استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
زیارت عاشورا - دعا و مناجات‎

زیارت عاشورا - دعا و مناجات‎

دعای زیارت عاشورا

نصب در حال دریافت
نسخه۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۹/۲۰
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده دولوپر فرشته
‏‏زیارت عاشورا با سلام بر امام حسین آغاز می‌شود و با سلام بر فدائیانش ادامه می‌یابد. همچنین دعای زیارت عاشورا ، با سلام بر امام حسین و یارانش پایان می‌پذیرد.
‏متن زیارت عاشورا را شیعیان برای زیارت امام حسین (ع) (از دور و نزدیک) و یارانش و یادآوری واقعه عاشورا به ویژه در روز عاشورا می‌خوانند. این دعا از امام محمد باقر(ع) نقل شده و نزد شیعه دارای اهمیت بسیاری است.
‏روایاتی درباره قرائت زیارت عاشورا از معصومان صادر شده است. در روایتی که علقمه بن محمد حضرمی از امام باقر (ع) درباره این دعا نقل کرده است ، ثواب خواندن زیارت عاشورا پس از سلام بر امام حسین و دو رکعت نماز، این است که هزار هزار سیئه از مومن محو می‌شود و هزار هزار درجه بالا می‌رود.
‏همچنین کسی که زیارت عاشورا را بخواند ، از کسانی خواهد بود که در رکاب امام حسین به شهادت رسیده‌اند و در درجات آنها هم شریک می‌شود و همچنین در ثواب تمام انبیا، رسولان و هر کس که امام حسین را از روز شهادتش زیارت کرده است.
‏چنانکه علقمه از امام باقر (ع) نقل کرده ، امام پنجم شیعیان بعد از نقل زیارت عاشورا فرمود: «ای علقمه! اگر توانستی هر روز از عمرت حسین (ع) را با زیارت عاشورا ، زیارت کنی ، این کار را انجام بده ، پس برای تو ثواب تمام دعای زیارت عاشورا است.»
‏از جمله ویژگی های برنامه زیارت عاشورا - دعا و مناجات:
‏طراحی ساده و زیبا
‏فونت زیبا و مذهبی
‏تلاوت هر فراز با صوتی زیبا و دلنشین همراه با ترجمه آیات
‏حرکت خودکار متن با صوت
‏التماس دعا
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده