات دهید.
‏چالش اضطراری را بپذیرید. آمبولانس، بازی های نجات ربات ماموریت داده و قدرت های فوق العاده خود را برای کمک به افراد آسیب دیده نشان دهید. نقش مثبت خود را در بازی های عنکبوت ایفا کنید. برای شما شرایط اضطراری وجود دارد، مانند یک جنگنده عنکبوتی، که می توانید موقعیت ها را در یک قهرمان طناب عنکبوتی مانند یک ابرقهرمان سیاه پوست کنترل کنید.
‏اکنون زمان آن است که در آن بازی از گانگسترهای جنایتکار انتقام بگیرید. ابر قهرمان سیاهپوست واقعی باشید. این فرصتی برای شما در بازی طناب عنکبوتی است تا خودتان را بارگیری کنید و مهارت های خود را بیشتر کنید. برای شکست دادن دشمن نبرد حماسی، باید بازی های ابرقهرمانان طناب عنکبوتی را هوشمندانه انجام دهید. این بازی مبارزه با عنکبوت در شهر تبهکاران جنایتکار اتفاق می افتد. کارفرمایان جنایت شهر را اشغال کردند. مهارت های فوق العاده و قدرت های جنگنده عنکبوت را برای تکمیل بدن انسان و شکست دادن مافیا ایجاد کنید!
‏بازیکن به دلیل ماموریت ها و فضای اعتیادآور این بازی می تواند ساعت ها بازی طناب عنکبوتی را انجام دهد. این یک بازی مبارزه با قهرمانان گانگستری قهرمان طناب سوم شخص حماسی جهان باز است که همه چیز را می خواهید و همه ویژگی هایی که می توانید بخواهید.
‏ویژگی های Black Spider:
‏• رابط کاربر پسند
‏• کنترل های روان
‏• دنیای عظیم: کل شهر با مکان های مختلف
‏• نبردهای Epic با تعداد زیادی شگفتی
‏• سلاح های خود را ارتقا دهید
‏• آزادانه به سلاح های دیگر بروید
‏• اتاق های اعتیادآور و چالش برانگیز
‏• گرافیک فوق العاده و اتاق هایی با موضوعات مختلف
‏• گرافیک پیشگامانه
‏ • جلوه Super Smash Jump
‏‏اشکالات جزئی حذف شد

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امید خلخالی
٨ بهمن ١٤٠١

سلام خسته نباشید به تمام بازیکنان عزیز🙏🏻 من با هیچ چیزش کار ندارم فقط خیلی خیلی گرافیک پایینی داره و برای یه گیمر خیلی ناجور👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻خیلی بد و فضای خیلی خیلی خسته کننده و مصنوعی

۲۳ ۱۲
کوروش
٣ آبان ١٤٠١

‏✓ توتااهتح وب چادز

۳۴ ۱۸
mlml
١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ عالیع واقعا دوسش دارم اسمم مهدیاره و عاشق بازی مرد عنکبوتی ام ‏✗ هنوز بازی نکردم بهتون میگمممم فقط میتونم بگم من عاشق بازی های عنکبوتی مرد هستم

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده