استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
DOP 3: Displace One Part

DOP 3: Displace One Part

نسخه۱.۱.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۳
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۸۴
حجم۱۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده SayGames Ltd
‏‏🧩 دو قسمت منطق به یک قسمت لونسی
‏ابتدا نقاشی کشیدید. بعد حذف کردی اکنون با یک حس شوخ طبعی واقعاً به آخرین قسمت از بازی پازل سرگرم کننده شیطانی شیرجه بزنید و جابه جا شوید.
‏تکه ها را در مکان های مناسب روی تصویر قرار دهید، اما مطمئن شوید که آنها را نیز به ترتیب درست قرار دهید. مغز و حس شوخ طبعی خود را برای حل یک سری معماهای دیوانه بی پایان درگیر کنید 🤯 که در آن یافتن راه حل تنها نیمی از سرگرمی است - این انیمیشن های خنده دار و مبتکرانه ای است که هر راه حل راه اندازی می کند که باعث می شود برای داشتن مغز بیشتر به بازی منطقی DOPest بازگردید. -ماجراجویی های قلقلکی و سرگرمی های کارتونی.

ویدئو معرفی بازی

‏فعالیت های جابجایی 🧠
‏★ سرگرمی آشنا در قالبی کاملاً جدید - در گیم پلی کاملاً جدید، باید سه مورد در جای مناسب روی عکس و به ترتیب درست برای حل پازل 🔑. بر مکانیک ساده بازی مسلط شوید، سپس اجازه دهید تخیل خود در حالی که سعی می کنید هر معمای تصویری مبتکرانه را باز کنید، شورش کند.
‏★ عکس های معمولی از DOPamine – بیش از 100 پازل در حال حاضر در بازی وجود دارد که هر کدام موقعیت کمیک منحصر به فرد خود را دارند و نام تجاری خاص از منطق دیوانه که به تمام قدرت تفکر جانبی شما برای حل نیاز دارد. چه در حال کمک به نیوتن در کشف جاذبه باشید یا زنی که میوه دزدی مغازه را از فروشگاه می‌برد، به یک مارمولک غذا می‌دهد یا برای یک زن خانه‌دار خسته قهوه‌اش را درست می‌کند، حل هر یک از معماهای پیچیده مطمئناً لبخندی بر لبان شما می‌آورد.
‏★ معماهای تصویری برای بازیکنان در تمام سنین – کودکان و بزرگسالان به طور یکسان ساعت‌های بی‌پایانی سرگرمی را در DOP 3 خواهند داشت. زبان ساده بازی، انیمیشن‌های کارتونی کلاسیک، و توانایی ادامه دادن به تلاش برای جا انداختن رمز و راز تا زمانی که راه‌حل مناسب را پیدا کنید، معنی دارد. که حتی جوان‌ترین بازیکنان نیز می‌توانند از تمرین مغز و توسعه تفکر منطقی خود لذت ببرند، در حالی که شوخ طبعی و پیچیدگی بصری فراوانی وجود دارد تا معما حل‌ها را نیز علاقه مند نگه دارد.
‏★ راه‌حل‌های فوق‌العاده زیبا – طراحی تمیز بازی ، گرافیک روشن و موسیقی شاد، DOP 3 را به مکانی شاد و آرامش بخش برای گذراندن زمان تبدیل می کند، حتی زمانی که منطق خود را با پیچیده ترین و حواس پرت ترین پازل ها آزمایش می کنید.
‏ تبدیل به یک DOP FIEND
‏👀 این که آیا قبلاً هستید اگر از طرفداران دو قسمت قبلی هستید یا برای اولین بار به دنیای DOP می آیید، این بازی پازل کاملا منحصر به فرد و بی پایان غافلگیرکننده مطمئناً جایی در قلب شما پیدا می کند. حل بازی های فکری هرگز به این سادگی و خنده دار نبوده است، بنابراین DOP 3: Displace One Part را اکنون دانلود کنید و به اولین پازل فکر کنید. دیگر هرگز به دنیا به همان شکل نگاه نخواهی کرد.
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۲۸۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ملودی دهقانی
٧ ساعت پیش

مرحله ۶۱ و ۲۱۸ رو بهتون میگم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ....؟
١٣ ساعت پیش

ترو خدا مرحله‌ی ۲۱۸ رو یکی بگه لطفا بگین 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر کاربر
١٣ ساعت پیش

تروخدا یکی مرحله ۶۱ همون دروازه بانه رو بگه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده