استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Colors learning games for kids

Colors learning games for kids

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۶.۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷۱
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده GoKids!
‏‏کالرز عنوان یکی از بازی‌های آموزشی سرگرم‌کننده و ساده ما برای بچه‌های 2 تا 5 ساله است. این بازی رنگ‌های پایه را به کودکان می‌آموزد. آنها اسم رنگ‌ها به زبان‌های مختلف و همچنین رابطه آنها با دیگر اشیا مانند میوه‌ها یا حیوانات را یاد می‌گیرند.

ویدئو معرفی بازی

‏ ویژگی‌های بازی
‏ -یادگرفتن رنگ‌ها: قرمز، صورتی، خاکستری، قهوه‌ای ، بنفش، آبی، سبز، زرد و نارنجی. تمام این نه عدد رنگ با نمایش دادن سه آیتم در صفحه آموخته می‌شود
‏ - آموزش رنگ‌ها به زبان‌های مختلف: انگلیسی، اسپانیولی، روسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، ترکی، چینی، ویتنامی و غیره. این ویژگی برای بچه‌هایی که در آینده نیاز به آموزش زبان‌های خارجی دارند بسیار سودمند است. هر کدام از رنگ‌ها توسط گوینده‌ی مسلط با تلفظی دقیق و واضح بیان می‌شود.
‏ - بازی کردن با اشیا و رنگ‌ها دایره لغات بچه‌‌ها را گسترش داده و نام بسیاری از چیزها را به آنها یاد می‌دهد.
‏ - حتی بچه‌های مهدکودکی هم می‌توانند از سه مورد از مینی‌گیم های بازی استفاده کنند
‏ - این بازی کاملا رایگان است و هیچ بار مالی بر خانواده تحمیل نمی‌کند
‏ - مهارت‌های حرکتی، حافظه، توجه، پشتکار، کنجکاوی و غیره کاملا توانایی یادگیری را تقویت کرده و بچه‌ها را در آینده آماده حضور در مدرسه می‌کند.
‏ - از دو تا پنج سال تمام بچه‌ها می‌توانند از این بازی لذت ببرند
‏ نحوه بازی:
‏ در صفحه اصلی بازی سه درب وجود دارد و پشت هر درب یک بازی آموزشی وجود دارد.
‏ با باز کردن درب اول که با واژه آموزش مشخص شده است آموزش نام و رابطه اشیا و رنگ‌ها به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌ها آغاز می‌شود. اشیایی که بچه‌ها روزانه با آنها سروکار دارند سوژه آموزشی خوبی برای یادگیری رنگ‌ها خواهد بود. میوه‌ها، سبزیجات، حیوانات، درختان در کنار خورشید، قلب غیره. برای مثال رنگ زرد با یک لیمو ، یک مرغ و خورشید در ارتباط است. در حالی که رنگ قرمز با قلب، توت فرنگی و گوجه نمایش داده می‌شود.
‏ درب دوم که با عنوان بازی مشخص شده یک دیوار با سه تصویر از رنگ‌های مختلف دیده می‌شود و سپس یک مربع با رنگی مشخص در پایین صفحه ظاهر می‌شود که بازیکن باید رنگ و تصویر را مطابقت دهد و سپس مربع را به جای درستش حرکت دهد. این ویژگی مهارت‌های حرکتی بچه‌ها را نیز تقویت می‌کند.
‏ پشت درب سوم یک دایره به رنگ‌های آموخته شده در درب‌های قبلی وجود دارد. بنابراین یک بار دیگر مربعی ظاهر شده و بازیکن باید رنگ‌ها مطابقت دهد.
‏ این بازی کاملا با مشورت مربیان آموزشی و روانشناسان کودک تهیه شده است. رابط کاربری بسیار ساده است و بچه‌ها به راحتی با آن ارتباط می‌گیرند.

نظرات و امتیاز ها

۷۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسام
١٢ اردیبهشت ١٤٠٢

سلام من حدیث شیخ ممو کلاس دوم: کلاس خانم باشتی زاده، خیلی خیلی خیلی معلم خوبی است. معلم تو کی است؟‌؟؟. کلاس چندم هستی؟‌‌‌؟؟.

۰ ۰
میلاد
٢ فروردین ١٤٠٢

سلام خوبه هست برا بچه ها

۱ ۱
بنیامین سیاحی نیا
١٩ آذر ١٤٠١

خیلی ممنون خوب بود

۸ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده