استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Spider ninja superhero game 3d

Spider ninja superhero game 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۱
تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۷
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Dodgers Squad
‏‏به بازی Spider Rope Hero: City Battle یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های قهرمان طناب عنکبوتی برای همه کسانی که عاشق بازی‌های مبارزه با ابرقهرمانان و قهرمانان عنکبوتی هستند، خوش آمدید. از بازی‌های ابرقهرمانان عنکبوتی لذت ببرید.
‏بازی شگفت‌انگیز شبیه‌ساز قهرمان طناب عنکبوتی در جنایات Man Gangster سرگرمی نامحدود داشته باشید. تمام ماموریت‌های نجات شهر را کامل کنید با استفاده از قدرت‌های ابرقهرمانی خود، تمام مافیای گانگستری را بکشید، اکنون در این بازی ابرقهرمانی عنکبوتی در حال پرواز با مرد طناب‌زنی هستید. شما قهرمان طناب عنکبوتی بی باک از این بازی نبرد شهر جنایتکار گانگستری هستند. بازی مبارزه قهرمانان طناب پرنده همه چیز درباره ابرقهرمانان پرواز عنکبوت است. در شبیه ساز جدید ابرقهرمانان عنکبوت به قهرمان طناب عنکبوتی پرنده و قهرمان نهایی طناب عنکبوت تبدیل شوید. این بازی مانند پرواز است. بازی‌های مبارزه با شهر جنایتکار قهرمان طناب عنکبوتی و بازی‌های شبیه‌ساز جرم و جنایت شهر گانگستری. پس از شبیه‌ساز قهرمان مبارزه با ابرقهرمانان عنکبوتی لذت ببرید.
‏پس بیایید این بازی قهرمان طناب عنکبوتی پرنده را شروع کنیم و با قهرمان طناب خیره‌کننده خود به شهر جنایی گانگستری بپریم و در این بازی Spider Miami Robot Rope Hero: Miami city gangster 2021 مهارت های عالی مبارزه قهرمان را نشان دهید. از انیمیشن‌های متفاوت و روان مرد قهرمان طناب آهنی لذت ببرید، زیرا قهرمان طناب عنکبوتی آزادانه در شهر جنایتکار گانگستر و شهر گانگستر وگاس می چرخد.
‏Spider Rope Hero: City Battle ویژگی های اصلی
‏- ابرقهرمان عنکبوتی شهر بزرگ خیابان را از دست گانگسترهای مافیایی در خیابان های خشن شهر از دست قاپندگان ماشین نجات می دهد
‏- مافیا گانگستر شهر بزرگ در شهر معاونت دقیق محیط شهر وگاس با ساختمان‌های پایگاه نظامی
‏- ماجراجویی واقعی قهرمان طناب‌دار با لباس‌های روبات: تانک ربات، هواپیمای ربات، ماشین ربات، و حتی توپ ربات
‏- ماموریت‌های طناب ابرقهرمانی، از جمله چیزهای شگفت‌انگیز: تفنگ و تپانچه، تفنگ های ساچمه ای، سلاح های غوغا، و سلاح های فوق العاده
‏- قهرمان طناب، نایب قهرمان طناب پرش های شگفت انگیز در شهر جنایی بزرگ
‏- مبارزه قهرمان طناب در شهر جنایی گانگستر مافیا با گانگسترهای مافیایی و تروریست ها
‏- داستان های قهرمان طناب در شهر خطرناک of Gangster Crime city
‏- بازی Rope Hero به باز کردن قفل ابرقدرت گانگستر وگاس کمک می کند
‏قهرمان طناب عنکبوتی، بازی نبرد شهر
‏- ماموریت های روپهرو Stickman در شهر جنایی بزرگ با موسیقی و صداهای خوب
‏- نبرد اتحاد ابرقهرمانی با قهرمان سه بعدی طناب آهنین که سعی در نابودی شهر جنایتکاران گانگستری دارد
‏- محبوب ترین انیمیشن های قهرمان بازی در این شبیه ساز جنایی قهرمان طناب 2021
‏- بازی هیجان انگیز قهرمان طناب عنکبوتی با انواع سطوح قهرمان طناب شهری
‏- ماجراجویی قهرمان شهر طناب با قهرمانان دوست داشتنی گانگستر شهر میامی 2021
‏این مرد قهرمان طناب عنکبوتی شگفت‌انگیز قدرت فوق‌العاده‌ای برای پرواز و بالا رفتن از ساختمان‌های شهر جنایی بزرگ دارد و در این بازی جنایی بزرگ گانگستری و بازی هیجان‌انگیز جنایی، جنایات شهر بزرگ را از دست نگرانی‌های مرد قهرمان طناب عنکبوتی نجات می‌دهد. در این پرواز قهرمان طناب قورباغه سعی کنید از مهارت های قهرمان عنکبوت در نبرد شهر استفاده کنید و دنیای سه بعدی را باز کنید تا به نگرانی بازی قهرمان طناب تبدیل شوید. پس برای ورود به مبارزات قهرمان طناب آماده شوید: بازی اکشن سوم شخص و تیراندازی قهرمان طناب را با بهترین قهرمانان طناب شهری در بازی ربات قهرمان طناب جنایی سه بعدی و بازی های معاون شهر قهرمان با طناب سه بعدی انجام دهید. بیایید قهرمانان Flying Rope خود را برای انجام چالش‌های شهر بزرگ از جمله قهرمانان طناب عنکبوتی، بازی‌های قهرمان خفاش و استیکمن قهرمان واقعی در این بازی مبارزه ابرقهرمانی 2021 آماده کنیم.
‏قهرمان بدلکار واقعی 2021 شهر جنایی بزرگ در خطر هستند. بنابراین وظیفه ابرقهرمانی خود را انجام دهید و با استفاده از مهارت های قهرمان طناب خود به مردم کمک کنید. این بازی مبارزه ای جدید ابرقهرمانی را دانلود کنید و عشق خود را در نقدها نشان دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نرگس
٨ فروردین ١٤٠٢

خیلی بد بود هم آدماش زشت چندش آور و مسخره بود من برای اینکه نظرم ثبت بشه یه ستاره دادم بگونه یه ستاره هم نمیدادم

۰ ۰
mani
٢٣ اسفند ١٤٠١

عالی فقط شخصیت هاش کمه خیلی هم اسونه با یه ضربه همه میمیرن و این یکم بازی رو مسخره میکنه ولی بازم عالی هست دمتون گرم سازنده های این بازی

۴ ۱
فاطمه زهرا اکبری ونی
٢١ آذر ١٤٠١

بازی بدی هست باگ=ایراد داره مثلا توی دریا بیفتید میره همه چی رو هوا یا بد راه می ره

۳۱ ۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط