استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Incredible Monster Superhero

Incredible Monster Superhero

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۴۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Multi Robot Games
‏‏به بازی هیولاهای باورنکردنی خوش آمدید که در آن ابرقهرمان هیولا با روبات های بیگانه که شهر مورد حمله قرار گرفته است در این بازی هیولا قهرمان مبارزه می کند. در این بازی هیولاهای هیولایی فله هیولاهای باورنکردنی، شهر را نجات خواهید داد و دشمنان را به عنوان اهدافی که به شما داده شده است، نابود خواهید کرد. در این بازی جنگی ربات‌های مکانیکی آینده‌نگر، شما یک قهرمان بازی هیولا خواهید بود که تنها امید به مبارزه و نجات شهر از دست دشمنان و ربات‌های مکانیکی است. قهرمان هیولا را که در شهر قهرمان می‌جنگد، به‌عنوان یک هیولای قهرمان نشان دهید.

ویدئو معرفی برنامه

‏در بازی‌های هیولاهای هیولا و سایر بازی‌های جنایی گانگستری یا بازی‌های مبارزه، هرگز هیجان ماموریت‌های جنگی باورنکردنی هیولاهای ابرشهر قهرمان را تجربه نمی‌کنید، جایی که طعم آینده‌نگر را خواهید چشید. سرگرمی مبارزه همانطور که در دیگر بازی های ابرقهرمانی باورنکردنی یا بازی های فرار از زندان می بینید، مهارت های مبارزه با ابرقهرمانان را دارید. در این بازی نبرد قهرمان هیولاهای باورنکردنی شهر، هیولاهای ابرقهرمانی متعددی حمله می کنند و سعی می کنند شهر را نابود کنند تا مانند بازی های جنایی گانگستری، مردم را به عنوان گروگان بگیرند. همه آنها را با مهارت های جنگی خود در حالی که در یک ماموریت جنگی قهرمان ابرشهری هستید یا در یک میدان مکانیکی هستید، به یک ربات ابرقهرمان تبدیل شوید و در رقابت با آنها قدرت و مهارت هایی برای نجات افراد خود دارید.
‏شما بازی کرده اید. بازی های مکانیکی و بازی های عرصه ای اما این بار در بازی های جنگی ربات های جهان باز و بازی های مبارزه با ربات ها مبارزه خواهید کرد. موجود در GOOGLE PLAY اکنون دانلود کنید!!
‏ویژگی های بازی ربات قهرمان هیولا شگفت انگیز:
‏جنگ ربات پرنده مکانیکی تیرانداز
‏شبیه سازی تیراندازی 2021 با شلیک فوق العاده
‏تیراندازی با رپتور
‏نبرد روبات‌ها با انفجار واقعی
‏تفنگ‌های متعدد و شبیه‌سازی دوچرخه‌سواری واقعی
‏جلوی نبرد شهر آینده‌نگر با حالت‌های fps و Tps
‏جنگ چند ربات مگا با بهترین بازی‌های تحول

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده