استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Paradise Hay Farm Island - Offline Game

Paradise Hay Farm Island - Offline Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۱۹
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴۹
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Play Kids Entertainment
‏‏از دنیای کشاورزی و پرورش گاو در جزیره مزرعه بهشت ​​هی لذت ببرید. Paradise Hay Farm Island یک بازی آفلاین کشاورزی زندگی در کشور است که در آن باید به عنوان کشاورز روستایی در خلیج جزیره بهشتی کار کنید که در مزرعه و زمین های کشاورزی بزرگ سرسبز کار می کند. کشاورزی و برداشت را در مزرعه خانوادگی خود انجام دهید. کشت و برداشت را با محصولات تازه مانند یونجه، ذرت، گندم، قهوه، گوجه فرنگی، سبزیجات، گل ها و بسیاری از میوه های عجیب و غریب مانند پرتقال، انبه، آناناس در مزرعه روستای خلیج جزیره انجام دهید. حیوانات دیوانه مزرعه زیبا مانند جوجه، بز و گاو را در مزرعه خانوادگی پرورش دهید. از مزرعه بهشت ​​خود مراقبت کنید، محصولات تازه را در مزرعه یونجه خود برداشت کنید تا سالم ترین و تازه ترین مواد غذایی را تولید کنید. سپس محصولات خود را از طریق کامیون تحویل به شهر نزدیک بفروشید، سفارشات را انجام دهید و دهکده مزرعه خود را در این بازی آفلاین بهشت ​​کشاورزی کشور گسترش دهید. Paradise Hay Farm Island یک بازی شبیه ساز کشاورزی مجازی است که در آن شما از یک کشاورز، یک آشپز و یک تاجر تجربه خواهید داشت. اسرار جزیره بهشت ​​مزرعه یونجه خود را کشف کنید، تمام گنج پنهان مزرعه خلیج را بیابید و شروع به نوشتن داستان مزرعه یونجه خود کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏سمت سبز خود را در مزرعه زیبا که در آن تفریح ​​پایانی ندارد، آزاد کنید، مزرعه روستایی شاد خود را بنویسید. داستان و در بازی بهشت ​​کشاورز شوید. حیوانات دیوانه وار شایان ستایش مانند مرغ، بز و گاو را پرورش دهید. میوه ها و سبزیجات مورد علاقه خود را از لیست کشت کنید، بذرهای محصولات را در مزرعه زیبا بکارید و بکارید، با آب، کود از آنها مراقبت کنید، محصول خود را برداشت کنید و مزارع لبنی را مدیریت کنید. همانطور که در مراحل مختلف در این بازی مزرعه بزرگ جزیره بهشتی پیش می روید، می توانید بخش های مختلفی از مزرعه سرسبز خود را ارتقا دهید، از انباری که می توانید کالاها را در آن نگهداری کنید تا کارخانه های پردازشی که کالاها را در بازی های مزرعه بزرگ جزیره بهشتی تولید می کنند. پول کافی به دست آورید و می توانید کارخانه های فرآوری بسازید که می توانند کالاهای خام شما را به محصولات جدید هیجان انگیز تبدیل کنند. به زودی مقادیر زیادی محصول تولید خواهید کرد و سود زیادی از کارخانه های فرآوری در زمین های کشاورزی خود به دست خواهید آورد. غذای تازه را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید و آنها به شما پول و ستاره خواهند داد. یک کامیون حمل و نقل وجود دارد که به شما کمک می کند محصولات تازه خود را به مشتریان در شهر بزرگ و همچنین به شهر مزرعه مجاور و سایر روستاهای بزرگ بفروشید و تجارت کنید. ناگفته نماند که صدها آیتم جدید براق برای تزئین بازی زیبای بهشت ​​مزرعه شما وجود دارد. اگر از دیگر بازی‌های برتر مزرعه‌داری که برای بازی کردن نیاز به آنلاین بودن دارند خسته شده‌اید، ما بهترین گزینه برای شما هستیم زیرا Paradise Hay Farm Island یک بازی شبیه‌ساز کشاورزی آفلاین کشور است! بازی مزرعه آفلاین را بدون اتصال به اینترنت انجام دهید! به دلیل نداشتن Wi-Fi در نزدیکی، هرگز فرصت های پیشرفت بازی کشاورز روستایی خود را از دست ندهید!
‏ویژگی ها:
‏- بازی شبیه ساز آفلاین بهشت ​​یونجه.
‏- برای تولید از مزرعه یونجه روستای خود مراقبت کنید. سالم ترین مواد غذایی.
‏- حیوانات شایان ستایش پرورش دهید و مزارع لبنیات یا دهکده مزرعه حیوانات را در بازی آفلاین مدیریت کنید.
‏- انبار، کارخانه های فرآوری و زمین های کشاورزی مزرعه یونجه جزیره بهشتی خود را ارتقا دهید.
‏- خرید اشیاء تزئینی در فروشگاه برای زیبا و جذاب کردن زمین های کشاورزی خلیج جزیره شما.
‏- از زندگی خانوادگی مزرعه ای زیبا و سبز سرسبز لذت ببرید، مزرعه بزرگ خود را رشد دهید و محصول خود را در بازی کشاورزی روستایی برداشت کنید.
Get ready to celebrate! We are bringing the party to the farm with an exciting new look. Which includes

New Characters:
Several new characters has been introduced in this update.

Daily Rewards:
Keep farming & claim your daily bonus for maximum rewards.

Farm Improvement:
Plenty of improvements for even smoother & faster farming experience.

نظرات و امتیاز ها

۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
𝙰𝚁𝚃𝙸𝙽シ︎✔︎
١٥ مهر ١٤٠١

عالی هست سرگرم‌کننده هم هست

۸ ۳
۳۵۲۱۱۲
٢٤ فروردین ١٤٠٢

خیلی خوبه ولی بعی از مدتی ازش بدت میاد

۰ ۰
فاطمه ویسی
١١ خرداد ١٤٠١

خیلیییییییییییییییییییییییی بد شک کنین ک نباید نصب کنید برای من با فیلتر شکن قوی هم باز نشد یک ستاره هم از سرش زیاده این ی ستاره دادم تا نظرم ثبت شِ. واقعاً برای سازنده اش متاسفم واقعاً برای سازنده اش متاسفم .

۱۲ ۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده