استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
USA Army Truck Drive Simulator

USA Army Truck Drive Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۵
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamersLab Pvt Ltd
‏‏راننده کامیون باری ارتش
‏بازی کامیون حمل و نقل مسلح یکی از بهترین بازی های رانندگی کامیون است. بازی شبیه ساز رانندگی پایگاه نیروی آن. سفر شما از کمپ اصلی ارتش آغاز شده است تا لحیم کاری ارتش را انتخاب کرده و آنها را به مرز یا کمپ اصلی دیگر رها کنید. کارشناسان رانندگی کامیون فقط این بازی US Army Truck Pro: شبیه ساز کامیون باری بازی حمل و نقل ارتش را بازی می کنند. کامیون سنگین روغن موتور و برجسته خود را راه اندازی کنید و در مدت زمان به نقطه مقصد برسید. از مین‌ها در این رانندگی خارج از جاده اجتناب کنید، این باعث می‌شود که شبیه‌ساز لحیم کاری و کامیون شما منفجر شود و از بین برود.
‏شبیه‌ساز Truck Drive ارتش ایالات متحده
‏این بازی US Army Truck Pro: Army Transport دارای صدا یا موسیقی جدید آموزشی ارتش و گرافیک HD است. بازی را جذاب می کند من مطمئن هستم که هر کاربری که این بازی را بازی می کند می خواهد بارها و بارها بازی کند. بازی های رانندگی کامیون ارتش 2021 با تولید کننده جدید شبیه ساز کامیون مدل های مختلف کامیون های سنگین موجود است و آن را همانطور که می خواهید تغییر دهید مدل های مختلف کامیون را امتحان کنید و سعی کنید لحیم کاری را به نقطه مقصد وانت و رها کنید. مراقب جاده منحنی و موانع باشید زیرا جاده بسیار دشوار است که شامل موانع و مین ها می شود و سعی می کند چشمان خود را باز کند و راننده فعال قبل از شروع سفر نقشه را بخواند.
‏USA Army Truck Drive Simulator
‏ اگر می‌خواهید سطح را رد کنید، سعی کنید با خرید برنامه تمام سطوح را باز کنید و از هر سطحی که می‌خواهید لذت ببرید.
‏بازی های کامیون نظامی راننده و کامیون حمل و نقل شما می خواهید یک افسر نظامی برای رانندگی سربازان شما را راهنمایی کند. شبیه ساز بازی کامیون های سنگین را برانید و مراقب پست بازرسی نظامی در سراسر مرز یا جاده کوهستانی باشید. هنگامی که شما منابع آب غذا و سایر لباس‌ها را به نقاط مختلف هدایت می‌کنید، انحراف و موانع مختلف رانندگی را برای شما دشوار می‌کند، بنابراین به عنوان یک راننده ارتش متخصص نظامی رانندگی کنید و به نقطه مقصد برسید. کمپ پایه ارتش در مناطق مختلفی مانند کوهستان بیابانی یا منطقه برفی قرار دارد که برای کامیون شما با جنگ و یا منطقه آماده است.
‏کامیون ارتش آمریکا Pro: Army Transport ویژگی های کلیدی بازی:
‏• ماموریت های نجات چندگانه با آموزش طرح ماموریت راه اندازی
‏• گرافیک اعتیاد آور و واقعی این بازی کامیون ارتشی
‏• بازی آسان و کاربر پسند
‏• انیمیشن های واقع گرایانه بسیار جذاب
‏• جلوه صوتی عالی و کاربر جذاب است
‏ br> • نمایش دوربین های متعدد در هر سطح
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شایان
١ خرداد ١٤٠١

خیلی بده میره توی بازی وبعد می پره بیرون پیشنهاد میکنم نصب نکنید یک ستاره هم زیادی

۱۰ ۳
امیر محمد
٦ دی ١٤٠١

من النبلتخخج

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده