استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Asian Town Farmer : Build Big Offline Farm

Asian Town Farmer : Build Big Offline Farm

نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۳/۲۷
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۱۳
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Play Kids Entertainment
‏به بازی Town Town Farmer خوش آمدید که یک بازی کشاورزی آفلاین است که در آن می توانید شبیه ساز مزرعه دهکده خود را برای پرورش و برداشت محصول ، پرورش حیوانات زیبا و پرورش محصولات خود مانند میوه ، سبزیجات ، یونجه ، گلها به عنوان دهقان روستایی در شهر سوپر مارکت خوش آمدید. برای کشت ، برداشت و زراعت مانند کشاورز دهکده در مزرعه بزرگ و سرسبز سبز خود همه کار کنید. مزرعه روستای سرسبز خود را بسازید ، محصولاتی مانند گندم ، ذرت ، کلزا ، پنبه ، گوجه فرنگی ، کیوی و توت فرنگی را در بازی های کشاورزی روستا کشت و برداشت کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏از دنیای زراعت و ماجراجویی های مزرعه لذت ببرید: حیوانات مزرعه ناز مانند مرغ ، بز و گاو را پرورش دهید ، درآمد کسب کنید و در بازی های شبیه ساز کشاورزی آفلاین ادامه دهید. جذابیت زندگی روستایی زمین های کشاورزی را تجربه کنید ، حیوانات را در انبارها مدیریت کنید و یونجه آنها را تغذیه کنید تا حیوانات کشاورزی شیر ، گوشت ، تخم مرغ و پشم بیشتری تولید کنند. تمایل به یک سرگرمی زیبا در مزرعه با منظره از رودخانه مطمئنا بهترین راه برای کسالت خود است زیرا بهترین بازی کشاورزی رایگان سال 2020 است.
‏Asia Town Farmer یک بازی شبیه ساز کشاورزی مجازی است ، از زندگی در کشور لذت می برد ، به یک کشاورز خوشحال می شود ، روز و شب برای برداشت ، پرورش و انجام کارهای مجازی کار می کند. میوه و سبزیجات مورد علاقه خود را از لیست انتخاب کنید ، تخم بذر کنید ، برداشت کنید و در مزرعه زراعی پرورش دهید ، از آنها با آب ، کود مراقبت کنید ، برداشت خود را برداشت کرده و مزارع لبنیاتی را مدیریت کنید. حیوانات شایان ستایش دیوانگی مانند مرغ ، گوسفند ، اسب ، بز و گاو را در بازی شبیه ساز کشاورزی آفلاین زیبا و سرگرم کننده پرورش دهید. از حیوانات مزرعه ناز خود مراقبت کنید ، هیچ گونه یونجه ای برای حیوانات مزرعه روستای خود نداشته باشید و با تهیه خوراک آنها در بازی مزرعه مجازی آنها را پرورش دهید. زمین خود را به بهترین شبیه ساز مزرعه خانوادگی تبدیل کرده و سپس در بهترین بازی شبیه ساز کشاورزی و کشاورزی به یک شهر دوستدار محیط زیست تبدیل کنید.
‏زمان برای نوسازی زمین های زراعی خود از برداشت محصولات زراعت خود توسط کشاورز برای تهیه نانوایی ، پوشاک لبنیاتی و غیره بعنوان یک کشاورز مجازی متخصص با کشاورزی و فروش غذای تازه به روستائیان و مردم شهر تبدیل شده و به شما پول و ستاره می دهد. درآمد کافی کسب کنید و قادر خواهید بود کارخانه های فرآوری کنید که بتوانند کالاهای خام شما را به محصولات جدید هیجان انگیز تبدیل کنند. همانطور که در این بازی مزرعه رایگان مراحل مختلفی را طی می کنید ، قسمتهای مختلف مزرعه مجازی خود را ، از انبار مکانی که می توانید کالا را ذخیره کنید ، به کارخانجات فرآوری شده ای که به عنوان کشاورز روستا در بازی های رایگان مزرعه تولید می کنید ، ارتقا می دهید. به زودی محصولات زیادی را تولید خواهید کرد و سود کلانی را از مزرعه مزرعه به دست می آورید ..
‏همچنین سیستم تحویل ، کامیون حمل و نقل وجود دارد که به شما کمک می کند تا محصولات تازه خود را از بازی کشاورزی آفلاین به مشتریان در شهر بزرگ و همچنین به شهر همجوار و روستای دیگر بفروشید. لازم به ذکر نیست که صدها مورد جدید براق برای تزئین بازی کشاورزی آفلاین شما وجود دارد. اگر از سایر بازی های برتر مزرعه که به بازی آنلاین نیاز دارند خسته شده اید ، از آنجا که این بازی یک مزرعه آفلاین است ، گزینه مناسبی برای شما هستیم. بازی مزرعه آفلاین و بدون اتصال به اینترنت بازی کنید! به دلیل نداشتن Wi-Fi در این نزدیکی ، هرگز فرصتهای پیشرفت بازی مجازی کشاورز خود را از دست ندهید!
‏امکانات:
‏- بازی مزرعه آفلاین خود را رشد داده و تنظیم کنید.
‏- انبار ، کارخانه های فرآوری و زمین های کشاورزی و غیره را ارتقا دهید.
‏- سفارشات مردم شهر یا روستا را با کامیون خود و حتی با قطار انجام دهید.
‏- برای تولید سالم ترین مواد غذایی از مزرعه رویای خود مراقبت کنید.
‏- اشیاء تزئینی موجود در فروشگاه را خریداری کنید تا زمین مزرعه شما زیبا و جذاب شود.
‏- از زندگی در زندگی در مزرعه لذت ببرید ، مزرعه بزرگ خود را پرورش دهید و محصول خود را در بازی کشاورز روستا برداشت کنید.
‏- پرورش حیوانات شایان ستایش و مدیریت مزارع لبنیات یا دهکده حیوانات در بازی کشاورزی آفلاین.
‏- پشتیبانی از 5 زبان از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، ژاپنی ، چینی ساده و سنتی چینی.
‏اکنون ساخت مزرعه رویایی خود را شروع کنید و ماجراجویی های مزرعه را تجربه کنید. برداشت محصولات زراعی به عنوان کشاورز روستایی مانند ذرت ، گندم ، پنبه ، کلزا ، یونجه و هدایت مشاغل کشاورزی در نزدیکی شهر آسیا در این بازی رایگان کشاورزی آفلاین!
- Minor Bug Fixes

نظرات و امتیاز ها

۱۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Matina
١٨ فروردین ١٤٠٣

اگه میشه بروزش کنین الماس خیلی کم میده

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر kiana
٧ بهمن ١٤٠٢

‏✓ اولش خوب بود ‏✗ بعد هر کاری میکنی نمی تونی کاری انجام بدی واقن سازنده با این بازیت

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۱۲۳۴۵۶۷۸۹
٢٥ آبان ١٤٠٢

بازی خیلی خوب هست ولی زور الماس ها تموم میشه. لطفا بگید چه جوری الماس بگیرم

میپسندم۹ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده