استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Prison Break: Jail Escape Game

Prison Break: Jail Escape Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۷
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده 3rd Arrow Games
‏‏برای فرار از زندان برنامه ریزی کنید و از زندان آلکاتراز با حداکثر امنیت در داستان فرار از زندان فرار کنید. در جدیدترین داستان فرار از زندان از بازی های جنایی، طرح کامل فرار از زندان آلکاتراز را بسازید. از بازی های اکشن Prison Escape Survival در ماموریت شگفت انگیز شهر Prisoner Escape Survivor لذت ببرید. از اتصال باورنکردنی بازی‌های فرار از زندان هیولاهای فوق‌قهرمان برای جایی که بهترین دوست شما برای قتل قتل قاب شده است لذت ببرید. این سفر اکشن مهیج فرار از زندان را درست مانند بازی‌های مبارزه با هیولاها تجربه کنید. بهترین دوست شما به اشتباه در بازی های فرار از زندان به حبس محکوم شده است. حبس ابد برای یک جنایت خیالی درست به نظر نمی رسد. در این بازی های تیراندازی در زندان پلیس، یک برنامه عالی برای فرار از زندان تهیه کنید و با تمام پلیس ها مبارزه کنید. با نیروهای پلیس آموزش دیده مبارزه کنید، دوربین های مدار بسته را فریب دهید و پلیس ها را در بازی های پلیسی ماجراجویی اکشن زندان شکست دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏از ماجراجویی زندان آلکاتراز در حین مبارزه با پلیس های آموزش دیده، جنایتکاران زندان شهری و گانگسترها در زندان با حداکثر امنیت در این ماموریت بازی فرار هیولا از زندان لذت ببرید. در این بازی های حماسی فرار از زندان شرکت کنید و از بهترین بازی های فرار از زندان و اکشن بقا لذت ببرید. هنگام بیرون آمدن از سلول زندان آلکاتراز مراقب باشید. با سایر هم سلولی های زندانی دوست می شود و در بازی های اکشن باحال به سمت ورودی اصلی زندان می رود. فرار از زندان می تواند سخت و سخت باشد اما در این بازی های فرار از زندان آلکاتراز غیرممکن نیست. مراقب هر حرکت باشید زیرا ماجراجویی در زندان آلکاتراز دارای مناطق حساس بسیاری است که توسط دوربین‌های مداربسته، چراغ‌های لیزری، سگ‌های آموزش‌دیده مرگبار، نگهبانان امنیتی ارتش زندان پلیس و پلیس‌های آموزش دیده در ماشین‌های گشتی در بیرون نظارت می‌شوند. هر حرکت اشتباهی در بازی‌های اکشن یا بازی‌های مبارزه‌ای تعقیب و گریز پلیس باعث می‌شود شما بلافاصله در این بازی بقای طرح فرار از زندان آلکاتراز کشته شوید.
‏ویژگی‌های کلیدی طرح فرار از زندان آلکاتراز، داستان فرار از زندان:
‏بسازید از طریق 10 سطح پر اکشن و ماموریت‌های بازی‌های بقای زندانی، راهی برای خروج از زندان مبارزه گانگسترهای سخت با نگهبانان زندان پلیس.
‏گرافیک سه بعدی همهجانبه از بازی های جنایی و صداهای شگفت انگیز بازی های زندان.
‏بهترین داستان فرار از زندان شامل بازی های فرار از زندان در دوران سخت، مبارزه قهرمان هیولاهای باورنکردنی و اکشن است. بازی های پلیسی فرار از زندان در هنگام خروج از زندان مراقب باشید زیرا همه نگهبانان امنیتی به جدیدترین مسلسل ها مجهز هستند. پس از انجام این بازی فرار از زندان آلکاتراز، سایر بازی های هیولاهای باورنکردنی فرار از زندان را فراموش خواهید کرد. وارد این زندان با امنیت بالا «آلکاتراز» شوید و با زندانیان ارتباط برقرار کنید تا از بلوک زندان فرار کنید که به این طرح بزرگ فرار کمک می کند.
‏شما در امن ترین و رژیمی ترین شرایط، در فرار مجازی نگهداری می شدید. محیطی مقاوم در جزیره ای صخره ای در وسط خلیج سانفرانسیسکو. برای مردانی که به آنجا فرستاده شده بودند، آلکاتراز پایان خط بود. برای فرار از این زندان با امنیت بالا آلکاتراز، بهترین برنامه ممکن برای فرار از زندان را برای نجات دوست خود در بازی های فرار از زندان ایجاد کنید. هیچ زندانی تاکنون با موفقیت از زندان آلکاتراز فرار نکرده است، آیا می توانید اولین زندانی باشید که قرار است در حضور نیروی پلیس ایالات متحده و ارتشی از نگهبانان زندان از آلکاتراز فرار کند؟
‏بازی های فرار از زندان آلکاتراز یکی از بازی های فرار است. بهترین بازی زندان فرار از زندان ما. پلیس هیچ ایده ای در مورد توانایی قدرت هیولاهای باورنکردنی شما ندارد. از زندان حداکثر امنیتی فرار کنید و با هر پلیسی که سر راه شما قرار می گیرد در این بهترین بازی های فرار از زندان هیولاهای باورنکردنی مبارزه کنید. فراموش نکنید که بقا کلید این بازی های طرح فرار از زندان آلکاتراز است. شما توسط ماموران امنیتی زندان بازی پلیس همراهی خواهید شد، اما اگر از قدرت هیولاهای باورنکردنی خود در بازی های اکشن فرار از زندان فرار از زندان فراری پلیس استفاده کنید، شانسی ندارند.
‏‏- محیط جدید کازینو و باشگاه
‏- اکنون ابرقدرت های جدید را امتحان کنید
‏***حالت جدید***
‏***تمام بازی های جدید***
‏*اندازه فایل بهینه شده*
‏- ثابت شد اشکالات در سطح 5،6،7 (در صورت یافتن به ما اطلاع دهید)
‏- موجودی به روز شده
‏- داستان بهتر و سطوح بهبود یافته
‏- وظایف چالش برانگیزتر
‏- همه محیط های جدید
‏- مشکلات تاخیر برطرف شده است

‏لطفاً بازخورد خود را به ما بگویید و به ما در بهبود این بازی در نسخه‌های بعدی کمک کنید. متشکرم!

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ایل
١٠ اسفند ١٤٠١

خیلی بد

۰ ۰
0875
٢ مهر ١٤٠١

بده

۲ ۲
271678
٢٩ مهر ١٣٩٩

چرته سرعتش خیلی کمه آروم راه میره به نظرم دان نکنین

۱۷ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده