استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
New Truck Parking 2020: Hard PvP Car Parking Games

New Truck Parking 2020: Hard PvP Car Parking Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۳
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده RevEngine Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏فروشگاه بازی پر است از بازی های پارکینگ و بازی های پارکینگ اتومبیل ، اما هیچکدام به اندازه این کامیون بازی پارکینگ 2020 واقعی نیست. کنترل های فیزیکی واقع گرایانه و منحصر به فرد طراحی شده ، به همراه تمام زوایای منحصر به فرد آن ، بهترین بازی را از همه بازی های شبیه ساز پارکینگ واقعی کامیون های 2020 ایجاد می کند. اگر از همه بازی های مشابه پارکینگ ناراحت هستید و به دنبال برخی از گرافیک های باکیفیت و نادر هستید ، پس بازی های پارکینگ کامیون های باری۲۲۰۰ مناسب شما هستند این شبیه ساز پارکینگ کامیون های سنگین یورو 2019 بازی نهایی شبیه سازی و پارکینگ کامیون با بالاترین گرافیک تا کنون است! اگر فکر می کنید که تمام آن مهارت های حرفه ای بهترین راننده را دارید ، پس از توقف و لذت بردن از بهترین بازی پارکینگ از تمام بازی شبیه ساز پارکینگ کامیون واقعی!
‏بازی های کاملی برای پارکینگ کامیون های 2019 تجربه ای مجنون از رانندگی در اطراف پارکینگ را برای شما به ارمغان می آورد تا بتوانید در سریعترین زمان ماموریت ها را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید و یک دوره جدید شبیه سازی پارکینگ را با گرافیک فوق العاده خیره کننده برای شما فراهم می کنیم بر خلاف بازی های پارکینگ اتومبیل 2019 ، این راننده کامیون واقعی در تلاش برای پارک در نقاط بسیار سخت پارکینگ است که به سادگی یک چالش برای رانندگان حرفه ای است. گرافیک با کیفیت عالی ، مدیریت آسان پارکینگ با دقت بالا و زوایای مختلف دوربین به شما احساس واقعی در بازی های شبیه ساز پارکینگ جدید کامیون های 2020 خواهد داد.
‏Parking Truck Mania games 2020 فقط در مورد کشته شدن مدتی نیست بلکه یاد خواهید گرفت که در واقع چگونه می توانید وسیله نقلیه خود را پارک کنید ، در حالی که از بازی لذت می برید و با تمرین کامل راننده کامیون و تریلر Parking Pro 2019 2019 خود را پارک کنید. بسیاری از موانع جاده ای و موانع شما را در پارکینگ و رانندگی متخصص کنید. بازی شبیه ساز جدید پارک بازی به شما اجازه می دهد تا چالش های دشوار شبیه ساز پارکینگ اتومبیل 2020 را تجربه کنید. عجله را احساس کنید و سعی کنید در این محیط چالش برانگیز پارکبان بقا باشید. پشت فرمان بپیچید و موتور کامیون را شروع کنید تا حرفه خود را شروع کرده و مهارتهای پارکینگ خود را با شبیه ساز رانندگی 3D کامیون 2020 نشان دهد. این شبیه ساز به شما امکان می دهد مهارت های خود را در مهارت های پارکینگ بررسی کنید. با دقت رانندگی کنید و کامیون خود را در زمان پارکینگ دقیق در زمان مشخص پارک کنید و عنوان بازی های رانندگی رایگان کامیون دار رایگان بازی های رانندگی 2019 را بدست آورید.
‏ویژگی های سخت کابین پارکینگ 2019:
‏: محیط واقعی 3D
‏: کنترل واقعی رانندگی
‏: کیفیت بالا و دید دوربین جالب
‏: کنترل فرمان ، شیب و دکمه.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
-Performance Improvements and Bug Fixes.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده