استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Big Euro Truck Parking Legend

Big Euro Truck Parking Legend

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۳
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۲
تعداد نظرات۶
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vinegar Games
‏‏آماده هستید کامیون حرفه ای دیوانه را در زمین های دشوار برای ماجراجویی های پارکینگ افسانه های خارج از جاده دینامیت کنید؟ اگر یک کامیون دار واقعی هستید، Big Euro Truck Parking Legend: Big Truck Parking Games، جدیدترین بازی پارکینگ آفرود پروژه شبیه ساز کامیون سه بعدی را بازی کنید. تریلر حمل و نقل را با کامیون فوق العاده گردباد متصل کنید و در جاده های بسیار خطرناک و زمین های ناهموار رانندگی کنید. در بازی‌های کامیون‌های آفرود 2018، مهارت کامیون حمل‌ونقل خودروی بی‌عیب را هنگام رانندگی با یک تریلر حمل‌ونقل غول‌پیکر در بازی‌های کامیون‌های آفرود 2018 نشان دهید. موتور برای رانندگی تپه‌نوردی در حالت‌های تخریب کامیون هیولاهای بزرگ. به راننده کامیون بزرگ نهایی در شهر نیویورک تبدیل شوید.
‏به پروژه رانندگی کامیون آفرود در حیاط خلوت کالیفرنیای جنوبی خوش آمدید! پشت فرمان راننده کامیون هیولای سنگین ایالات متحده آمریکا قرار بگیرید تا ماشین ها را در مسیرهای دشوار خارج از جاده حمل کنید. مشاغل واقعی پارکینگ کامیون های بزرگ یورو را در محیط خارج از جاده و کنار کوه ها و تپه های شیب دار تجربه کنید. از طریق جاده های پر دست انداز و زمین های سافاری بیابانی رانندگی کنید. همانطور که در پروژه بازی های کامیون آفرود وظیفه شما حمل بار و انواع مختلف کالا در شبیه ساز کامیون سنگین لودر ایالات متحده است. مناظر خیره کننده در راننده کامیون آمریکایی 18 چرخ تپه در سراسر حومه شهر آرام. کامیون‌های بزرگ چوب‌بردار آمریکایی را برانید تا آنها را کیلومترها فراتر از محدودیت‌هایشان برانید. پدال گاز را بزنید و ماجراجویی پارکینگ کامیون‌های خارج از جاده را به ابعاد جدیدی ببرید. با بازی‌های سه‌بعدی رانندگی کامیون یورویی خود، در هوا مانور دهید و در عین حال فرارهای شگفت‌انگیز را انجام دهید. با استفاده از روی صفحه فرمان، شتاب و پدال های ترمز، خودروی ATV را کنترل کنید. وسایل نقلیه ساختمانی را در عجیب‌ترین مکان‌های کالیفرنیای جنوبی برانید که هر کدام با گرافیک خیره‌کننده بازسازی شده‌اند. تانکر نفت، تامین آب و جعبه های بار را در راننده کامیون بزرگ سنگین حمل کنید تا محموله را به موقع حمل کنید. قفل چندین تریلر لولایی برای خدمات بار را باز کنید و از ماجراجویی‌های بی پایان در بازی‌های شبیه‌سازی پارک کامیون‌های جامبو لذت ببرید.
‏کامیون‌های حمل‌ونقل چندگانه را در بزرگراه‌های بازی‌های کامیون‌های آفرود برانید و رانندگی دقیق کامیون‌های ایالات متحده را بر روی تپه‌های سنگی و قله‌های کوه به نمایش بگذارید. وظایف تعیین شده راننده کامیون ایالات متحده را با سرعت عجولانه و افزایش هیجان آدرنال انجام دهید. مانور کامیون های بزرگ شهری، جرثقیل های ساختمانی با وسایل نقلیه سنگین مانند ترمیناتور روی تپه های شیب دار خطرناک. رانندگی با کامیون بزرگ می تواند خطرناک و کشنده باشد. کامیون کمپرسی بزرگ را در مسیرهای تپه ای پر دست انداز برای حمل بار در ایستگاه های تپه برانید. این پروژه شبیه ساز رانندگی کامیون خارج از جاده، یک بازی شبیه ساز کامیون یورویی پر اکشن است.
‏فرمان کامیون حمل و نقل چند طبقه خودرو را بگیرید و خودروها را در حومه شهر تحویل دهید. مشهورترین راننده کامیون یورو بزرگ ایالات متحده آمریکا را از طریق جاده‌های چالش برانگیز رانندگی کنید تا مهارت‌های بازی‌های رانندگی کامیون‌تان را آزمایش کند، نحوه زندگی راننده کامیون را احساس کنید. در هنگام تحویل جعبه های بار، راننده کامیون دکل بزرگ را از کوه ها پایین بیاورید یا از تپه بالا بروید در حالی که زمین های دشوار را دنبال می کنید. با حمل کامیون حمل بار خود از مسیرهای ناهموار و موانع صخره، اعتبار خود را حفظ کنید. هر سطح از این پروژه شبیه‌ساز پارکینگ آفرود کامیون چالش‌برانگیزتر و هیجان‌انگیزتر از سطح قبلی است.
‏Big Euro Truck Parking Legend 3D: Big Truck Parking Games ویژگی‌های بازی:
‏ماموریت‌های چندگانه کامیون‌داران عجیب و غریب برای مشاغل سنگین حمل و نقل
‏دو حالت مختلف بازی کنید. مبتدی یا متخصص
‏موتور فیزیک پیشرفته طراحی شده برای کامیون های بزرگ
‏گرافیک سه بعدی دیدنی و مناطق وسیع حومه شهر برای کاوش
‏زمین ناهموار سربالایی و جاده های خائن در امتداد تپه های شیب دار
‏تجربه همه جانبه از رانندگی کامیون های سنگین برای بار/خودرو حمل و نقل
‏دانلود بازی شبیه ساز Big Euro Truck Parking Legend 3D: Big Truck Parking Games و رانندگی در میان دره های بزرگ صخره ای برای ماجراجویی های بی پایان پارک.
‏‏بچه ها از شما برای بازخورد متشکرم. ما تغییرات جالبی در این به‌روزرسانی ایجاد کرده‌ایم
‏***اندازه فایل بهینه شده***
‏- طراحی سطح بهبود یافته
‏- اشکالات گزارش شده رفع شد
‏- مشکل پارکینگ سطح 3 برطرف شد
‏چه آیا می‌خواهید در به‌روزرسانی بعدی شاهد پیشرفت‌های بیشتری باشید؟ لطفا در بررسی ها به ما اطلاع دهید

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
garena free fire
٢٠ شهریور ١٤٠١

خوب

۱۱ ۳
محافظ محیط رحیمی
٢٤ مهر ١٤٠٠

عالیه عالی عالی عالی

۱۵ ۲۱
اقبال شادکامی فر
٢١ مرداد ١٤٠٠

بد

۱۰ ۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده