استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
زیارت عاشورا - دعا و مناجات‎

زیارت عاشورا - دعا و مناجات‎

دعای زیارت عاشورا

نصب در حال دریافت
نسخه۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۹/۲۰
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده دولوپر فرشته
‏‏زیارت عاشورا با سلام بر امام حسین آغاز می‌شود و با سلام بر فدائیانش ادامه می‌یابد. همچنین دعای زیارت عاشورا ، با سلام بر امام حسین و یارانش پایان می‌پذیرد.
‏متن زیارت عاشورا را شیعیان برای زیارت امام حسین (ع) (از دور و نزدیک) و یارانش و یادآوری واقعه عاشورا به ویژه در روز عاشورا می‌خوانند. این دعا از امام محمد باقر(ع) نقل شده و نزد شیعه دارای اهمیت بسیاری است.
‏روایاتی درباره قرائت زیارت عاشورا از معصومان صادر شده است. در روایتی که علقمه بن محمد حضرمی از امام باقر (ع) درباره این دعا نقل کرده است ، ثواب خواندن زیارت عاشورا پس از سلام بر امام حسین و دو رکعت نماز، این است که هزار هزار سیئه از مومن محو می‌شود و هزار هزار درجه بالا می‌رود.
‏همچنین کسی که زیارت عاشورا را بخواند ، از کسانی خواهد بود که در رکاب امام حسین به شهادت رسیده‌اند و در درجات آنها هم شریک می‌شود و همچنین در ثواب تمام انبیا، رسولان و هر کس که امام حسین را از روز شهادتش زیارت کرده است.
‏چنانکه علقمه از امام باقر (ع) نقل کرده ، امام پنجم شیعیان بعد از نقل زیارت عاشورا فرمود: «ای علقمه! اگر توانستی هر روز از عمرت حسین (ع) را با زیارت عاشورا ، زیارت کنی ، این کار را انجام بده ، پس برای تو ثواب تمام دعای زیارت عاشورا است.»
‏از جمله ویژگی های برنامه زیارت عاشورا - دعا و مناجات:
‏طراحی ساده و زیبا
‏فونت زیبا و مذهبی
‏تلاوت هر فراز با صوتی زیبا و دلنشین همراه با ترجمه آیات
‏حرکت خودکار متن با صوت
‏التماس دعا

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده